Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Для Риб листопада буде досить сприятливим місяцем, пара негативних трендів будуть не настільки значні для Вас, але буде багато важливих і хороших періодів. У цьому місяці займайтеся відносинами з керівництвом і друзями, переучуйтесь, повторно вирушайте в подорож, буде багато фізичних і духовних сил. В середині гороскопу можливість розібратися з інформацією і навчанням, а в кінці гороскопу можливості для кар’єри. Життя почне розвиватися набагато швидше з кінця листопада.

З 3 жовтня вчіться і виступайте, займіться публіцистикою і подорожами, хороший інтелектуальний тонус по 9 грудня, але з 31 жовтня по 20 листопада повертайтеся до старого. З 4 жовтня зросли витрати, але буде можливість і для доходів, намагайтеся берегти гроші і не особливо скандалити через них по 19 листопада. З 14 жовтня зміцнюйте себе і свій дух, розвивайте своє суспільне становище і дружбу по 30 листопада.

З 1 по 26 листопада дуже хороший період для кар’єри. Особливо хороший для відносин, що впливають на кар’єру, статус, репутацію. Можете укласти вдалий шлюбний договір або відносини з важливими людьми. Цей період хороший для важливих переговорів і договорів, які впливають на кар’єру і репутацію, статус. Оновлення відносини з керівництвом, можете сподобатися йому. Варто спробувати розібратися в кар’єрних і які зачіпають репутацію конфліктах, знайти компроміси, зможете умовити своїх ворогів і конкурентів, добре себе показати. Суди, переговори, договори, виступи перед колегами і керівництвом, відносини з впливовими людьми – це все буде сприятливим.

З 2 по 8 листопада обережніше з агресією і витратами, можуть бути конфлікти з друзями і суспільством, боржниками і кредиторами, матеріальні втрати, аварії і травми.

З 7 по 10 листопада приплив вітальності і енергії, хороші дні для творчості і відпочинку, для віри і ідеології. Дуже хороші дні щоб показати себе, свої знання, свою ідеологію і віру. Виступати публічно, подорожувати, допомагати іншим.

З 8 по 17 листопада плануйте розвиток кар’єри і вирішення боргових питань. Беріться за масштабні і складні проекти, достатньо енергії і цілеспрямованості. Відстоюйте свої права на фінанси і матеріальне. Використовуйте енергію для кар’єрного зростання, складних проектів, важливих конфліктів.

З 12 по 15 листопада і з 26 по 30 листопада, повторюваний тренд, варто зайнятися навчанням і публічним виступом, публіцистикою, подорожами і спілкуванням. Сильна інтуїція і багато творчих інтелектуальних сил. В кінці місяця час для нового, а в середині для старого.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, новини, багато новин і інформації, спілкування. Хороший пік для новин та спілкування, поїздок, переговорів. Займіться своїми знайомствами, знаннями, торгівлею. Приймайте рішення по навчанню, поїздках, дружбі і цілі в житті, кар’єрі. Плануйте отримання результатів на ці дні.

З 13 по 16 листопада обережніше з любовними інтригами і обманами, особливо з керівництвом. У ці дні багато романтичності і мрійливості у Риб, найкраще відпочивати. Відкладіть важливі переговори і угоди, покупки.

З 19 листопада у Вас буде більше енергії, фізичних сил, вітальності, цілеспрямованості, активності. Цей період завершиться 3 січня 2020 року. Рибам він хороший для навчання, просвітлення, відстоювати свої ідеї і життєву філософію. Оновлення відносини з вчителями і наставниками, учнями та підопічними. Період хороший для особистого розвитку, духовного, реалізації важливих ідейних проектів.

З 22 по 27 листопада, цей тренд не буде настільки сильний в гороскопі для Риб, як для інших. Але все ж намагайтеся не конфліктувати зі знайомими, вчителями, тими кого наставляєте, іноземцями. Обережніше в подорожах і навчанні.

З 22 по 25 листопада дуже хороший тренд для початку нових ділових відносин або відносин з вигоді, заради статусу і кар’єри. Для важливих покупок, можна здійснювати дорогі покупки. Нових проектів та договорів, особливо якщо вони будуть впливати на Ваш статус. Інвестуйте в кар’єру і відносини, самих себе. Багато харизми.

З 26 листопада по 20 грудня сприятливий період, хоча і приносить багато змін, будуть тренди які змінюють і зміцнюють, руйнують слабке, період для відносин з публікою, суспільством, друзями. Риби будуть більше на публіці, більше задоволення від життя, дружби, колективів. Оновлення та поліпшення, може бути позбудетеся, дружні відносини і відносини з суспільством, громадянську позицію. Період хороший для політиків, масовиків, публічних виступів. Дуже сильно повинен змінити дружбу, може бути любовний роман чи важливі відносини з друзями.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, нові можливості, бажання, новини. Пік посилить тренди, найкраще присвятити себе питанням кар’єри, діловим відносинам, побоюватися конфліктів з оточуючими. Багато інтелектуальних і творчих сил. Дуже хороший пік для початку нової кар’єри, нової професії або посади. Можна починати нові проекти, цілі, досягнення. Як мінімум виникнуть нові бажання.

Після 27 листопада Ваше життя прискориться, у нього було уповільнення з 21 червня. Ви зможете швидше розвиватися, стати більш відкритими. Більше будете прагнути до нового і менше до старого.

З 27 по 30 листопада хороші дні для спілкування, торгівлі, публічних виступів. Можуть бути несподівані закоханості, особливо в друзів. Сприятливі покупки і поїздки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – відносини для кар’єри і статусу.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, навчання та спілкування, багато новин.

З 19 листопада по 3 січня 2020 року – більше енергії, вітальності, наполегливості в ідеології і світогляді, навчанні.

З 26 листопада по 20 грудня – сприятливий період для дружби і публічності.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

Гороскоп опублікований 29.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,492