Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Скорпіонам принесе можливість змінитися, повторно змінити себе, оптимізм, енергію. Багато що буде тривати з минулих місяців. Спочатку місяці намагайтеся багато не витрачати, остерігайтеся травм – це почалося ще з кінця травня. Повторно можете змінити свої цінності і ідеали, знання, коло спілкування. В кінці місяця почнеться період активності для роботи і здоров’я.

З 3 квітня по 7 серпня сприятливий період для вирішення боргових і фінансових питань, для фінансової сфери, але в травні були негативні тренди і до середини червня остерігайтеся витрат. З 13 травня по 25 червня переоцінка і повернення в стосунках, не починайте нове у відносинах і боргах, краще витрачати багато до 12 липня. З 13 травня по 27 червня енергія для любові і творчості, та й взагалі більше енергії для Скорпіонів, але з кінця травня по середину червня дратівливість і конфліктність. З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус, товариськість, можливість навчитися новому і відродити старі знання.

З 1 по 4 червня обережніше з витратами і конфліктами.

З 3 червня по 3 серпня повториться тренд, сильний, але не особливо важливий, був у Скорпіонів з середини березня до початку травня. Він дасть зміни в життєвих цілях, колі спілкування, знаннях, якщо Ви віруюча людина – змінить віру, точно може змінити життєву філософію. Ці зміни будуть кардинальними і великими. Період цієї вказівки дуже сприятливий для змін в житті, хоча багато що залежить від особистих гороскопів. У Вас може бути приплив сил та оптимізму, готовності до кардинальних змін у житті, позбавлення та очищення, початку нового масштабного. Особливо помітно це буде в колі спілкування і навчання. Зараз, ймовірно, буде повторення того, що було весною. Цей тренд повториться восени ще раз.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, новини. Акцент Скорпіонам на витрати, борги, виплати, отримання підтримки від інших, доходи, багатство, джерела доходів. Пік не зовсім сприятливий, намагайтеся не втратити, не конфліктувати, не ризикувати. Особливо на розваги і любов.

З 9 по 13 червня остерігайтеся фінансових обманів, серйозніше ставтеся до грошей. У любові і творчості можуть бути розчарування або обмани, любовні інтриги.

З 10 по 16 червня сприятливий тренд, пом’якшить конфлікти, зробить Вас добрішими, будете допомагати іншим. Сприятливий для творчості і любові.

З 18 червня по 12 липня переучуватися, відновлюйте свої знання, поглиблюйте їх. Нові угоди не починайте, обережніше з документами і технікою, краще не починати нові проекти. У цей час можуть бути затримки і проблеми в поїздках, роботі, комунікації, спілкуванні з друзями.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – прилив енергії та емоцій, нейтральний пік, але дасть нове. Акцент на навчання, далекі поїздки, важливі новини, бажання вчитися і розвиватися, нові ідеали, нова життєва філософія. Нові ідеали і життєву філософію можете отримувати і починати. Але нове навчання і поїздки краще поки не починати, приділіть увагу старому.

З 27 червня по 7 січня енергія і активність в роботі і зі здоров’ям. Період буде напруженим з серпня місяця, хоча будуть і сприятливі тренди у нього, але з серпня до кінця більше несприятливих. В цей час розвивайте своє здоров’я і бережіть його, займайтеся спортом, але не надірвіться від великих навантажень. На роботі остерігайтеся конфліктів і скандалів, вони можуть привести до втрат, звільнень, сильні будуть скандали з керівництвом і клієнтами. На роботі намагайтеся в липні і на початку серпня братися за складні проекти, поки період найбільш сприятливий. Бійтеся звільнення восени, але самі можете за ці півроку звільнити співробітників і позбутися від клієнтів. Будуть важливі вчинки і зміни в роботі, значний розвиток сфери роботи.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, новини, кульмінації. Акцент на навчання, поїздки, важливі новини, світогляд. Вирішуйте тепер про те, яке навчання Вам треба отримати, які знання, чому починати вчитися. Розберіться зі своїм світоглядом, ідеалами, розумінням життя, позбавляйтеся або розвивайте, переосмислюйте.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – змінюйте своє життя і філософію, знання.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на багатство і витрати.

З 18 червня по 12 липня – не починайте нові проекти, переучуйтесь.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на філософію, знання, навчання, поїздки.

З 27 червня по 7 січня – розвиток в здоров’я і роботі.

Гороскоп опублікований 1 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 24 T. 0,163