Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Липень для Риб буде непоганим місяцем, багато поганих вказівок, які будуть в середині гороскопу на липень для Риб не матимуть сильного впливу. Але все ж в середині місяця варто бути обережніше. Знову будете змінювати себе і суспільство, зможете зміцнити ще раз дружбу і суспільне становище або позбутися від слабкого. Нового в цьому місяці не буде, але багато повторення старого.

З 3 квітня важливий період для відносин сімейних, для поліпшення будинку, питань нерухомості по 7 серпня. 28 травня інтелектуальний і творчий період, займіться інтелектуальними проектами по 5 серпня. З 18 червня по 12 липня переоціните відносини, сімейну сферу, свої знання, кохання, творчість і захоплення. З 27 червня по 7 січня 2021 року зросте активність в зароблянні і витраті грошей, важливий відновлювальний і розвиваючий період для сфери багатства.

З 2 липня за 18 грудня повторення періоду, який вперше почався в грудні 2017 року і завершувався 22 березня. Це дуже важливий період, Ви матимете можливість отримати зміцнення дружби або втрати ненадійних друзів, переоцінки дружби, друзів може стати набагато менше, залишаться самі надійні. Переоціните свої довгострокові плани і перспективи на майбутнє. Колективи, в яких Ви перебуваєте, можете зважитися покинути їх або навпаки очолити. Ці 2 роки змінювали дружбу і плани на майбутнє, можуть зруйнувати, а можуть і побудувати те, що простоїть довгі роки. Стали серйозніше ставиться до друзів і планам, можливо, більш амбіційно і егоїстично, хотіти дружити тільки з корисними людьми.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати і важливі новини. Акцент на дружбу, плани, громадську активність, дітей, любов, творчість. Можливість завершити свої плани і дружбу, перейти на інший рівень. Сприятливі дні для громадської активності, будьте більш публічними, покажіть себе. Дізнайтеся важливе про дітей. Приймайте рішення про свою творчість і любовних романах, можна завершувати. Можете усвідомити любов або те, що любов пройшла.

З 6 по 10 і з 25 по 29 липня повторюється тренд, Рибам слід бути обережніше з діловими переговорами та укладенням угод, можуть бути скандали в спілкуванні. Обережніше з творчими проектами та витратами на них.

З 10 липня по 23 серпня повторення сприятливого тренду для Риб, він був з лютого по березень. Дуже сприятливий тренд з дуже сильним впливом на Риб. Це тренд можливостей, духовного зростання, душевної гармонії, творчої енергії, інтуїції, зросте успішність і везіння у Риб. Зростання і розширення. Найпомітніше в сферах дружби, громадської активності, планів на майбутнє, творчості, душевного розвитку, поглядів на життя і релігії. Ставте перед собою масштабні цілі і прагніть до них. Робота, посилена працю над своїми бажаннями і цілями дадуть результати. Розширюйте свою дружбу, творчість, духовне, таємне, внутрішній світ. Але остерігайтеся наркотиків, алкоголю і всього дурманного, обманів. Будьте публічні в цей час. Восени він повториться ще раз.

З 10 по 14 липня романтика, творчість, розваги, приріст сил, харизми і чарівності, віри, будьте більш публічними в ці дні.

З 12 по 16 липня не перебільшуйте в любові і дружбі, планах, творчості, інтригах і громадських вчинках.

З 13 по 17 липня можуть бути негативні розставання з друзями, планами, зміни в любові й творчості, розвагах.

З 19 по 22 липня можуть бути розчарування і обмеження в дружбі і любові, творчості, дітей.
Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове і нові події, можуть бути негативними і такими, що розчаровують. Акцент піку на любові, творчості, розваги, захоплення, дітей. Вагітним треба бути обережніше.

З 25 по 30 липня обережніше з обманами та витратами. Особливо небезпечні будуть обмани і витрати на відносини і сферу сім’ї.

З 31 липня по 4 серпня остерігайтеся непередбачених втрат і аварій, ексцентричних вчинків в спілкуванні та навчанні, обережніше з несподіваними поїздками.

З 31 липня по 8 серпня можуть бути великі скандали і великі витрати, масштабними будуть публічні конфлікти. Поганий час для судів і конфліктів.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, результати – це все буде дуже несподіваним і швидким, може бути руйнівним, з конфліктами. Акцент на здоров’я і роботу, обов’язки, звички, таємниці, ізоляцію, духовний світ і усамітнення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнення дружби і суспільного становища або руйнування слабкого в цьому.

Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і важливі новини про дружбу і кохання, дітей, творчості, суспільстві.

З 10 липня по 23 серпня – змінюйтесь і розвивайтесь.

Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, але негативне, акцент на дітей, любов, творчість.

Гороскоп опублікований 1 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,381