Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Найбільше негативних вказівок для багатства, весь місяць треба бути обережніше з витратами і доходами. Буде три піки, перших два з акцентом на багатство і борги, останній на важливі новини і поїздки, навчання. Для Риб в цьому місяці сприятливий період для відносин. Сильний інтелектуальний тонус і товариськість до кінця жовтня.

З 27 червня по 7 січня активні в питаннях багатства, але з 10 вересня по 14 листопада мало результативні, в жовтні та на початку листопада великі шанси на втрати. З 16 вересня по 3 листопада змінюйте себе і розвивайте, свої плани на дружбу і суспільне становище. З 27 вересня по 28 жовтня вчіться.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації. Акцент на джерела доходів, багатство, витрати, допомога від інших, а найголовніше, покупки, спадок, борги. Бійтеся скандалів в ці дні, можете втратити джерела доходів, але відстоюйте свої права на борги та допомогу від інших, спадок.

З 3 по 27 жовтня сприятливий період для розвитку та оновлення відносин особистих і ділових. Якщо Ви з кимось розлучилися, то можете забути про цю людину або спробувати його повернути після 14 жовтня. Укладайте важливі договори, зможете знайти компроміси в суперечках, вдало вирішити судові питання. Займіться любовними стосунками, вони можуть перерости в щось більш серйозне. Можна обговорювати заручини або шлюб.

З 3 по 15 жовтня конфлікти з друзями і конфлікти через гроші, багатство, висока ймовірність таємної шкоди і ворожнечі, аварій і травм, витрат.

З 6 по 12 і з 16 по 22 жовтня багато інтелектуальної енергії, хоча може бути складно буде концентруватися і буде дуже багато новин, несподіваних поворотів в спілкуванні, навчанні, поїздок. Для Риб ці дні краще, ніж для інших знаків Зодіаку.

З 9 по 12 жовтня швидкий розвиток в любовних відносинах, любові. Тренд дасть енергію для розваг і творчості, творчих проектів. Підходить тренд для ділових відносин, швидких договорів і покупок.

З 9 по 13 жовтня намагайтеся багато не давати в борг і не брати. Можуть бути обмани з боку друзів. Не перебільшуйте свої плани.

З 12 по 15 жовтня конфлікти і витрати, менше хваліться своїм достатком, обережніше з боржниками і спонсорами.

З 13 по 17 жовтня можете втратити друзів або плани на майбутнє, в ці дні краще не ризикувати.

З 14 по 24 жовтня не роздувайте свої витрати, інвестиції, покупки. Намагайтеся не братися за великі плани з метою заробити, намагайтеся більше концентруватися на тих планах, які можете реалізувати. Будуть конфлікти за багатство, інвестиції, джерела доходів. Не лінуйтеся. Тренд принесе конфлікти з друзями і суспільством, керівництвом.

З 14 жовтня по 3 листопада час переоцінювати свої знання, інформацію, навчання, повторно вивчати щось старе, після 28 жовтня переоцінювати свої борги, чужі гроші, спонсорів. Риби можуть переоцінити свої стосунки, повернуться старі партнери чи вороги в Ваше життя, переоцінити свою сімейну сферу і відносини з рідними. Важливий період для всіх в питаннях бюрократії, техніки, інформації, поїздок – це буде проблемним. Не треба починати нові проекти.

З 16 по 20 жовтня намагайтеся серйозніше ставитися до своїх витрат і боргів, можуть бути обмеження в цьому і розчарування. Краще не брати в борг у друзів, керівництва, суспільства і не давати їм.

З 16 по 20 жовтня романтичні дні, але обережніше зі своїми фантазіями.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік негативний, дасть нове. Акцент на борги, допомога від інших, виплати, спадок, психологію і психологічний стан, секс. Може бути нервовий зрив або криза, бережіть своє здоров’я. Обережніше з боргами, отриманням допомоги від інших, виплатами, спадщиною. Конфлікти, обмеження, засмучення.

З 17 по 21 жовтня сприятливий тренд для відносин особистих, ділових і дружніх, ворожих. Можуть бути романи з друзями, хороші дні для публічної активності. Можете помиритися з ворогами. Розвивайте відносини.

З 20 по 23 жовтня сприятливий тренд для зміни і позбавлення в будь-яких відносинах, глибше зрозуміти відносини і впливати на інших людей.

З 22 по 26 жовтня сприятливий тренд для зміцнення відносин, серйозних вчинків у відносинах. Це тренд хороший для важливих договорів і переговорів, більше підходить для ділових відносин.

З 27 жовтня по 21 листопада період дає можливість отримувати допомогу, матеріальну і фінансову, від інших людей, отримувати підтримку від інших. Акцентує питання боргів, виплат, спадщини, підтримки. Поспішайте збагатитися за рахунок інших, вирішити боргові питання, отримати допомогу до 8 листопада, після буде багато негативних трендів. По 8 листопада буде психологічне поліпшення, більше сексуальної гармонії.

З 28 жовтня по 10 листопада повториться період, який був з 5 по 27 вересня, період інформації про витрати, борги, чужих грошах, допомоги від інших людей. Період досить несприятливий, будьте обережніше в спілкуванні з боржниками і спонсорами, укладенням боргових угод і прохань про допомогу. Переоцінюйте інформацію про фінанси до 3 листопада, буде повернення до старого.

Весь рік у Вас змінювалися плани, дружба, громадська активність, сильно це змінювалося в березні-травні і друге посилення з 29 жовтня по 3 грудня, знову, будуть сильні зміни. Діє тренд, який нейтральний, але важливий і сильний, для суспільного становища, громадської активності, суспільства, дружби, планів на майбутнє, колективів і спільних проектів. У цих питаннях масштабні зміни, багато чого залежить від особистих гороскопів. Але і самі Риби, теж, можуть в цей час змінитися, трансформуватися, щось прибрати з життя або щось зникне.

З 29 жовтня по 2 листопада несприятливий тренд для бізнесу і важливих переговорів, угод, торгівлі. Будуть обмеження або порушення правил. Краще не займайтеся фінансовими питаннями і спадщиною. Будьте серйозніше з чужими грошима.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – обережніше з поспішними і непередбаченими новинами і рішеннями в навчанні, спілкуванні, поїздками, судами, ідеями, торгівлею. Пік кульмінацій і результатів, але все буде швидким і несподіваним, мінливим.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини та результати, акцент на витрати і доходи.

З 3 по 27 жовтня – розвивайте сферу відносин.

З 14 жовтня по 3 листопада – не починайте нові проекти, бережіть інформацію.

З 27 жовтня по 21 листопада – можете збагатитися за рахунок інших і боргів, в листопаді погані тренди.

З 28 жовтня по 10 листопада – інформація про фінанси, витратах, спадщині.

З 29 жовтня по 3 листопада – зміни в житті, планів, дружби.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і новини, несподівані зміни, акцент на поїздки, навчання, спілкування.

Гороскоп опубліковано 6 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,424