Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Багато фінансових питань, новин, результатів, подій в сфері багатства і витрат. Довгостроковий сприятливий період для сімейної сфери, але з негативним трендом в травні. Все так же будете активні в суспільстві і планах. Будуть можливості для нового навчання, нових навичок і знайомств, спілкування.

З 16 березня інтелектуальний тонус і товариськість по 11 квітня. З 19 березня по 1 травня або максимум 9 – масштабні зміни в планах, дружбі, суспільстві. З 30 березня по 13 травня занепад фізичних сил.

З 2 по 6 квітня серйозні договори, переговори, покупки, публічні виступи будуть сприятливими.

З 2 по 5 квітня час для творчих ідей, сильна інтуїція. З серйозними проектами намагайтеся бути уважніше, інтелектуальне розпорошення, відсутність концентрації.

З 3 квітня по 7 серпня сприятливий період для сімейної сфери, він буде довгостроковим. У квітні дуже хорошим – активність, можливість відстояти свої права і захистити рідних, розвиток сімейних відносин і поліпшення будинку. У травні негативний тренд обманів або розчарувань. За це майже півріччя покращуйте стосунки з рідними, робіть косметичний ремонт, змінюйте дизайн, прикрашайте і покращуйте свій будинок. Тільки з середини травня до кінця червня краще не починати нового з нерухомістю та сім’єю.

З 4 по 10 остерігайтеся таємних конфліктів і травм, поспішності в таємних діях.

З 7 по 28 квітня це той самий сприятливий тренд для активних дій у сім’ї, відносин з рідними, поліпшення будинку, для цього буде багато енергії. Це ще і романтичний для всіх, любовний, розвиває любовні стосунки. Для Риб цей тренд ще хороший для таємних ділових відносин і особистих, таємних конфліктів. Можете робити бажані покупки.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, дасть кульмінації, результати, рішення, завершення. Акцент на доходи і витрати. Розберіться і завершуйте боргові питання. Отримайте результати з накопиченнями і джерелами доходів, завершуйте проекти, які приносять прибуток і розберіться в цих проектах. Результати з роботою, кредитами, витратами і доходами. Вдалі дні для переговорів з боржниками і кредиторами.

З 11 по 27 квітня інтелектуальний період для сфери багатства, дізнаватися про своє багатство, займатися переговорами, укладати угоди, дізнаватися нову інформацію і використовувати існуючу для збагачення. Контакти, знайомства, знання – цим можете заробити і цим можете дізнатися більше про те, як заробляти. Дізнавайтеся, проводьте переговори, вчіться, вирушайте у відрядження з метою заробітку або майбутніх збагачень.

З 12 по 16 квітня остерігайтеся втрат багатства, фінансів, джерел доходів. Можливі конфлікти публічні і з друзями, втрата дружби і планів, травми.

З 13 по 17 квітня не робіть масштабних розтрат, великих обіцянок і хвастощів. Намагайтеся бути скромніше на публіці і в бажаннях, в дружбі і планах.

З 19 по 23 квітня занепад сил, бережіть здоров’я, обережніше зі спілкуванням і обов’язками, проектами.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нові несподівані починання і події. Несподівані знайомства, поїздки, можливість показати свої знання і набути нові. Можете почати вивчати щось нове, поспішно і необдумано. Можливо виникнуть розчарування в своїх знайомих, знаннях, поїздках. Пік досить руйнівний для цього або обмежує. Намагайтеся обмірковувати своє навчання, переговори, поїздки. Буде бажання руйнувати або порушувати.

З 27 квітня по 11 травня період для навчання, спілкування, знайомств. Оновити свої знання і набути нових. Спілкуватися, зайнятися читанням книг, публіцистикою, немасштабними публічними виступами. Можливості для поїздок, угод, торгівлі. Зможете дізнатися більше про цікаве для Вас.

З 29 квітня по 25 травня негативний тренд для відносин, Риби можуть розчаровуватися в своїх відносинах, занадто багато фантазувати про відносини, зросте бажання любовних інтриг. У ділових відносинах теж будуть обмани, ілюзії, схильність до інтриг. У сімейних стосунках і з питаннями нерухомості треба бути обережніше, не надто довіряти і не дуже багато віддавати на сім’ю, не жертвувати багато чим на сімейну сферу і не розчаровуватися. З питаннями нерухомості, договорами купівлі та продажу, ремонтом, треба бути обережніше. Бережіть свої гроші.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – сприятливий період для сім’ї та нерухомості, але будуть негативні вказівки в травні.

З 7 по 28 квітня – активність і розвиток в особистих і ділових відносинах, сім’ї, нерухомості.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на витрати і доходи.

З 11 по 27 квітня – інформація корисна для збагачення.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове для знань, поїздок, навчання, знайомств.

З 27 квітня по 11 травня – оновлюйте знання, знайомства, багато інформації.

З 29 квітня по 25 травня – розчарування й інтриги у відносинах, сімейної сфері, нерухомості.

Гороскоп опублікованій 2 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,420