Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Весь місяць багато спілкування та інформації, важливих особистих і ділових відносин, навчання, поїздок. У першій половині місяця займайтеся кар’єрою і репутацією, у другій дружбою і суспільством. В кінці лютого можливості для початку нового життя. Дуже сприятливий гороскоп для Риб, особливо для особистого розвитку.

З 3 січня Ви стали активніше відстоювати себе і свою честь, працюйте над досягненнями і цілями, репутацією і кар’єрою по 16 лютого, але остерігайтеся підвищеної дратівливості і конфліктності. З 13 січня час оновлювати сферу відносин по 7 лютого і можливість збагатитися.

З 3 лютого по 4 березня багато спілкування, новин, поїздок, навчання, посилення інтелекту та інтуїції. До 17 лютого гарний час для нового, після 17 лютого для завершення старого або повернення до старого. Цей період в гороскопі для Риб буде повторюватися в кінці березня. За цей час у Вас буде інтелектуальний тонус і сильна інтуїція, починайте навчання, публікації, час для будь-яких інтелектуальних завдань. Багато інтелектуальних творчих і духовних сил. Вивчайте свій внутрішній світ, релігію і вивчайте інших. Важливі новини або інформацію можете дізнатися і переоцінити.

З 7 лютого по 5 березня період збагачення, укладайте важливі угоди, робіть покупки, порадуйте себе бажаним. В цей же період зростуть Ваші доходи, використовуйте можливості для заробітку грошей, просіть підвищення у клієнтів і роботодавців. Але з 21 лютого і по кінець періоду низка поганих трендів, коли можете втратити, потрібно буде бути обережніше з збагаченням.

З 8 лютого по 9 березня дуже сприятливий тренд з дуже сильним впливом на Риб. Цілком можливо, що тренд буде працювати до кінця березня. Це тренд можливостей, духовного зростання, душевної гармонії, творчої енергії, інтуїції, зросте успішність і везіння у Риб. Зростання і розширення. Найпомітніше в сферах дружби, громадської активності, планів на майбутнє, творчості, душевного розвитку, поглядів на життя і релігії. Ставте перед собою масштабні цілі і прагніть до них. Робота, посилена праця над своїми бажаннями і цілями дадуть результати. Розширюйте свою дружбу, творчість, духовне, таємне, внутрішній світ. Але остерігайтеся наркотиків, алкоголю і всього дурманного, обманів. Будьте публічні в цей час.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік акцентує питання роботи, здоров’я, таємниць, духовного. Пік нейтральний, кульмінації і усвідомлення, завершення. У ці дні завершуйте проекти, приймайте рішення про обов’язки, дізнавайтеся про роботу і клієнтів. Отримайте результати або важливі новини щодо співбесіди, клієнтів, роботодавців і подібного. Приділіть увагу своєму фізичному здоров’ю, вирішуйте на оздоровлення. Таємниці в ці дні можуть бути крихкі, бережіть свої секрети, але можете дізнатися чужі таємниці. У ці дні можете відпочивати духовно.

З 16 лютого по 30 березня багато енергії для громадської активності, дружби, реалізації спільних планів і взаємодії. Період дасть оновлення суспільної сфери і сфери дружби. І цей же період дасть багато різних трендів, сприятливих і негативних, нейтральних, що впливають на громадську позицію і дружбу, реалізацію ідей, спільні дії з колективами.

З 18 по 24 лютого – активні дії, розвиток подій, швидкі вчинки в дружбі і ідеях. Багато енергії для змін і розвитку дружби, ідей, громадської позиції. Як мінімум це буде маса спілкування і виступів, енергії для публічних виступів.

З 17 лютого по 10 березня не починайте нові проекти, навчання, відносини, переговори, відкладіть починання і зміни в сімейній сфері. Переоцінка відносин, сім’ї та нерухомості, проектів і навчання, можливість для повернення до старого, завершення старого – це сприятливо в цей час, але не починання нового. Бережіть техніку та інформацію, документи.

З 18 лютого по 2 березня ще один сприятливий тренд для дружби і громадської активності – показати себе і відстояти себе, бути в центрі уваги, впливати на суспільство і друзів. Цей же тренд дасть Рибам багато фізичних сил і енергійності.

З 20 по 24 лютого ще один тренд енергії для Риб, але це енергія вираження себе, творчості, спілкування, навчання, можливості змінювати себе, змінити свій стиль, звільнитися від того, що стримує Вас.

З 21 по 25 лютого – дорогі покупки і інвестиції не робіть, не особливо витрачайте гроші на захоплення і розваги, друзів, суспільство. Любовні публічні відносини або зв’язки з друзями можуть бути такими, що розчаровують.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік для Риб в гороскопі на лютий і на весь 2020 рік найважливіший, це можливості для нового в житті, важливого-нового. Найсильніше вплив на Риб, які народилися в ці дні. Починайте нове життя. Пік дуже емоційний, творчий, слухайте інтуїцію і знамення від всесвіту, багато енергії, швидкий розвиток бажань і подій. Мінусом піку можуть бути витрати або розчарування в збагаченні, можливі проблеми в стосунках. Починайте нове життя, реалізовуйте свої бажання і мрії. Зовнішні події будуть сприятливі і щасливі, тільки в багатстві і відносинах можуть бути проблеми.

З 27 лютого по 1 березня ще один негативний тренд для багатства, дружби і відносин. Не ризикуйте цим. Обережніше з сексуальністю.

З 27 лютого по 1 березня маса ідей і багато інтелектуальної енергії, творчих ідей і езотеричних, осяянь. Вирішуйте швидко старі питання і проекти, переучувати старе, повторний аналіз себе і будь-якої інформації, особливо щодо сім’ї і відносин, знайомств.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – інтелект, товариськість, навчання, новини.

З 7 лютого по 5 березня – багатство.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на роботу, таємниці, здоров’я.

З 16 лютого по 30 березня – активність в суспільстві.

З 17 лютого по 10 березня – переоцінка і повернення відносин, інформації, сім’ї та нерухомості, відкладіть початок нових проектів.

З 18 лютого по 2 березня – активність в суспільстві і творчості з духовним.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – починайте нове, емоції і бажання.

Гороскоп опубліковано 2 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,172