Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Чи не занадто важливий місяць для Скорпіонів. Повернеться сприятливий період для позбавлення, навчання, трансформації себе, переосмислення. Багато клопоту на роботі і зі здоров’ям, можуть бути скандали. Взагалі, роботи і здоров’ю прийшла пора приділити увагу. Можливо, якщо самі замочете то зможете, почати нову творчість або закохатися, зрозуміти дружбу. В кінці березня настане дуже хороший період для відносин.

У Вас був період для гармонії, веселощів, більше любові і романів з 11 лютого по 7 березня, більше творчості і краще відносини з коханими і дітьми, більше привабливості. З 27 січня по 18 березня зросли Ваші витрати і спроби заробити, в цілому період був сприятливий і заробітки повинні були більше витрат.

Вдалий час для відпочинку в перших 9 днів березня, багато творчості, гарний час налагоджувати зв’язок з дітьми та коханими. Дуже сильна віра й інтуїція, особливо в любові. Непоганий період для здійснення покупок і укладення угод. Але краще відпочивати, тому що з 7 березня розпочнеться багатий на завдання період.

2 березня буде пік, який торкнеться гороскопу на лютий, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік принесе результати і новини, посилить всі тренди і дасть можливість завершити і розібратися з ними. Найбільший акцент і увагу для Скорпіонів на дружбу і плани на майбутнє. Друзі та плани дадуть про себе знати, можливість розібратися з дружбою і друзями, планами, гарний час завершувати. У ці дні будете надто вже активні і схильні до витрат (після 1 березня витрачати можна не боячись), багато новин.

З 6 березня по 13 травня буде багато роботи, задач. Це той самий період, коли можна оновити свої обов’язки на роботі, підучити нове для роботи, знайти нові знання, підвищити свою кваліфікацію. Більша частина цього періоду буде скандальною, в квітні можуть бути кардинальні зміни.

З 7 березня по 31 квітня час налагоджувати відносини з працівниками та керівництвом, зайнятися своїм здоров’ям, провести косметичні процедури. Тільки не під час напружених періодів з 12-15 і 22-26.

Прилив сил і активності з 8 по 15 березня, можна швидко заробити і виконати масу завдань по роботі.

У Вас буде час переоцінити себе і своє життя, прагнення, повернутися назад з 9 березня по 10 липня. У цей період всі масштабні плани будуть розвиватися повільно, Ви станете більш пасивними і мрійливими, а не діяльними, ніж зазвичай. Не зовсім гарний час для реалізації всього масштабного. Скорпіони стануть більш інтровертні.

Слід бути серйозніше і обережніше з роботою і здоров’ям з 10 по 15 березня. Не робити дорогих покупок. Можуть бути проблеми з договорами і партнерами.

Прилив сил, оптимізму, творчості та енергії з 12 по 16 березня.

Пік 17 березня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – посилить всі тренди, принесе нове, багато емоцій, бажань і мрій. Для Скорпіонів це вдалий час щоб закохатися або забути стару любов. Гарний час для початку нового захоплення або творчості. Багато енергії.

Ще один хороший період для роботи, угод, переговорів з 17 по 22 березня.

З 18 березня по 16 травня час оновити свої знання, шапкові знайомства. Зросте можливість скандалів зі знайомими і сусідами, далекими родичами.

Скандальний період в гороскопі для Зодіаку і для Скорпіонів з 21 по 1 квітня, з піком в кінці періоду. Скандали з будь-якої дрібниці і з усіма, може бути агресія і конфлікти, бійки. Потрібно бути обережніше, особливо на роботі. Обережніше будьте і зі своїм здоров’ям в ці дні, не перевантажуйте себе.

З 21 березня по 2 травня (можливо плюс 10 днів) період особистої трансформації, змін у поглядах на життя, знання, планів на майбутнє, період очищення і позбавлення, втрат. Втрачати в цей час буде легше, простіше і швидше. Цей період вже був з 31 грудня по 10 лютого, ймовірно повернуться старі питання.

Період підвищеної сексуальності, ревнощів, поганий період для відносин і ділових питань з 22 по 26 березня.

В Загальному гороскопі період описаний детальніше. З 23 березня по 15 квітня буде повернення тем \ завдань на роботі і зі здоров’ям, клієнтів і обов’язків. Складно буде реалізовувати нові проекти, від помилок до затримок. Обережніше треба бути з усією бюрократією і документами, файлами, різною інформацією, щоб не втратити або не спотворити. Не робіть дорогих покупок в ці дні, особливо техніки або «інформації», відкладіть нове навчання. Вдалі дні щоб повернутися до старого в роботі і навчанні. Обережніше з хронічними хворобами.

Від особистих гороскопів залежить багато чого, з 27 по 31 період несподіваних бажань і змін у відносинах і фінансах, контактах з клієнтами і діловими партнерами. Може бути, як щось нове, так і розрив зі старим.

Намагайтеся зберегти свою репутацію на роботі, менше хваліться, особливо перед клієнтами і знайомими з 28 березня по 1 квітня.

З 30 березня в соціумі буде другий конфліктний період, по 7 квітня. Але для Скорпіонів цей період буде занепадом сил, варто берегти своє здоров’я.

Пік 31 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – це час подумати про своє життя, розібратися зі своїми страхами і комплексами, секретами. Намагайтеся не порушувати закон в ці дні, не конфліктувати, остерігайтеся в’язниці і травм. Можете дізнатися щось таємне або приховане, про роботу і здоров’я особливо. Пік посилить всі тренди в гороскопі, варто берегти здоров’я.

В цьому році у Вас буде дійсно хороший період для відносин, поновлення і зміцнення відносин, стабілізації у відносинах, забування старих і набуття нових. З 31 березня по 24 квітня увагу Скорпіонів буде звернено на відносини.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Скорпіона

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення. Розберіться з дружбою і планами.

З 6 березня по 13 травня – багато роботи і питань здоров’я.

17 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – починання. Любов і захоплення.

З 21 березня по 2 травня – міняйтеся.

З 21 березня по 7 квітня – будьте обережніше, здоров’я і робота.

З 23 березня по 15 квітня – проблеми з документами і бюрократією.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення. Розберіться з внутрішнім світом.

З 31 березня по 24 квітня – хороший період для відносин.

Гороскоп опублікований 02.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,426