Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Нейтральний, в більшості своїй, місяць для Скорпіонів. Почнуться періоди, що впливають на Ваш статус, багато новин і спілкування, час для нових знань і знайомств. В середині місяця буде порушена езотерична і фінансова частина життя, в кінці червня – навчання і знайомства. Розпочнеться період переоцінки себе, можна сказати, що з кінця червня у Скорпіонів буде повний штиль, повернення до старого, переоцінка себе. Занадто багато трендів зараз впливають на Скорпіонів «зворотно», повернення карми, повернення до старого, відхід у себе, переоцінка, затримки в розвитку життя і подій. Минуле нагадує про себе. У цьому місяці і наступних минуле нагадає про старі домашні теми.

З 9 березня по 10 липня у Скорпіонів період затримки, повернення, переоцінки в бажаннях, можливостях, прагненнях, період переоцінки світогляду і знань, можливо повернення до старого, проблем з розвитком нового, а детально в гороскопі на березень для Скорпіонів. З 22 квітня по 1 жовтня переоцінка себе і своєї духовної сили, впливу, впливу на інших, сили волі, пристрастей, жорстокості і життя, деталі в гороскопі на квітень. А в цьому червні, з 27 червня по 26 серпня буде у багато разів посилена Ваша переоцінка себе і своїх бажань, повернення до старого в житті або старе повернеться саме, Ваш розвиток і енергія, динамізм, стануть більш внутрішніми, спрямованими на себе, а не інших. Буде відчуватися нестача фізичних сил, але приріст агресивності і внутрішнього динамізму. Час переоцінити себе і змінити своє минуле або повернутися до минулого, але не братися за нове і не робити нового. Скорпіони люблять збирати агресію всередині себе, не показувати її, а в ці дні їй буде складно давати вихід. Так що Ви станете як закупорений чайник, будете нагріватися поки не вибухне на інших. Скандали стануть більш жорстокими, особливо з родиною та близькими. Стане складніше розслаблятися. Бережіть своє здоров’я в ці дні, займіться спортом, все ж треба скидати фізичну енергію, витратьте її на себе. Оновлення себе. Завершіть старі проекти, поверніться до старих бажань. Готуйтеся вирішувати старі проблеми і конфлікти, особливо в сімейній сфері. Період з 27-26 буває раз в 2 з хвостиком роки. І не чекайте швидко розвитку нового.

З 11 травня по 13 червня сприятливий період для духовного зростання, любові, творчості, розваг, налагодження відносин з дітьми, багато віри і надій, мрій, більше успіху у Вас, період вже був в кінці 2017 року і ще раз повториться в 2018. З 16 травня по 13 серпня активніше в сімейній сфері і сімейних питаннях, станете більш дратівливі і конфліктні, особливо з рідними. З 19 травня по 14 червня більше харизми, можна приділити увагу судам, іноземцям, навчанні. Деталі про всі ці періоди в гороскопі на травень для Скорпіонів.

Дуже сприятливий початок місяця для відносин, любові, творчості, розваг, спілкування, мрій з 1 по 4 число. Будьте публічні, приділіть увагу любові і творчості, час розважатися і налагоджувати ділові стосунки, особисті відносини. Можна здійснювати дорогі покупки до 3го числа. Слухайте свою інтуїцію.

Багато ревнощів і уразливості з 4 по 7 червня. Бійтеся втратити відносини і гроші. Бажання маніпулювати і управляти. Вас чекає багато фінансових новин і переговорів, особливо щодо виплат і боргів, з 4 по 7 число. Можете бути дуже маніпулятивні в проханнях.

Обережніше з інтригами і романами, не ризикуйте, може бути обман або фінансові витрати з 5 по 9 число.

Вчіться, оновлюйте знайомства і зв’язки з 12 по 29 червня. Хороший період для інтелекту.

Пік 13 червня, плюс-мінус 3 дні, спад 10 днів, пік посилить всі тренди, дасть нове. Для Скорпіонів він акцентує питання спільних фінансів, спадщини, боргів, сексу, таємниць буття, трансформації і смерті. Говорячи про смерть, це не означає, що хтось помре, а просто задумаєтеся над цим, езотерикою і містикою. Я б не радила брати не обдумано нові кредити або позичати з 13 по 16 число, не поспішайте з фінансовими питаннями, обмірковуйте все.

З 14 червня по 9 липня використовуйте свою чарівність і зв’язки для кар’єри і статусу. Час обговорювати важливі угоди і навіть укладати їх, крім декількох періодів (з 13-16 і 20-27). Можуть виникнути або оновляться відносини по вигоді. Спробуйте налагодити відносини з керівництвом.

З 13 по 16 небезпечний період для відносин, не робіть необдуманих вчинків. Варто берегти репутацію і не влазити в авантюри. Буде схильність до нерозумних розтрат грошей, особливо через відносини і кар’єру.

З 20 по 23 конфліктні дні, особливо в питаннях сім’ї, відносин, кар’єри і статусу. Для всього Зодіаку це дні конфліктів.

Намагайтеся не робити дорогих покупок з 24-27 червня. Намагайтеся не давати великих обіцянок керівництва і партнерам, не роздувати проекти. Схильність все перебільшувати і хотіти забагато. Обережніше з інтригами і розвагами.

Варто серйозніше поставитися до навчання, зарубіжжю, судових питань та здоров’ю в період з 25 по 29, можуть бути розчарування.

З 27 червня по 13 серпня не раджу починати нові проекти в сімейній сфері, повернення старих проблем, ймовірно і старих конфліктів в сім’ї або через нерухомості. Місяці дозволяють завершити незакінчені ремонти і інші справи, які були розпочаті раніше. Переоцінка сім’ї та нерухомості.

Пік 28 червня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік посилить тренди і принесе завершення, кульмінації. Вам варто звернути увагу на знайомства, навчання, знання. Отримаєте масу звісток.

З 29 червня по 6 вересня багато ділової інформації, щодо проектів, професії. Намагайтеся використовувати свої знання для кар’єри, статусу. Дізнавайтеся більше корисного, щоб отримати повагу та просування. Дізнайтеся більше про керівництво, про перепони на шляху.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Скорпіона

З 12 по 29 червня – вчіться.

13 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, фінанси, смерть, трансформації.

З 14 червня по 9 липня – харизма для кар’єри і поваги.

З 27 червня по 28 серпня – переоцінка себе і повернення старого.

28 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, приділіть увагу знайомствам і інформації.

З 29 червня по 6 вересня – інформація для кар’єри.

Гороскоп опублікований 28.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,164