Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп для Риб на березень дуже сприятливий. У лютневому гороскопі були вказівки на початок нового життя або нового в житті, а в березні можете отримати результати. Місяць дуже багатий на сприятливі тренди, на відміну від багатьох інших гороскопів для знаків Зодіаку! Можу сказати, що Рибам пощастило з гороскопом на березень. Багато спілкування, публічності, дружби, відносин, енергії, оптимізму, мрійливості, творчих сил, планів і енергії для їх реалізації. Перший початок важливого періоду, що робить Ваше життя більш безтурботним, без фундаментальним.

З 16 лютого період розвитку, змін, дій в дружбі і суспільстві, дуже багато трендів що змінюють в березні, до 30 березня. З 17 лютого переоцінка себе і відносин, знань, не починайте проекти до 10 березня.

З 1 по 5 березня можуть бути розчарування, порушення домовленостей, обмеження у відносинах і багатстві.

З 4 по 16 березня період дасть більше таємниць, інформації про таємне, пліток, прихованих від інших переговорів і спілкування. Ваша зацікавленість в таємницях зросте, більше цікавості та інформації про секрети. Зросте Ваша зацікавленість в містичних та езотеричних питаннях. Можна вивчати свій внутрішній світ, здоров’я, чужі таємниці.

З 5 березня по 3 квітня займіться відносинами з оточуючими, сусідами, знайомими. Покращуйте і розвивайте поверхневі відносини і знайомства. Період сприятливий, після 10, для торгових угод, договорів, переговорів.

З 7 по 10 березня нейтральний тренд, активність і несподіванка в спілкуванні, відносинах, торгівлі, збагаченні. Все залежить від особистих гороскопів, сприятливо чи ні. Бійтеся інтриги і руйнувань.

Пік 9 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – дуже сприятливий пік, дуже сприятливі дні пікові для Риб, щоб завершувати. Пік дасть інформацію, але її буде дуже багато і є ймовірність, що не вся вона буде правдивою. Звичайно, варто спробувати розібратися в тому, що турбує Вас, але є вказівки на фантазії або обман. Акцент піку на важливих відносинах для Вас, їх завершення або продовження на новому рівні і кульмінації. Ще буде багато акценту на суспільстві, планах на майбутнє, дружбі, можливо кар’єрі. Пік творчий, оптимістичний, розширює межі. Але остерігайтеся порожніх фантазій, обманів себе та інших, нічого не робління. Це дуже енергійних 10 днів! Покажіть себе, покажіть себе всьому світу, друзям, керівництву, партнерам, коханим, ворогам.

З 11 по 17 березня ще один приплив творчих сил, енергійності, хороші дні для публічної активності, показати себе публіці, допомагати іншим.

З 12 по 16 березня можливості змінити себе, позбутися від чогось, трансформувати. Хороший тренд для змін дружби, планів, соціальної позиції.

З 16 березня по 11 квітня багато спілкування, новин, поїздок, навчання, посилення інтелекту та інтуїції. За цей час у Вас буде інтелектуальний тонус і сильна інтуїція, починайте навчання, публікації, час для будь-яких інтелектуальних завдань. Багато інтелектуальних творчих і духовних сил. Вивчайте свій внутрішній світ, релігію і вивчайте інших. Важливі новини або інформацію можете дізнатися.

З 16 по 24 березня сприятливий тренд для Риб він дасть завзятість і енергію, наполегливість. Найбільше енергії буде для реалізації планів, відстоювання своїх громадських проектів і бажань, енергія для соціальної позиції, відносин з друзями і суспільством.

З 18 по 22 березня можливість зміцнити свою громадську позицію, дружбу, суспільне становище, добитися репутації і поваги.

З 19 березня по 1 травня, можливо до 10 травня, ще один нейтральний тренд, але важливий і сильний, для суспільного становища, громадської активності, суспільства, дружби, планів на майбутнє, колективів і спільних проектів. У цих питаннях масштабні зміни, багато чого залежить від особистих гороскопів. Але і самі Риби, теж, можуть в цей час змінитися, трансформуватися, щось прибрати з життя або щось зникне.

З 20 по 24 березня інтелектуальний тонус прискориться, швидкі ідеї, осяяння маса ідей, товариськість, здатність до навчання. Сприятливі дні для завдань які вимагають швидкого рішення, але не довгострокових.

З 20 по 25 березня ще один тренд для громадської активності, можливості для скандалів, відстоювання своїх прав в суспільстві. Пора розібратися з ворогами, конфліктами з друзями, позбутися поганих друзів.

З 21 по 25 березня багато харизми, творчих сил, чарівності. Дуже хороший тренд для Риб, щоб спілкуватися, поліпшити відносини, для торгових угод.

Важливий і багаторічний період розпочнеться 22 березня, спочатку він буде по 2 липня, а після з грудня по 2023 рік. Для Риб цей період дасть більше свободи, менше відповідальності, але і більше невизначеності в життя – підвішеності. Серйозніше ставтеся до свого здоров’я, таємниць, духовного світу, порушення законів, ізоляції від інших, вигнання. Ці сфери і питання, якщо будете безвідповідально поводитися, можуть завдати Вам шкоди. Але якщо будете намагатися і серйозно до них ставитися, то зможете їх зміцнити. У 2021 році у нього буде маса негативних трендів і частині 2022 року.

Другий пік в гороскопі буде 24 березня, плюс-мінус 3 дні – це час для нового. Він нейтральний, але можуть бути скандали з суспільством і зміни, конфлікти, обережніше з дружбою, колективами, загальними планами і своїми планами на майбутнє. Цей пік акцентує Ваші доходи, багатство, заробітки, інвестиції. Починайте щось нове або щось нове почнеться. Новий проект або нова робота, важлива покупка або вкладення коштів. Можете починати щось збирати, відкрити депозит, а можете починати збирати нову колекцію.

З 25 по 30 березня для Риб багато харизми і чарівності. Рибам дуже хороші дні для важливих угод і масштабних покупок, торгівлі, поїздок, спілкування з друзями і намагайтеся бути більше на публіці. Приділіть увагу своїм важливим відносинам.

З 27 по 31 березня ще один тренд сприятливий для громадської активності, важливим відносинам, спілкуванню, операціях. Тільки під час цього періоду можете все змінювати, відроджувати, усувати.

З 28 березня по 3 квітня остерігайтеся конфліктів з авторитетами, керівництвом, друзями, таємних конфліктів. Є ймовірність фізичних травм.

З 30 березня по 13 травня у Риб буде занепад активності та фізичної енергії. Бережіть своє здоров’я в цей час, ймовірність травм на початку квітня. Вам краще побути на самоті в цей час, намагайтеся не братися за складні проекти, плануйте графік під себе. Зросте активність в духовних практиках, релігійних. Активніше станете в таємницях і секретах, прихованих діях і вчинках від інших. Але варто берегти таємне на початку квітня, можуть бути проблеми з цим.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на березень 2020

З 4 по 16 березня – таємні знання.

З 5 березня по 3 квітня – спілкування і угоди.

Пік 9 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – маса енергії, кульмінації і рішення, акцент на відносини і Ваше життя.

З 16 березня по 11 квітня – інтелектуальний тонус і товариськість, важливі знання.

З 19 березня по 1 травня – масштабні зміни в громадській сфері.

З 22 березня по 2 липня – важливий період, акцент на таємниці, здоров’я, відповідальність, ізоляцію.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

З 30 березня по 13 травня – бережіть здоров’я і таємниці.

Гороскоп опублікований 25 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,173