Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороша перша половина гороскопу для Риб на січень і конфліктний кінець місяця. У гороскопі вказівки на важливі події у відносинах і любові, дітей, творчості, таємниці, духовному зростанні, можливості для відпочинку. У цьому місяці для Риб почнеться період харизми і чарівності. Буде багато спілкування, громадської активності, багато таємної інформації.

З 19 грудня змінюйте свою дружбу, колективи, плани на майбутнє і цілі мінімум по 9 лютого. З 20 грудня більше таємних відносин і відпочинку душею по 13 січня. З 29 грудня спілкування з друзями по 16 січня.

З 1 по 4 січня час для спілкування з друзями, спільних планів на майбутнє, багато інформації про колективи і дружбу, стосунки, сім’ю, кар’єру.

З 3 січня по 16 лютого період дасть активність в кар’єрній сфері, енергію для професійного і кар’єрного зростання, розвитку, оновлення. Весь період дуже активний і оновлюючий, сили для досягнення бажаного, відстоювання своїх прав, можуть бути скандали (особливо в кінці січня). Використовуйте енергію для складних досягнень і цілей, які дадуть Вам репутацію і зростання. Намагайтеся не конфліктувати з керівництвом, якщо є можливість проблем. Але намагайтеся відстоювати свою честь, якщо Ви маєте рацію.

З 5 по 9 січня багато творчості, хороші дні для публічності, показати себе суспільству і свої таланти. Тренд дасть вітальності Рибам, впевненості в собі, енергії, романтизму.

З 7 по 13 січня виступайте публічно, багато енергії для публічних виступів, ораторства, спілкування з суспільством. Дні багаті на новини про друзів, Ваших спільнотах, загальних планах і ідеях.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік для Риб буде непоганим, він дасть багато інформації, спілкування, можливості дізнатися глибше і більше, зміцнити або зруйнувати. Найбільше впливу в сферах і питаннях любові, дітей, друзів, суспільства, творчості та планів на майбутнє. Дуже сильний період для вагітності, отримати результати і дізнатися! Зміни в цих сферах будуть кардинальні та остаточні.

З 13 січня по 7 лютого сприятливий період для Риб. Дає харизму і привабливість, звабливість, мрійливість, романтичність для Риб. Він сприятливий для відносин, любовних і ділових, платонічних, розвивати відносини і оновлювати. Починайте нові серйозні стосунки, любовні романи, ділове співробітництво. Період дасть можливість збагатитися, зробити покупки вдалі або інвестиції, отримати підтримку від інших (тільки в кінці січня обережніше). Весь період у Риб буде більше задоволення від життя, душевної гармонії. Тільки в середині цього періоду дуже конфліктний тренд з 23 по 30 січня. Для жінок Риб період дасть більше впевненості в собі, привабливості для протилежної статі, краси. Жінкам можна добре змінити свій імідж, стиль, зовнішність.

З 16 січня по 3 лютого період дасть більше таємниць, інформації про таємне, пліток, прихованих від інших переговорів і спілкування. Ваша зацікавленість в таємниці зросте, більше цікавості та інформації про секрети. Зросте Ваша зацікавленість в містичних та езотеричних питаннях. Можна вивчати свій внутрішній світ, здоров’я, чужі таємниці.

З 21 по 25 січня обережніше з вчинками і проявом себе, свого егоїзму і ексцентричності в спілкуванні і дружбі, на публіці. Багато поспішних і безглуздих вчинків.

З 21 по 25 січня дуже вдалий тренд для відносин, особистих і ділових, розвитку і поліпшення їх. Укладайте важливі договори, займіться судами, переговорами, проханнями про допомогу. Робіть дорогі покупки, збагачуйтесь.

З 23 по 30 січня для Риб дуже конфліктний тренд. Найсильніше конфлікти з керівництвом, в ділових і особистих стосунках. Обережніше з романами з керівництвом і будь-якими відносинами, які впливають на Вашу репутацію. У ці дні можете втратити гроші, обережніше з фінансовими операціями і конфліктами.

З 25 по 31 січня ще один конфліктний тренд, але цей вже через ідеї ідеали, віру, бажання, заступництво. Теж слід побоюватися конфліктів з керівництвом і конфліктів, які впливають на Вашу репутацію, обманів і підлості. Намагайтеся не тікати від відповідальності і не боротися за дурні цілі. Обережніше з сексуальними питаннями. Є ймовірність травм.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподівані зміни і події. Бережіть своє здоров’я і не порушуйте правила, щоб не бути ізольованими або вигнаними. У ці дні у Вас може бути хандра, розчарування, занепад сил. Починайте нові таємниці, духовний розвиток, езотеричні практики. Проведіть ці дні наодинці з собою, відпочивайте фізично і психологічно, починайте підводити підсумки. Якщо будуть несподівані поїздки або новини – будьте обережніше.

З 26 по 29 січня дуже романтичні дні, але можуть бути зради або паралельні відносини. Дуже творчі дні. Серйозні ділові питання краще відкласти, в ці дні краще відпочивати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на січень 2020

З 3 по 16 січня – енергія для кар’єри і досягнення цілей.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на творчість, дітей, дружбу, товариство, плани, любов.

З 13 січня по 7 лютого – період для відносин і збагачення.

З 16 січня по 3 лютого – таємні знання.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, самота, містика.

Гороскоп опублікований 22 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,424