Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Найбільш важливими і активними питаннями в вересні для Риб будуть відносини і фінанси, підтримка інших людей, психологія. У першій половині місяця – акцент на відносини, можливість розібратися. У другій половині місяця – фінанси і борги, допомога від інших людей. Для Риб гороскоп буде багатим на негативні тренди, багато мрійливості, ліні, перебільшення, безвідповідальності та відсутності ясності, особливо в стосунках і кар’єрі.

З 18 серпня по 4 жовтня активніше в стосунках. З 21 серпня по 14 вересня гармонійний період для відносин, але не на початку вересня. З 28 серпня по 14 вересня спілкування і інформація про інших людей.

З 1 по 6 вересня поганий тренд для серйозних і ділових відносин, але багато романтики і бажання розваг. Обережніше з керівництвом, наставниками, вчителями, ворогами і судами. Намагайтеся не витрачати багато грошей, не давати і не вимагати більших обіцянок, не обманювати і не розчаровуватися. Краще відпочивайте, якщо Ви самотні, якщо ні, то обережніше з шлюбними відносинами.

З 2 по 6 вересня багато інформації і спілкування. Хороші дні для публічних виступів.

З 5 по 8 вересня використовуйте можливості для зміцнення ділових відносин, дружби і особистих відносин, зв’язків з керівництвом. Ще один тренд, коли можете показати себе, свої серйозні наміри і плани. Хороші дні для ділової активності.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня буде повторення тренда, який був з 1 по 3 (10) червня і з 2 по 26 січня. Тренд перебільшення, схильності до марень і ліні, багато творчості і бажання більшого від життя, схильності до посилення обманів, юління, нездійсненних обіцянок. Зачепить все Ваше «життя», вплив найбільше на Вашу особу і кар’єру, статус, духовне і знання. Приділяйте більше уваги статусу і репутації, своїм знанням і філософії, вірі, прагненням. Бійтеся брати на себе занадто багато і великих обіцянок, остерігайтеся все перебільшувати і фантазувати, щоб не було потім розчарувань.

З 5 по 8 вересня хороші дні для змін відносин, особистих і ділових, дружніх і громадських. Можете їх змінювати, оновлювати, позбавлятися від них або відроджувати. Сили волі і енергії буде багато для цього.

З 6 по 12 вересня сприятливі дні для активності в дружбі, кар’єрі, відносинах, реалізації складних бажань в цих питаннях, намагайтеся відстоювати свої права і діяти. Тільки не розпиляйтеся, концентруйтеся, не лінуйтеся.

З 6 по 12 вересня схильність до ліні і обманів, марень, літання в хмарах і безвідповідальності. Краще відпочивати, а якщо працювати, то намагайтеся концентруватися. Можуть бути обмани у відносинах, кар’єрі, інтриги. Дні дуже духовні, але оманливі.

З 8 по 17 вересня остерігайтеся обманів у відносинах, з партнерами і улюбленими, ворогами, керівництвом. Є ризик масштабних, але швидких, скандалів і конфліктів. Цей тренд дасть розмитість в діях і бажаннях, слід більше концентруватися, менше обіцяти іншим, не братися за нездійсненне. Для Риб ці дні в гороскопі будуть дуже напруженими. Обережніше з інтригами.

З 10 по 17 вересня важливі дні для переговорів, можливості зробити інвестиції або взяти в борг, обговорити борги, спадок, допомога. Хороші дні для творчості.

З 11 по 22 вересня тренд дає силу волі, особливо для відносин, ворожнечі, любові і дружби. Змінювати це все, а при бажанні усувати. Займайтеся важливими питаннями відносин, планів на майбутнє, але не лінуйтеся.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – ці дні акцентують увагу на Вас і Ваших важливих відносинах, гарний час для прийняття рішень, дізнатися важливе, провести переговори. Тільки намагайтеся не конфліктувати дуже сильно, особливо з керівництвом і улюбленими, посилення конфліктів з ворогами. Розберіться в своєму житті і відносинах. Можуть бути результати або важливі події.

З 14 вересня по 3 жовтня дні інформації, новин, спілкування і навчання для фінансів, спадщини, підтримки від інших людей, боргів, психології та сексології, езотерики. Вивчайте це все, проводьте переговори, знаходьте нові контакти.

З 14 вересня по 8 жовтня ще один період для фінансів, боргів, спадщини, підтримки від інших, сексології та психології. Здебільшого період дасть гармонію і сприятливі можливості. Обговорюйте борги і укладайте угоди, просіть про підтримку, вирішуйте спадкові питання. Психологічна і сексуальна гармонія в цей час, але можна і вивчати ці теми. Буде лише 2 негативних тренда в кінці вересня.

З 24 по 27 вересня перший негативний тренд для боргів, фінансів, психологічного та сексуального стану, ділових і особистих відносин. Намагайтеся не витрачати багато грошей, дотримуватися правил, можуть бути обмеження і засмучення.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на борги, підтримку від інших і спадок. Можливість почати щось нове або нові події. Це може бути зміна на роботі, події зі спадщиною, необхідність якихось виплат або отримання кредиту, можливість підтримки від інших.

З 29 вересня по 2 жовтня негативний тренд, таємні конфлікти, можливі матеріальні і фінансові втрати. Обережніше з боргами і різними виплатами, витратами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – намагайтеся не перебільшувати, не особливо літати в хмарах, не обманювати.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – акцент на Вас і відносини, кульмінації.

З 14 вересня по 3 жовтня – інформація про фінанси, борги, психології, сексології.

З 14 вересня по 8 жовтня – сприятливий питання фінансів, боргів, психології та сексології.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на витратах і підтримку від інших, нове.

Гороскоп опублікований 29.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,400