Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць березень і гороскоп для Скорпіонів будуть сприятливими. Але в березні почнеться один довгостроковий період, який фоново зробить Ваше життя складніше, обстановка і ситуації в житті будуть більш вимогливими, що розчаровує, проблеми зі слабким в житті, репутацією і статусом, вітальністю, особливий акцент на будинок і сім’ю. У березні буде важливий період для важливих відносин, розвивати їх, змінювати, розривати, починати нові. Багато інформації, навчання, змін знань, інформації про сім’ю і нерухомості, про творчість і кохання. Буде інтелектуальний тонус в другій половині місяця. З кінця місяця зросте дратівливість і конфліктність.

З 16 лютого в гороскопі у Скорпіонів активний період для навчання, спілкування зі знайомими, угод і в березні буде багато вказівок на кардинальні зміни, період завершиться 30 березня. З 17 лютого намагайтеся не починати нові завдання і проекти, відрядження, навчання по 10 березня.

З 1 по 5 березня бережіть гроші і здоров’я, остерігайтеся великих витрат, серйозніше будьте з угодами, особистими і діловими відносинами.

З 4 по 16 березня спілкування з рідними, дізнаєтеся більше про свій дім і сім’ю. Цікавтеся покупкою або продажем нерухомості, інформацією про ремонти і подібному. Спілкуйтеся зі своїми рідними та родичами, можете дізнатися важливе про них або розповісти їм.

З 5 березня по 3 квітня сприятливий період для сфери відносин, тільки на початку періоду можуть бути непередбачені події. Під час цього періоду починайте нові ділові та особисті стосунки. Знаходьте компроміси або скандальте з ворогами, будь-які скандали менше шкоди завдадуть Вам. Можете завершувати свої відносини, легше це буде зробити. Можете зустріти нову любов або нового ділового партнера. Період оновить Ваші важливі відносини, відносинам більше будете приділяти увагу.

З 7 по 11 березня раптові зміни у відносинах, ділових і особистих, а так само з фінансами і багатством. Сприятливо або негативно – залежить від особистих гороскопів.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – для Скорпіонів пік дасть дуже багато енергії і емоційний інтелект, велике посилення інтуїції, саме час розібратися і завершувати. Акцент на творчість, любов, Ваші хобі та захоплення, дружбу, громадську активність і позицію, плани на майбутнє. Важливі новини і інформація. Використовуйте інтуїцію, щоб зрозуміти краще за інших і своє життя, свою любов, творчі ідеї, друзів і суспільство.

З 16 березня по 11 квітня інтелектуальний тонус, багато інтелектуальної енергії, для роботи, спілкування, навчання. Але найбільше для творчості і любові! Дізнавайтеся нове про творчість, пишіть вірші і працюйте інтелектуально над тим, чим захоплюєтеся. Дізнайтеся про хобі, свої захоплення.

З 16 по 24 березня дуже багато енергії для Скорпіонів і можливостей, ловіть момент і удачу, особливо в навчанні, відстоюванні своїх прав, збагаченні.

З 19 березня по 7 травня перший з важливих трендів для Скорпіонів. Він дасть зміни в життєвих цілях, колі спілкування, знаннях, якщо Ви віруюча людина – змінить віру, точно може змінити життєву філософію. Ці зміни будуть кардинальними і великими. Термін цієї вказівки дуже сприятливий для змін в житті, хоча багато що залежить від особистих гороскопів. У Вас може бути приплив сил та оптимізму, готовності до кардинальних змін у житті, позбавлення та очищенню, початку нового масштабного. Особливо помітно це буде в колі спілкування і навчанні.

З 20 по 25 березня період дасть силу волі для змін і впливу на інших. Зростуть фізичні сили і сексуальність.

З 22 березня по 2 липня триватиме той фоновий період, про який було написано на початку гороскопу. Період буде повторяться з грудня 2020 року 2023 рік. У цьому році він буде найсильніше впливати на Скорпіонів першої декади. Для всіх Скорпіонів в 2021 році він буде гірше, ніж в цьому, але постарайтеся запам’ятати, що буде проблемне в Вашому житті до літа, щоб виправити помилки і ці проблеми не стали більш руйнівні в 2021 і наступних роках. Період фоновий, впливати буде в цілому на Ваше життя, ситуації в житті і обстановку. Розчарування, проблеми, обмеження та стримування, руйнування всього слабкого. Не можна буде попускати проблеми в житті, а проблемне посилиться. Багато Скорпіонів сильно можуть схуднути. Можуть бути проблеми зі здоров’ям. Найсильніше період буде впливати на сферу сім’ї, сферу кар’єри, Вашу вітальність. Особливо приділяйте увагу сім’ї, нерухомості. Зміцніть свій будинок, будь-які «тріщини» дадуть щілини. Допомагайте і бережіть рідних, якщо у них є проблеми і сім’я має сильний вплив на Ваше життя – це потягне Вас до дна.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це нейтральний пік і багато що залежить від особистих гороскопів, сприятливий чи ні. Але він точно буде кардинальним і почне нове. Нове зовнішнє або Ви самі щось нове почнете, зміни. Акцент на сферу роботи і сферу здоров’я. Нова робота, наймання співробітників, звільнення, новий проект або новий клієнт. Почати лікувальні процедури, приділити увагу здоров’ю.

З 25 по 30 березня дуже сприятливий тренд для спілкування, покупок, ділової активності, особистих відносин.

З 27 по 31 березня ще один сприятливий тренд для спілкування, ділової активності та особистих відносин, але вже для зміни цього, розривів, продавати що не потрібно.

З 28 березня по 3 квітня може бути занепад сил. Намагайтеся контролювати свою активність і конфліктність. Краще не конфліктувати з керівництвом і рідними.

З 30 березня по 13 травня у Скорпіонів буде багато енергії для сімейних питань, активності в сімейній сфері. Період оновить, розвине, почнеться він з негативного і конфліктного тренда, але після будуть сприятливі. За час цього періоду постарайтеся зробити або доробити вдома ремонт. Захистити рідних, можете очолити сім’ю, повести за собою. Зросте Ваша схильність до скандалів, не тільки з рідними, а з усіма людьми, Ваша дратівливість і конфліктність. Під час цього періоду станете більш скандальні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на березень

З 4 по 16 березня – новини про сім’ю.

З 5 березня по 3 квітня – розвиток відносин і нові відносини.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і завершення, акцент на істині, прагненнях, знаннях.

З 16 березня по 11 квітня – інтелект і творчість, інформація про розваги.

З 19 березня по 7 травня – зміни в знаннях, колі спілкування, навчання.

З 22 березня по 2 липня – складний період, стежте за проблемами в житті.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і зміни в роботі і здоров’я.

З 30 березня по 16 травня – розвивайте будинок і сім’ю, скандальний період.

Гороскоп опублікований 2 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,390