Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць, в гороскопі для Риб на грудень найгірший тренд буде на початку місяця і потім тільки хороше. Місяць багатий на новини, про кар’єру і цілях, друзях і планах. Багато енергії і фізичних сил. Багато публічної активності. У гороскопі для Риб почнеться річний, сильний і рідкісний, період для громадської сфери. З кінця місяця можливості для відпочинку. Піки дадуть можливості для кар’єри та вирішення питань з планами і дружбою, товариством.

З 3 жовтня вчіться і виступайте, займіться публіцистикою і подорожами, хороший інтелектуальний тонус по 9 грудня. З 19 листопада по 3 січня багато енергії. З 26 листопада по 20 грудня відносини з друзями і суспільством.

Тривалістю більше року, річний і важливий, сильний, період с 2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року! Для Риб він вказує на зміну, поліпшення і розширення в дружбі, спільні плани та проекти, громадської активності, багато планів і ідей. Ви можете стати більш політизовані в цей час, більше приділяти увагу політиці і суспільству, бути публічними, вести за собою інших. Це дуже сильний період, рідкісний. Постарайтеся і самі змінити свою дружбу і плани на далекі роки, ідеї про майбутнє, почати нове і розвивати те, що є. Він дасть Вам друзів і суспільного становища, соціальної активності.

З 6 по 10 грудня найгірший тренд для Риб, багато мрій, ліні, ескпізма. Обережніше з мріями і бажаннями, які впливають на Вашу роботу і репутацію. Не беріться за складні проекти, не давайте великих обіцянок, будьте серйозніше. А краще просто відпочивайте.

З 8 по 23 грудня багато енергії, бажань і ідей, планів. Тренд для навчання, подорожей, спілкування. Особливо сприятливий для розвитку суспільних відносин, дружби, знайомств. Непоганий для торгівлі, планів з продажу або купівлі чого-небудь.

З 9 по 29 грудня – знання і інформація, знайомства, відрядження – це допоможе для Вашої кар’єри і репутації. Запишіться на курси і вивчайте свою професію. Дізнаєтеся важливі новини, плануйте важливі переговори і домовленості. Дізнавайтеся більше про свої цілі, досягнення, репутації і статус в цей період. Використовуйте накопичені знання і зв’язки для репутації та кар’єри.

З 9 до 13 грудня нейтральний тренд, вплив на відносини, фінанси, дружби, громадської позиції. Може зміцнити, а може зруйнувати слабке. Якщо хочете зберегти – треба бути стриманіше і серйозніше. Обережніше зі слабким. Здійснюйте важливі покупки, договори, переговори.

З 10 по 16 грудня сприятливий тренд, що дає енергію, приплив фізичних і духовних сил, творчих. Реалізуйте свої бажання, проекти, прагніть до своїх мрій і ідеям. Допомагайте іншим, ведіть за собою інших.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це можливості розібратися в кар’єрі і статусі, сім’ї і домашній сфері, новини і зміни. Приймайте рішення про новий кар’єрний або професійний шлях, нову мету в житті, нове досягнення. Вирішуйте питання житла і рідних, завершуйте переїзди або інші домашні проекти.

З 12 по 15 грудня ще один нейтральний тренд, для відносин, фінансів, дружби і громадської позиції. Він може усунути, а може відродити або змінити те, що є. Обережніше з маніпуляціями, тиском, грубістю, ризиком.

Сильний тренд з 19 грудня по 9 лютого, може бути до кінця лютого, зміни в планах на майбутнє, цілі, дружбі, громадської активності та положення в суспільстві. Можливості для зміцнення і трансформацій цього. Але і можливості для позбавлення або втрат, руйнування. Сильний вплив на політиків, тих хто працює з суспільством, великими колективами. Цей тренд трансформує, який дасть зміни для планів, дружби, громадських і соціальних статусів, цілей життєвих далеких (особливо на дружбу, товариство).

З 20 грудня по 13 січня відпочивайте, душевна гармонія і спокій, можете лікувати свій внутрішній світ. Період відповідний для відпочинку, ізоляції від інших, подорожей. Оновить таємні романи, ділові таємні угоди, ділове та особисте таємне партнерство. Може бути і новий діловий або любовний союз в ці дні.

З 21 по 24 грудня обережніше з витратами і відносинами, особливо таємними і інтригами, бажання все порушувати і руйнувати, необдумані імпульсивні вчинки.

З 23 по 26 грудня сіяйте на публіці, тренд дасть енергії для публічної активності. Швидкий розвиток питань дружби і планів на майбутнє.

З 25 по 30 грудня багато вітальності, енергії, успішності в суспільстві, в дружбі, масштабні плани на майбутнє. Ще один хороший тренд для публічності. Слухайте свою інтуїцію про дружбу і майбутньому, починайте планувати або реалізовувати.

Пік 25 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік дасть акцент на дружбу, товариство і плани на майбутнє – ці дні дадуть результати і важливі новини, можливість почати нове, масштабне, довголітнє. Посилить тренди, слухайте свою інтуїцію, реалізовуйте масштабні плани, змінюйте громадську активність і дружбу.

З 29 грудня по 16 січня період дасть багато інформації про суспільство, планах на майбутнє, багато ідей і новин, інформації та спілкування з друзями і суспільством. Дізнавайтеся про колективи, в яких Ви перебуваєте, з ким спілкуєтеся, налагоджувати з ними контакти і знайомтеся з новими людьми. Спілкування з друзями і новини про них будуть корисні, особливо для планів на майбутнє.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на грудень 2019

З 2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – розвиток і розширення дружби і громадської активності, маса планів на далеке майбутнє.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – кульмінації, акцент кар’єру і статус, досягнення, нагороди, сім’ю і будинок.

З 19 грудня по 9 лютого або кінець – тренд змінює дружбу, плани на майбутнє, соціальний стан.

З 20 грудня по 13 січня – відпочивайте душею і тілом, таємні відносини.

Пік 25 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і плани, суспільство.

З 29 грудня по 16 січня – інформація про друзів, суспільстві, планах.

Гороскоп опублікований 29.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,648