Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Потрібно бути обережніше з чужими грошима, боргами, виплатами і проханнями про допомогу, боржниками, спонсорами, кредиторами і покровителями, багато мрій і ймовірності обманів. Протягом місяця енергії у Скорпіонів буде багато, але в другу і початок третьої декади багато конфліктності, бажання порушувати і руйнувати. До першої декади займайтеся відносинами і важливими соціальними заходами. У цьому місяці буде можливість вивчати і навчатися дуже продуктивно, можна виступати публічно, особливо в середині місяця.

З 15 травня по 9 червня займайтеся важливими відносинами, в травні були хороші тренди і в червні теж будуть, хоча в середині травня могли бути несподівані зміни. З 15 травня по 19 (30) липня працюйте над освітою, розширюйте контакти, зміцнюйте творчість, поновіть любов і займіться дітьми. З 16 травня по 2 липня приріст енергії, в червні будуть дуже конфліктні тренди, але може бути вони і не вплинуть на Вас, займіться відстоюванням істини. З 21 травня по 4 червня дізнавайтеся про спадщину, боргах, виплати.

Змінюйте свої відносини, позбавляйтеся від відносин, можна позбавлятися від будь-яких видів, а так само від ворогів з 1 по 4 червня. Багато харизми у Вас, спробуйте бути наполегливішими.

З 1 червня по 3 липня повторення тренда, який був з 2 по 26 січня, можуть повториться старі ситуації. Тренд роздмухує, розмиває, ліні, великих бажань, обманів в питаннях любові, фінансів, творчості, розваг, захоплень, інтриг, інвестицій і доходів. Обережніше з романами на роботі і ризиком. У любові можете бажати більшого і схильність все пробувати. Намагайтеся обдумано витрачати свої гроші і здійснювати покупки. Менше обманів і маніпуляцій, більше перевіряйте факти, остерігайтеся брати на себе багато обов’язків або великих бажань, лінь може сильно всьому нашкодити і складність в концентрації. Це духовний і творчий час, можуть змінитися Ваші духовні і релігійні цінності. Бійтеся втрат фінансових, джерел доходів.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове. Акцент на борги, виплати, кредити, можете брати нові або вимагати повернення, отримати важливі новини. Займіться спілкуванням з боржниками і кредиторами. Хороші дні для спадщини, отримання або надання. Приділіть увагу психології та сексології, психологічному стану, кризам.

Хороший інтелектуальний тонус, легше буде навчатися новому і оновлювати знання з 4 по 27 червня. Особливо багато енергії буде в середині місяця. Більше поїздок, можливо зарубіжних або далеких, новин з далека.

Обережніше з романами, інтригами, боргами і виплатами, витратами з 7 по 11 червня. Дні розчарувань, великих надій, мрій.

Працюйте над відносинами з боржниками, спонсорами, кредиторами з 9 червня по 3 липня. Можливість заробити за рахунок інших, оперувати чужими коштами, брати в борг або давати. Отримуйте спадок. Тільки з 22 по 26 потрібно бути уважніше і стриманіше.

Не перебільшуйте фінансові питання, покупки, витрати і інвестиції з 9 по 12 червня. Схильність все витрачати, багато бажати і багато обіцяти. Погані дні для судів.

Прилив творчих і духовних сил з 11 по 17 червня, романтичності, харизми, бажання допомагати іншим. Хороші дні для любовних утіх, розваг. Тільки остерігайтеся інтриг, обманів.

Перші конфліктні дні з 12 по 17 червня, готовність порушувати і руйнувати, тиснути на інших. Вірогідні конфлікти з близькими і далекими родичами, керівництвом, знайомими і сусідами. Бійтеся травм.

З 15 по 22 червня багато інтелектуальної енергії, товариськості, вчіться в ці дні, виступайте публічно, поновіть свої знання і знайомства. У спілкуванні можуть бути конфлікти.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, кульмінації. Вирішуйте питання заробітків, місця роботи, джерел доходів і можете отримати новини про це, перехід на новий рівень і завершення. Дні конфліктні, намагайтеся не ризикувати. Розберіться в своїх накопичення і боргах, з тими, хто платить Вам і кому Ви повинні. Можете приймати рішення про зміну джерел доходів, роботи, своїх витрат і боргів, а можуть бути і результати з завершеннями.

З 17 по 23 червня другий конфліктний тренд, грубий, готовність до кардинальних позбавлення. Обережніше зі скандалами з оточуючими Вас людьми, Ви будете занадто владні в цей час і грубі, жорстокі. Погані дні для судів. Є ймовірність травм, вагітним потрібно бути обережніше.

З 22 по 26 червня багато літання в хмарах, мрій і бажань, бажань більшого і кращого, змін, але це може бути потім тим що розчаровує для Вас або обманом, а може бути і просто лінь і пасивність. Акценти на відносинах, боргах, виплати, підтримки, дітей, творчості. Можете невдало вкласти свої гроші або бути обдуреними кредиторами і боржниками. У відносинах можуть бути зради і обмани. Не занадто допомагайте дітям матеріально в ці дні, пильнуйте їх. Не робіть дорогі покупки. Погані дні для судів і скандалів.

Використовуйте свій розум для репутації. Свої контакти для кар’єри та оновіть ділові контакти, знаходите нові. Навчайтеся новому для досягнень, напрацьовуйте професійні навички. Дізнавайтеся про керівництво і важливих людей. Період з 27 червня по 19 липня. Займіться складними проектами які вимагають інтелектуального навантаження.

У гороскопі для Скорпіонів на липень перший пік дуже рано і торкнеться днів гороскопу на червень. Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, приріст енергії, емоцій, бажань. Можливість для нового навчання, вступу до університету, нових курсів. Хороші дні для пошуку нових покровителів і захисників. Дні гарні для початку далеких поїздок або планів на поїздки, спілкування з іноземцями. Знаходьте нову життєву філософію і віру, займіться релігією.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – економте гроші, обережніше з романами, творчістю, дітьми і великими надіями.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінанси і чужі ресурси, психологічний стан.

З 4 по 27 червня – вчіться, інтелектуальний тонус, виступайте.

З 9 червня по 3 липня – заробляйте за рахунок інших, вирішуйте питання боргів і спадщини, допомоги.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на Ваші заробітки, доходи, накопичення і борги, спадок, виплати.

З 27 червня по 19 липня – інтелект для кар’єри, репутації, ділових зв’язків.

Гороскоп опублікований 31.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,177