Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Важливий і сприятливий місяць для Риб. Будуть акцентовані важливі сфери в Вашому житті – Ваше Я і результати в житті, Ваші стосунки. З середини вересня життя стане розвиватися трішки швидше. Все так само активні будете в сфері багатства, з доходами і витратами, будуть конфлікти з-за джерел доходів. Можуть бути невеликі конфлікти з друзями. Буде ефективний період для навчання себе та інших. Буде сприятливий період для роботи і здоров’я. Повториться сприятливий тренд для розвитку.

З 27 червня по 7 січня 2021 року зросте активність в зароблянні і витрати грошей, важливий відновлювальний і розвиваючий період для сфери багатства, у вересні почнуть повторюватися негативні тренди, які були в серпні, і з вересня буде уповільнення розвитку цього.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це важливий пік для Риб, сприятливий, емоційний, рішучий, новини і кульмінації. Розберіться в собі, у відносинах особистих і ділових. Можливі конфлікти з друзями і витрати. У любовних відносинах і дружбі може бути незадоволеність. Намагайтеся багато не витрачати.

З 2 по 6 вересня сильні конфлікти, великі витрати або невдалі інвестиції, може бути невдача в спілкуванні, судах, переговорах.

З 5 по 27 вересня період інформації про витрати, борги, чужих грошах, допомоги від інших людей. Період досить несприятливий, будьте обережніше в спілкуванні з боржниками і спонсорами, укладенням боргових угод і прохань про допомогу.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період для роботи і здоров’я. Здоров’я має піти на поправку в ці дні, гарний час поліпшити свою зовнішність, зайнятися дієтами і косметологічними процедурами. На роботі легше буде спілкуватися з колегами і клієнтами, укладати важливі договори, знаходити компроміси і покращувати відносини. Займіться важливими переговорами по робочим проектам, пошуком помічників або клієнтів, укладенням важливих угод. У Вас можуть бути романи на роботі або з клієнтами, в цьому році період для цього сприятливий.

З 7 по 11 вересня приплив віри і фізичних сил, вдалі дні для публічної активності, сильна буде інтуїція, покращитися здоров’я і вітальність. Але з 10 по 13 серпня може бути велика лінь, пасивність, витання в хмарах.

Важливий період з 10 вересня по 14 листопада, який буде сильно впливати на конфлікти, Ваше багатство і збагачення. Період сповільнить розвиток багатства, багато бажань і планів, суєти, але мало дій в реалізації проектів, що приносять дохід. В цей же час Ви менше будете витрачати гроші, буде бажання витратити, але не буде реалізації. Є ймовірність повторних витрат. Краще не починайте складні проекти. Сильний вплив періоду на конфлікти, старі конфлікти можуть спалахнути знову, багато негативних трендів. Конфлікти найсильніше будуть через гроші, багатство, інвестиції. Нові конфлікти постарайтеся не починати в ці дні, вони можуть затягнутися на довгий час.

З 12 по 16 вересня змінюйте себе і свою дружбу, стосунки особисті і публічні, ділові і конфліктні відносини, плани на майбутнє та ідеї. Вдалі дні для позбавлення і трансформації.

Після 13 вересня Ваше життя стане розвиватися швидше, особливо це буде помітно в планах на майбутнє, громадської активності, дружбі.

З 13 по 17 вересня єдиний негативний, але короткостроковий тренд, для відносин на роботі і здоров’я. У ці дні намагайтеся не поспішати з прийняттям рішень і ексцентричними вчинками. Не варто витрачати необдумано гроші, особливо на поїздки, здоров’я, роботу.

З 15 по 19 вересня ще один хороший тренд для дружби і відносин (особистих, ділових, ворожих), планів на майбутнє. Можливість стабілізувати і розібратися у важливих відносинах, зміцнити їх, прийняти серйозні рішення.

З 16 вересня по 3 листопада в останній раз повториться сприятливий тренд. Він був в лютому-березні і з 10 липня по 23 серпня. Дуже сильний вплив на Риб. Це тренд можливостей, духовного зростання, душевної гармонії, творчої енергії, інтуїції, зросте успішність і везіння у Риб. Зростання і розширення. Найпомітніше в сферах дружби, громадської активності, планів на майбутнє, творчості, душевного розвитку, поглядів на життя і релігії. Ставте перед собою масштабні цілі і прагніть до них. Робота, посилена праця над своїми бажаннями і цілями дадуть результати. Розширюйте свою дружбу, творчість, духовне, таємне, внутрішній світ. Але остерігайтеся наркотиків, алкоголю і всього дурманного, обманів. Будьте публічні в цей час. До травня-липня 2021 року інших таких сильних сприятливих вказівок в гороскопах для Риб не буде, ловіть момент.

Пік 17 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, сприятливий пік для стабілізації і зміцнення, можливість почати по-новому старе, новини, бажання, нові емоції. Акцент на відносини, починайте щось нове важливе в сфері відносин. Можна повторно починати важливі для Вас відносини, спробувати їх відродити або зміцнити. Приділіть увагу друзям і відносин з суспільством, своїм планам на майбутнє і ідеям.

З 19 липня по 6 жовтня повториться несприятливий тренд, який був з 18 серпня по 3 вересня. Постарайтеся не починати нових конфліктів. Можуть повторитися або початися конфлікти в суспільстві. Повторення конфліктів в багатстві, витрати, обмеження, руйнування.

З 27 вересня по 28 жовтня вчіться самі і навчайте інших, зросте інтелектуальний тонус, товариськість, багато новин і поїздок. Розвивайтеся ідейно. Виступайте перед іншими людьми, займіться написанням статей, дипломів, будь-якою важливою публіцистикою і пропагандою. Цей період повторитися в листопаді-грудні.

З 27 по 30 вересня сприятливий тренд для любовних відносин на роботі. І взагалі це сприятливий тренд для любовних відносин. Він так само хороший для важливих угод на роботі, переговорів. Це єдиний тренд, коли можете знайти компроміси для старих скандалів, не тільки на роботі.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації. Акцент на джерела доходів, багатство, витрати, допомога від інших, важливі покупки, спадок, борги. Бійтеся скандалів в ці дні, можете втратити джерела доходів, але відстоюйте свої права на борги та допомогу від інших, спадок.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на Ваше життя і відносини.

З 5 по 27 вересня – інформація про борги, чужих грошах, допомоги.

З 6 вересня по 2 жовтня – покращуйте стосунки на роботі, покращуйте своє здоров’я і зовнішність.

З 10 вересня по 14 листопада – остерігайтеся старих конфліктів, уповільнення активності в розвитку проектів які приносять доходи, уповільнення в збагаченні, уповільнення в витратах і розтратах.

З 16 вересня по 3 листопада – розвивайтеся, будьте публічні, будуйте плани на майбутнє.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 27 вересня по 28 жовтня – вчіться, навчайте, займіться публіцистикою і подорожами, спілкуйтеся.

Гороскоп опублікований 29 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,492