Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Серпень добрий місяць, для Риб він хороший в питаннях роботи і здоров’я, відносин. Можете відпочивати в серпні, але краще працювати, багато енергії для роботи і творчих ідей, сил. Дуже добре, якщо Ваша робота, пов’язана з творчістю, розвагами, мистецтвом, тоді Вас чекає найбільший успіх. В кінці гороскопу на серпень почнуться важливі періоди для відносин, нові можливості.

З 2 липня по 18 серпня хороший і енергійний період для роботи і здоров’я, тільки на початку цього періоду могли бути скандали або проблеми. З 19 липня по 11 серпня – вчіться і займайтеся інтелектуальною творчістю, більше товариськості. З 28 липня по 21 серпня займіться робочими відносинами, приділіть увагу своєму здоров’ю, особливо хороший період для косметології, хоча спочатку періоду був негативний тренд і несподівані зміни.

Пік 1 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це щось нове, несподівані зміни або починання в роботі і здоров’ї. Можете змінити або знайти нові відносини на роботі, нову роботу або посаду. А можете і розірвати всі, усунути. Можете почати новий проект або оздоровлення, тільки намагайтеся багато не витрачати і обережніше з фліртом.

З 5 по 9 серпня приплив енергії і оптимізму! Хороші дні для кар’єри, фінансів, психології. Покажіть себе керівництву, беріться за складні завдання, слухайте свою інтуїцію. Хороші дні для психологічних змін.

З 7 по 21 серпня дуже хороший період для оздоровлення, особливо косметичного, а так само ділових відносин, особливо на роботі. Укладайте угоди, беріть нових співробітників або звільняйте тих, хто Вам не підходить, оголосіть ціни на свої послуги. Цей період ще і романтичний, більше любові, можуть бути романи на роботі або з лікарями.

З 7 по 10 серпня особливо хороший період для важливих угод на роботі, професійних змін. Під час періоду можете здійснювати дорогі покупки, робити інвестиції, піднімати ціни за свої послуги. Період так само і романтичний, хороший для розвитку особистих і ділових відносин.

З 10 квітня у Вас був період регресу в житті, повернення до старого або повернулося старе, уповільнення життя. Особливо це стосувалося кар’єри, професійного зростання, цілей і досягнень. Багато про себе і статус було Вами переосмислено. Нові проекти розвивалися повільно, та й самі Ви менше хотіли нового для себе. Період завершиться 11 серпня, з цього дня проекти масштабні простіше буде розвивати, як і розвиватися самим і розвивати свій статус.

З 11 по 28 серпня багато роботи буде у Вас, клопоту на роботі. Плануйте реалізацію проектів, переговори, проходження курсів. Продуктивний період для набуття нових знань про працю та обов’язки. Інформація про клієнтів і колег, можливість дізнатися краще їх. Дізнавайтеся про своє фізичне здоров’я, лікуванні, дієтах.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це кульмінації і новини, важливі рішення. Приділіть увагу своїм відносинам, особливо робочим, можете завершувати їх або переводити на новий рівень. Приділіть увагу для своїх таємниць і таємним відносинам. Ці дні підходять для відпочинку і розваг, далекій поїздці. Можуть бути таємні відносини, ділові та особисті. Можете зайнятися духовним світом, езотерикою або дізнатися важливі новини від цього. Дні віщих снів.

З 18 серпня по 4 жовтня активний і енергійний період для відносин, Риби в цей час можуть бути трішки більше дратівливими, схильними до меланхолії в стосунках, уразливості, бажання аналізувати партнерів і ворогів. Цей період оновить відносини або дасть енергію, щоб Ви самі могли їх оновити. Під час періоду будуть як хороші тренди, так і погані. Період, дуже насичений на тренди в цьому році. Останній раз такий активний період для відносин був 2 роки тому. Займіться своїми бажаннями щодо партнерства і ворожнечі, реалізуйте їх. Відстоюйте свої права і боріться. Оновлення існуючі відносини або зруйнуйте їх.

З 21 серпня по 14 вересня ще один період для відносин, що впливає на сферу відносин. Ви більше уваги будете приділяти відносинам, іншим людям. Можете знайти нові відносини, помиритися з ворогами, поліпшити існуючі відносини. Це гарний час для угод і договорів, важливих розмов. Будуть як хороші, так і погані тренди, особливо у вересні багато поганих.

З 21 по 27 серпня перший хороший тренд для відносин, багато енергії і позитивної наполегливості. Тренд романтичний, але підходить і для ділових відносин. Можна як укладати угоди, так і займатися любовними питаннями. Варто проявити себе, бути якомога більш напористими і активними.

З 25 по 28 серпня хороші дні для публічної активності, відносин з друзями, а так же відносин ділових і особистих. Може бути закоханість в друзів або навіть роман. У ці дні можете робити поспішні вчинки в любові і ділових відносинах, але вони будуть сприятливі. Слухайте свою інтуїцію! Гарний час подумати про майбутнє відносин.

З 25 по 31 серпня приплив енергії, активності, цілеспрямованості до своїх бажань. Особливо в дружбі, відносинах, планах на майбутнє і ідеях. Реалізовуйте свої бажання, дійте.

З 27 серпня по 8 вересня нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів. Він дасть енергію для сфери відносин, оновлення відносин, можуть бути яскраві конфлікти або помітні вчинки у відносинах. Підходить, щоб показати себе, нагадати про себе. Можна признатися в любові, а можна тиснути на ділових партнерів і вимагати щось, але скандали можуть бути дуже яскравими.

З 28 серпня по 14 вересня маса інформації про відносини, можливість дізнатися про своїх ворогів і партнерів, коханих. Більше товариськості для Вас. Період хороший щоб вивчати відносини, інших людей, аналізувати їх.

З 28 по 31 серпня ще один активний період для відносин і дружби, можуть бути нестандартні вчинки, ці дні хороші щоб показати себе, проявити. Підходять для публічних виступів, ораторства. У відносинах і дружбі у Вас можуть бути важливі творчі ідеї, які потрібно реалізувати.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це нове, нові бажання, маса емоцій, нові події. Акцент на відносини, набуття нових відносин або розрив існуючих, нарешті зможете забути старі. Пік хороший для укладання важливих ділових угод, але можна і романтичні відносини починати. Бійтеся конфліктів. Це найважливіший пік для відносин в 2019 році, для змін у відносинах. І він досить сприятливий!

З 31 серпня по 3 вересня період для зміцнення відносин, ділових і особистих. Хороші дні для капітальних покупок.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я, можуть бути витрати або несподівані зміни.

Після 11 серпня життя буде розвиватися швидше і статус.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на роботу і здоров’я, таємниці і духовне.

З 18 серпня по 4 жовтня – активніше і наполегливіше у відносинах.

З 21 серпня по 14 вересня – оновлення відносин і увага до них.

З 28 серпня по 14 вересня – багато інформації про відносини і інших людей, багато спілкування.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 – нове для відносин.

Гороскоп опублікований 30.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163