Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Досить хороший місяць, головне спочатку місяця багато не витрачати і не перебільшувати все. Багато спілкування і новин, приріст харизми і привабливості. Більше уваги будете приділяти відносинам. Повернення інтелектуального періоду. Багато енергії протягом усього грудня. Пікові періоди акцентують увагу на доходах і багатстві, навчанні та філософії.

З 16 листопада по 1 січня у Вас більше енергії, особливо для любові, розваг, творчості, пригод і азарту, схильності до відпочинку і розваг. З 17 листопада по 7 грудня намагайтеся не починати нові проекти і навчання, а повернутися до старого, гарний час переучуватися і глибше все дізнаватися.

З 1 до 13 грудня посилення інтелектуального тонусу, гарний час для навчання, набуття нових навичок, публіцистики і виступів, багато спілкування. До 7 грудня краще повертатися до старого.

З 2 грудня по 7 січня Ви будете активніше в стосунках і збагаченні (покупках, заробітках), більше уваги приділяти і звертати на фінанси і відносини. Оновлення, поліпшення, набуття нового. Приділіть увагу відносинам, налагоджуйте стосунки з коханими, можете знайти нову любов. Проводьте важливі переговори. Робіть покупки, робіть інвестиції, заробляйте. У Скорпіонів буде багато харизми, посилиться еротичність, більше привабливості. Вдалі дні зайнятися своїм гардеробом і зовнішністю. Хороші дні для жінок Скорпіонів.

Обережніше з мріями і благодійністю, розвагами з 4 по 7 грудня.

Багато духовної енергії, віри, мрій, творчих бажань з 4 по 10 грудня. Можуть бути романи любовні. У ці дні краще відпочивати, не братися за складне.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік посилить всі тренди, нове в житті і цінностях, фінансових питаннях. Найбільший акцент на Ваші фінанси, але намагайтеся не скандалити в ці дні і багато не витрачати, можуть бути любовні скандали і з дітьми, творчі. Час шукати нові джерела доходів, починати нові проекти, знаходити нові цінності.

Хороший період для зміцнення відносин і фінансів, репутації і кар’єри з 13 по 19 грудня. Час серйозно розібратися в стосунках, фінансах, статусі, тверезо все оцінити, провести важливі переговори, можна укладати угоди і здійснювати важливі покупки.

З 13 грудня по 5 січня багато інформації про заробітки, можливості знайти нові навички та знання для заробляння грошей або використовувати існуючі для заробітку. Гарний час розібратися в своїх цінностях, як матеріальних так і духовних, а також довідатися більше про накопичення. Проводити ділові переговори і укладати угоди.

Можливості швидко реалізувати робочі проекти і фінансові, здійснювати швидкі успішні угоди, показати себе на роботі і похвалитися своїм багатством з 19 по 22 грудня. Прискорення в заробітках і роботі.

Дуже романтичний і творчий період з 19 по 23 грудня.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час оцінити свої знання, філософію, світогляд. Під час піку буде приплив сил, прагнень про майбутнє. Пік буде завершальним, кульмінаційним. Чекайте важливих новин, хороші дні для прийняття рішень про свої життєві прагнення та ідеалів.

Ще один романтичний, але більш сексуальний, період з 26 по 30 грудня. Вдалі дні для змін у відносинах, фінансових питаннях, спадщині, боргах.

Не занадто важливий для Скорпіонів період з 31 грудня по 4 січня, час тверезо оцінити свої знайомства, коло спілкування. Приділіть увагу своїм знанням.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Скорпіона

З 1 по 13 грудня – спілкуйтеся і вчіться.

З 2 грудня за 7 січня – харизма, відносини, багатство.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на збагачення і джерела доходів.

З 13 грудня по 5 січня – знання – гроші.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, навчання і життєві прагнення.

Гороскоп опублікований 27.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,399