Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Минулого місяця для Риб було багато інформації, в цьому місяці буде можливість для навчання, а потім використання своїх знань для кар’єри і поваги. Місяць буде сприятливим для Вас, негативні тренди не будуть настільки впливовими для Вас, як для Риб публічних так і для тих хто любить самотність. Тільки під час піків можуть бути проблеми. Намагайтеся багато не витрачати, не брати і не давати в борг.

Минулого місяця було багато інформації і спілкування, спочатку місяця про робочу сферу і здоров’я, в середині місяця про партнерів і ворогів, а з 21 вересня по 10 жовтня про фінанси і езотерику. З 9 вересня до 31 жовтня у Вас зросте харизма, вдалі дні для спілкування і публічності, навчання, поїздок. З 11 вересня до 15 листопада більше особистої і таємничої активності. З 18 липня по 6 жовтня хороші дні для зміцнення знайомств і дружби, розвитку їх, а так же планів на майбутнє і кар’єри. Був сприятливий період для змін, трансформацій і оновлень з 30 серпня по 23 вересня.

З 5 жовтня до 12 листопада час переоцінки відносин і фінансової сфери. Цей період дуже детально описаний в загальному гороскопі на жовтень. Повертайтеся до старих відносин і способам заробітку, але не починайте нові. Гарний час для Риб, щоб зробити повторні поїздки, публічні виступи, налагодити повторно відносини з наставниками і учнями. Відкладіть дорогі покупки і укладання угод, шлюб. Можуть бути затримки в цих питаннях.

З 8 по 13 жовтня конфліктні дні, подібні тим що були з 5 по 12 вересня, повернення конфліктів в стосунках з коханими і ворогами. Намагайтеся не робити дурні вчинки, зросте сексуальність і схильність до таємних романів, помсти. Поганий час для переговорів і розтрат або прохань про допомогу, можуть бути скандали через матеріальне.

Перший пік 9 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, під час піку буде багато фрустрацій психологічних, агресії, готовність позбуватися, можуть бути хворобливі втрати і намагайтеся не ризикувати, особливо з фінансами і друзями. Під час піку добре б зайнятися своїми фінансами, боргами і виплатами, питаннями спонсорства. Позбавтеся від своїх витрат і боргів, але не беріть нові. У ці дні можна зайнятися вивченням езотерики або психології.

Більше інформації з 10 по 31 жовтня, навчання, розширення світогляду і знань. Інтелектуальний тонус, можливості поїздок.

Обережніше з плітками і таємними переговорами, не бовкніть зайвого і не поспішайте приймати рішення з 17 по 21 жовтня, в ці дні можуть бути конфлікти на словах і через інформацію.

З 22 по 25 жовтня егоїстичні і бунтарські дні, егоцентричні, особливо в спілкуванні та навчанні.

Другий пік 24 жовтня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад, дасть багато інформації, новин, завершень. Раптові рішення щодо навчання або результати, ексцентричні вчинки, несподівані поїздки, бажання змін. Зміни в світогляді, релігії, відношенню до життя і ідеалам.

З 27 по 31 жовтня гарний час для навчання, знайомств, поїздок, час розширення. Можна проводити переговори, але угоди не укладати і покупки не робити.

З 27 жовтня по 4 листопада буде повторення ще одного періоду, який був з 9 по 15 вересня, змін у відносинах і спілкуванні, раптових закоханостей, розривів, розтрат, покупок. Обережніше з ризиком в любові і фінансах, романах з друзями і наставниками, покровителями, іноземцями. Несприятливі дні для пошуку справедливості.

З 31 жовтня по 1 грудня багато інформації про кар’єру, керівників, посади. Використовуйте свої знання для кар’єрного просування, дізнавайтеся нове про свою професію, керівництво. Довгий і хороший період, щоб з користю для репутації використовувати свої знання і дізнаватися нове. Обговорюйте проекти, вирушайте у відрядження, підвищуйте свою кваліфікацію, показуйте свою компетентність для керівництва.

З 31 жовтня по 2 грудня буде повторення періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня, знову буде акцент на питання підтримки та спонсорства, боргів, виплат. До 16 листопада не починайте нове, а поверніться до старого, повторно проведіть переговори зі спонсорами і боржниками, спробуйте вирішити питання виплат, спадщини і подібного. Більше будете заробляти за допомогою інших людей з 31 по 2.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Риб

З 5 жовтня по 16 листопада – сильний період, переоцінки і повернення в стосунках і фінансах, затримок.

9 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове в фінансових і психологічних питаннях, грубі дні.

З 10 по 31 жовтня – вчіться.

24 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, завершення, несподівані зміни, акцент на навчання і світогляд.

З 31 жовтня по 1 грудня – вирішуйте фінансові питання.

З 31 жовтня по 2 грудня – використовуйте і знаходьте інформацію для кар’єри і поваги.

Гороскоп опублікований 26.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,162