Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий місяць, багато можливостей впливати на інших, коло спілкування, змінювати і позбавлятися. Романтичний і творчий період, більше привабливості і любовних тем. Багато інформації, спілкування, любовних і творчих ідей і проектів, з можливістю переробити і переоцінити, хороший інтелектуальний період. Більше гармонії в будинку і можливість прикрасити будинок. Більше активності в фінансових і боргових питаннях. Можливість знайти нову любов або нове в любові й творчості, вирішити свої таємниці і розібратися в своєму житті.

З 10 лютого по 17 квітня посилення інтелекту, багато товариськості, новин, спілкуйтеся з дітьми та коханими, займайтеся поезією і інтелектуальною творчістю. З 14 лютого по 31 березня активний і енергійний період для відносин.

З 1 по 26 березня сприятливий період для сімейної сфери. Займіться відносинами з рідними, обговорюйте проблемні питання, миріться, веселіться, більше задоволення від спілкування з родиною. Прикрашайте свій будинок, купуйте декор для дому, зробіть маленький ремонт.

З 5 по 28 березня переоціните свою любов, творчість, думки та інформацію про дітей і улюблених людей. Можна глибше розібратися в цьому, повторно все оцінити, дізнатися більше. У справах (бізнесі) і навчанні нове не варто починати, краще завершити розпочате раніше або існуюче, або відпочивати. Уважніше будьте з технікою і документами. Можна повернути старі зв’язки в своє життя, дізнатися про стару любов, творчості.

Романтичні і творчі дні з 5 по 8 березня. Але, для бізнесу і важливого вони не підходять – занадто багато ліні і фантазій.

Сприятливий пік 6 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, більше вітальності, романтики, підйом настрою, творчості, енергії. Пік дуже хороший для нової любові або творчості. Закохуйтеся, починайте новий любовний роман, признавайтесь в любові. Займіться творчістю, реалізацією своїх ідей. Знаходьте нове хобі і захоплення, розвагу. Час для нового.

З 6 березня по липень 2025 року планета Уран зайде в знак Тельця, це буде сильний вплив на Скорпіонів. Зміни в житті, може бути не настільки швидкі, а залежать від бажань, але великі. Вперше Уран був з травня по листопад 2018 року в Тельці. У 2019 змін варто чекати Скорпіонам перших 5-7 днів знака, максимум 10. Готуйтеся самі змінювати своє життя, реалізовувати зміни. Як мінімум протягом наступного 1-2 років Вас чекатиме безсоння і багато нервів. Щоб не хвилюватися – потрібно змінюватися, не боротися за старе, а зруйнувати його, а потім побудувати нове. Зовнішні обставини можуть бути руйнівними.

З 11 по 17 березня час відстоювати свої права, захищати свою репутацію в конфліктах, з партнерами, знайомими, перед керівництвом. Більше честолюбства у Вас, можливість взятися за серйозний проект. Час зміцнювати себе, працювати над складним.

Намагайтеся багато не витрачати з 12 по 24 березня, є ймовірність дурних витрат.

З 12 по 16 березня обережніше з романами і інтригами, буде бажання більшого і бажання порушувати правила. Особливо обережніше з любов’ю за розрахунком, з керівництвом, спонсорами.

З 17 по 23 березня прилив сил, час змінювати себе і зв’язки, відносини. Багато сили волі і готовності до змін, усуненням, тиску. Ще один хороший тренд щоб натиснути на партнерів або конфліктувати з ворогами, домагатися бажаного. Багато сили волі і готовності до дій, змін. Вдалі дні для конфліктів, особливо якщо більше нічого не залишається.
З 17 по 24 березня конфліктний період, для Скорпіонів і для Зодіаку. Конфлікти з партнерами, ворогами, рідними. Багато роздратування і агресії.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік час приймати рішення, він зменшить енергії для Вас, може виникнути депресія, бажання самотності. Бережіть своє здоров’я в пікові дні. Займіться собою, своїм внутрішнім світом, підведіть життєві підсумки, приймайте рішення. Розберіться з комплексами і таємницями, духовними питаннями. Час завершувати, приймати рішення. Акцент великий на роботу, здоров’я, таємниці і духовний світ.

Нейтральний тренд з 21 березня по 6 квітня. Багато інтелектуальної творчості, але лінь в роботі і неуважність. Багато фантазій, але схильність спотворювати істину. Відкладіть важливі переговори або документи, роботу над точними питаннями. Займіться творчими проектами, віршами, романами, спілкуванням з улюбленими і дітьми, любовним і таємним листуванням. Вивчайте духовне і абстрактне, але не точне.

Романтичний і любовний період з 26 березня по 20 квітня, додасть Скорпіонам харизми. Можна зайнятися творчістю, дітьми. Час як знайти нову любов, так і позбутися від болю старої. Це не шлюбні відносини, а любовні, інтриги і романи, закоханості. Якщо у Вас є діти, то прийшов час для спілкування з ними. Хороші дні для відпочинку.

З 31 березня по 16 травня зросте зацікавленість в «чужих» фінансах, психології, сексі. Розбирайтеся з боргами, боржниками, спонсорами. Намагайтеся не дуже багато брати в борг протягом періоду, не надто багато вимагати повернення боргів, будуть проблемні тренди. Але відстоюйте свої права, дізнавайтеся більше про «чужих» грошах. Займіться вивченням психології. Приділіть увагу інформації про секс. Ймовірно, зростуть витрати на протязі періоду. Можуть бути травми в середині періоду.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на березень 2019

З 1 по 26 березня – приділіть увагу дому та сім’ї.

6 березня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, любов і творчість.

21 березня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення, таємниці, робота, здоров’я.

З 26 березня по 20 квітня – любовний період.

З 31 березня по 16 травня – активніше в фінансових питаннях, боргах, секс, психології.

Гороскоп опублікований 03.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,417