Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Багато періодів почалися в минулих гороскопах і триватимуть влітку. Червень буде для Риб місяцем динамічним і багатим на події. Місяцем, який повертає старе, але і для розвитку нового буде можливість. Весь місяць буде багато енергії, щоб розвиватися самим і реалізовувати бажане. На півроку зросте Ваша фінансова активність. На початку місяця акцент на кар’єру, в кінці на любов і захоплення.

З 3 квітня важливий період для відносин сімейних, для поліпшення будинку, питань нерухомості по 7 серпня. З 13 травня переоцінка і повернення в стосунках (всіх), сімейної сфери, фінансах, не починайте нового по 25 червня. З 13 травня енергія, фізичні сили, романтичність, дієвість, але в першій половині червня конфліктність і образливість, період до 27 червня. З 28 травня інтелектуальний і творчий період, займіться інтелектуальними проектами по 5 серпня.

З 1 по 4 червня найбільш конфліктні дні, сильніше за все з рідними і важливими для Вас людьми. Бійтеся витрат, дратівливості, любовних інтриг, відкритих конфліктів.

З 3 червня по 3 серпня, буде повторення тренда і, ймовірно, повторяться старі події. Нейтральний тренд, але важливий і сильний, для суспільного становища, громадської активності, суспільства, дружби, планів на майбутнє, колективів і спільних проектів. У цих питаннях масштабні зміни, багато чого залежить від особистих гороскопів. Але і самі Риби, теж, можуть в цей час змінитися, трансформуватися, щось прибрати з життя або щось зникне.

Пік 5 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, пік дуже конфліктний, намагайтеся не поспішати і краще переоцінювати старе. Акцент на Вашу кар’єру, можете дізнатися важливе про посади, результати професійні. Обережно з вимогами до керівництва і клієнтам. Можете зважитися кинути або вступити в конфлікт за репутацію, цілі та досягнення. Але дуже обережно конфліктуйте з рідними і взагалі будь-які публічні конфлікти небезпечні.

З 9 по 13 червня намагайтеся не обманювати рідних і не бути ними обманутими. У ці дні краще менше хвалитися, не братися за складне, більше відпочивати.

З 10 по 16 червня розвивайтеся духовно, духовна енергія і творча, але не беріться за фізичну працю і бережіть здоров’я. Знову, можливість конфліктів.

З 16 по 21 червня можливості для зміни себе і позбавлення в житті від бажаного. Сприятливі дні для операцій, психологічних і духовних змін.

З 17 по 22 червня дуже багато енергії, особливо духовної. Розвивайтеся, розвивайте свої бажання, реалізовуйте складні проекти.

З 18 червня по 12 липня буде ще одна вказівка переоцінки сім’ї, але не тільки відносин з рідними (як вказівка з 13 травня), а в цілому сімейної сфери та інформації про неї. Не варто укладати угоди з нерухомості і будь-які договори. У захопленнях і творчості буде переоцінка, можливість завершити або переробити старий проект. Переоціните інформацію про улюблених і дітей, більше дізнаєтеся про них. У цей період краще не починати нові: проекти, відрядження, навчання, договори, знайомства і відносини.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергії і творчих сил. Дуже сприятливий пік в гороскопі для Риб. Починайте нову творчість, хобі, захоплення. Можливість для початку нової любові, любовного роману, але ймовірно, що відносини ці будуть безрезультативні (хоча і принесуть задоволення). Спробуйте повторно почати старий роман. Вдалі дні для початку нового з дітьми, можна спробувати завагітніти.

З 25 червня по 1 липня енергія для зміцнення себе, своєї репутації і суспільного становища. Займіться серйозними цілями і проектами.

З 23 червня по 29 листопада буде період, який зробить Риб більш інтровертними і мрійливими, більш чутливими. У Вас буде більше бажання повернутися в житті до минулого. Період фоновий, але все ж життя трішки сповільниться і більше будете плисти назад.

З 27 червня по 7 січня важливий період для Ваших фінансів, Вашого багатства, заробітків, проектів, всього, що приносить дохід. Зросте у Вас активність з багатством, активно будете витрачати й активно будете заробляти. Ви можете як збагатитися за ці півроку, так і витратити все накопичене раніше. Трендів, які вказують на конфлікти і витрати більше, особливо з серпня місяця по жовтень. Але все одно, намагайтеся заробляти більше грошей, відстоювати свої права, розвивайте свої джерела доходів поки йде цей період. Намагайтеся здійснювати більш обдумані покупки, менше поспішних витрат і витрат на свої необґрунтовані бажання, тоді зможете зберегти своє багатство і примножити. І, постарайтеся, не ризикувати грошима, особливо в дружбі і суспільстві. Спробуйте знайти додаткові джерела доходів, підробітки або додаткові обов’язки на роботі, у Вас буде енергія для заробітку грошей. Розвивайте свій бізнес і свої проекти, джерела доходів.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік дасть результати і важливі новини. Акцент на дружбу, плани, громадську активність, дітей, любов, творчість. Можливість завершити свої плани і дружбу, перейти на інший рівень. Сприятливі дні для громадської активності, будьте більш публічними, покажіть себе. Дізнайтеся важливе про дітей. Приймайте рішення про свою творчість і любовних романах, можна завершувати. Можете усвідомити любов або те, що любов пройшла.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – змінюйте плани, дружбу, громадську сферу і змінюйте себе.

Пік 5 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і результати, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 18 червня по 12 липня – повернення відносин і переоцінка їх, проблеми в нових проектах.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов, дітей, захоплення.

З 27 червня по 7 січня – енергія і активність для багатства і фінансів.

Гороскоп опублікований 29 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,175