Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Багато в чому це буде складний місяць. Вам додасться роботи і турбот на роботі, варто поберегти своє здоров’я. Дізнаєтеся багато про інших людей. У цьому гороскопі у Риб почнеться любовно-романтичний період. Багато негативних трендів для багатства, можете втратити або поконфліктувати.

З 3 квітня важливий період для відносин сімейних, для поліпшення будинку, питань нерухомості по 7 серпня. З 28 травня інтелектуальний і творчий період, займіться інтелектуальними проектами по 5 серпня. З 27 червня по 7 січня 2021 року зросте активність в зароблянні і витрати грошей, важливий відновлювальний і розвиває період для сфери багатства, в серпні багато негативних трендів. З 10 липня по 23 серпня розвивайтеся, відпочивайте, творіть, можливість бути успішними на публіці.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, результати – це все буде дуже несподіваним і швидким, може бути руйнівним, з конфліктами. Акцент на здоров’я і роботу, обов’язки, звички, таємниці, ізоляцію, духовний світ і усамітнення.

З 5 по 20 серпня новини про роботу і здоров’я, більше клопоту і роботи, поїздок, навчання, переговорів. Досить непоганий період, постарайтеся приділити більше уваги новому і творити.

З 7 серпня по 6 вересня романтичний період, дасть любов, привабливість, бажання любовних романів і розваг. Хороший для одиноких Риб або які бажають покращити стосунки. Так же період дасть творчу енергію, сприятливий для творчих особистостей. А ще він покращує відносини з дітьми.

З 8 по 19 серпня конфлікти можуть усунути і зруйнувати дружбу і багатство, обережніше з ризиком грошима і накопиченнями.

З 13 по 19 серпня вдалий час для того, щоб показати себе на роботі, зможете заробити грошей своїми талантами, ймовірно буде поліпшення здоров’я.

З 15 по 19 серпня діліться ідеями на роботі і своїми знаннями, покажіть їх. Тренд дасть можливість розібратися в здоров’ї.

З 18 серпня по 3 вересня руйнівні конфлікти в суспільстві та багатстві, обережніше з друзями, можете відчувати обмеження в фінансах і бажати зруйнувати.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, усвідомлення. Можуть посилитися конфлікти публічні і через гроші. В цей пік постарайтеся вирішувати свої питання на роботі і зі здоров’ям, покажіть себе. Можете дізнатися корисні таємниці або добре відпочити.

З 20 серпня по 5 вересня сприятливий період, щоб дізнатися більше про інших, спілкуватися, публічно виступати. Будете отримувати багато інформації про відносини, ворогів, партнерах.

З 24 по 27 серпня розчарування в любові, любовних романах, бажання більшого від відносин любовних і дружби, інших видів відносин. Не витрачайте багато на розваги.

З 28 серпня по 1 вересня бажання змін, усунень, в любовних романах, відносинах, дружбу. Вразливість і ревнощі.

З 31 серпня по 4 вересня прилив енергії, прискорення розвитку відносин, спілкування, угод.

З 31 серпня по 4 вересня можете відчувати засмучення і обмеження в любові, розвагах, дружбі. Намагайтеся не витрачати багато грошей.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це важливий пік для Риб, сприятливий, емоційний, рішучий, новини і кульмінації. Розберіться в собі, у відносинах особистих і ділових. Можливі конфлікти з друзями і витрати. У любовних відносинах і дружбі може бути незадоволеність. Намагайтеся багато не витрачати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на роботу і здоров’я.

З 5 по 20 серпня – робота і здоров’я.

З 7 серпня по 6 вересня – любов і творчість.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, акцент на роботу і здоров’я, таємниці, усамітнення.

З 20 серпня по 5 вересня – дізнавайтеся більше про інших.

Гороскоп опублікований 31 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,407