Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Для Вашого знака Зодіаку цей гороскоп буде хорошим, одним з хороших для всього Зодіаку. Іншими словами, гороскоп напружений і багато негативу, але для Риб жовтень буде прихильним. Основна небезпека для Вас – це витрати і кризи, можливо психологічні. Але і з цим Ви зможете впоратися, буде можливість для зміцнення себе. Зате місяць дасть харизму і товариськість, посилення інтелектуальних і творчих талантів, можливості навчання та творчості. Результати в фінансах і трансформаціях, нове в навчанні і світогляді.

З 18 серпня йде активний період у відносинах до 4 жовтня. З 14 вересня більше можливості збагатитися за рахунок інших і отримати допомогу до 8 жовтня. З 14 вересня період вивчення психології і фінансів, витрат і боргів до 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня інтелектуальний тонус, саме час навчатися новому, а з 31 жовтня по 20 листопада переучуватися, до того ж цей період хороший для публічних виступів, ораторства, публіцистики. Займіться дипломами, статтями, написанням книг. Розвивайте свої знання. Більше подорожей і нових далеких знайомств. Дізнавайтеся більше про свою релігію, ідеології та філософії.

З 4 жовтня по 19 листопада зростуть витрати, конфлікти через гроші, шанси на травми фізичні та аварії, психологічні кризи. Сам період не поганий, будете активніше відстоювати свої фінансові права, борги, спадок, навіть є можливість щось отримати. Але під час періоду багато негативних сильних трендів.

З 5 по 10 жовтня бережіть свою дружбу і боргові питання, відносини з керівництвом, свої витрати і підтримку від інших людей, обережніше з боргами і репутацією.

З 8 жовтня по 1 листопада у Риб буде більше харизми, чарівності, простіше і легше буде з життєвою філософією, ідеологією, вірою. Це ще один період хороший для публічності, виступайте перед публікою і будьте на публіці. Можете налагодити відносини з наставниками і учнями, гарний час для судових і зарубіжних питань.

З 11 по 14 жовтня обережніше з витратами, особливо на навчання, суди, зарубіжжя, відносини. Відносини важливі варто берегти, можуть бути несподівані зміни і вчинки у відносинах і фінансах.

З 12 по 16 жовтня ще один період, коли треба бути обережніше з витратами, є ризик втрат. Зростає ймовірність травм і психологічних фрустрацій. Обережніше з дружбою і планами фінансовими, борговими та допомоги від інших.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час кульмінацій і рішень з завершеннями. Для Риб акцент на питаннях доходів і витрат, спадщини, накопичень, збагачення і кредитів. Можуть бути як результати, так і важливі новини. Потрібно бути обережніше з прийняттям рішень, не поспішати. Є ймовірність втрат. Можливі фізичні і психологічні травми. Але все ж, це час завершувати і очищатися, позбавлятися. Оцініть свої витрати, спадок, борги, психологію.

Останнє повторення сприятливого тренду, якщо працювати і діяти, з 14 жовтня по 30 листопада (може бути до 12 грудня). Він був з 15 травня по 19 (30) липня і з 8 січня по 4 березня. Дуже важливий і впливовий тренд для знака Риб, дуже сприятливий. Час, коли результати будуть тільки якщо працювати і бути серйозними. Дає можливість Вам зміцнити себе, свою дружбу і своє становище в суспільстві, значимість для друзів і оточуючих, плани та ідеї. Можна зміцнювати свою віру і релігію, містичні здібності, творчість, свої сили і впевненість у собі, зміцнювати життя. Час структурувати і розібратися з містикою, духовним, творчістю, дружбою і планами на майбутнє.

З 14 по 17 жовтня дуже сприятливий тренд для інтелектуальної творчості, багато ідей. Крім того, в цей час у Вас буде дуже сильна інтуїція! Використовуйте її для переговорів, спілкування, навчання.

З 20 по 23 жовтня романтичний і чарівний тренд, у Риб багато харизми і привабливості, проведіть його публічно. Можна проводити важливі переговори, суди, укладати договори.

З 24 по 30 жовтня дні конфліктів для світу, але для Риб не такі небезпечні. Хоча слід бути обережніше з боргами, спадщиною, виплатами, друзями і керівництвом.

З 26 по 30 жовтня можуть бути несподівані зміни в знаннях і ідеології, світогляді, новини.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це нове, можливості для несподіваних нових початків і змін, зовнішніх і внутрішніх. Особливо сильно пік буде впливати на Ваш світогляд, навчання, релігію, зарубіжжя. Початок нового або звільнення від існуючого, зміни в існуючому. Можуть бути несподівані новини, поїздки, суди, публічні виступи, набуття нових прагнень і бажань, нові покровителі або послідовники.

З 31 жовтня по 20 листопада повторюйте і відроджуйте свої знання, про що написано на початку гороскопу на жовтень. Але це ще і час проблем з бюрократією, документами, технікою, поїздками і з цим будьте уважніше і обережніше. Переоціните свої знання, відносини, сім’ю, знайомства – в цьому можете повернутися до старого.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – вчіться, знайомтеся, подорожуйте.

З 4 жовтня по 19 листопада – бережіть свої фінанси.

З 8 жовтня по 1 листопада – харизма, можливість для публічності.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і завершення, акцент на доходи і витрати, психологію, кризи.

З 14 жовтня по 30 листопада (12 грудня) – зміцнюйте себе і суспільне становище, дружбу.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, світогляд, зарубіжжі, справедливість.

З 31 жовтня по 20 листопада – затримки і повернення в навчанні, відносинах, знайомствах, інформації.

Гороскоп опублікований 26.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,163