Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць з великим акцентом на відносини і Вас, початком активності в фінансових питаннях. Вересень буде сприятливим місяцем, перша половина місяця буде дуже емоційна, але дозволить розібратися в собі і відносинах. Багато сприятливих періодів, харизми, можливості для духовного зростання і роботи над таємницями.

Дуже багато в гороскопі для Риб йде з більш ранніх гороскопів або повторюється у вересні. З 18 квітня по 6 вересня переоцінка дружби і планів на майбутнє, повернення старого або затримки. З 13 серпня по 10 вересня соціальність і активність в дружбі, було вже з 18 березня по 16 травня. З 29 червня по 6 вересня багато роботи, можливості оновити робочі знання і зв’язки, дізнатися про здоров’я. З 18 липня по 6 жовтня зміцнюйте і оновлюйте дружбу і плани на майбутнє, знайомства. З 7 серпня по 9 вересня вирішуйте фінансові питання, спадщини, боргів і зросте сексуальна зацікавленість. З 30 серпня по 23 вересня змінюйтесь і оновлюйтеся, покращуйте і розширюйте – філософію, дружбу, плани на майбутнє, групи, знання.

З 5 по 12 вересня для людей ці дні будуть конфліктні, для Риб вони не такі помітні. Але все ж обережніше з конфліктами через гроші, виплат, боргів, спадщину. Обережніше з друзями і партнерами, коханими, вчителями і покровителями. Багато сексуальності в ці дні, чуттєвості і уразливості.

Вас чекає багато спілкування, новин, переговорів, угод, обговорень різних з 6 по 21 вересня. Багато інформації про партнерів, коханих, конкурентів, ворогів, саме час дізнаватися більше, аналізувати, спілкуватися. Особливо хороший період для спілкування і переговорів, впізнавання з 6 по 8 вересня.

Багато мрій, творчості, романтики, духовні дні з 6 по 9 вересня, остерігайтеся ліні в ці дні і обманів, ілюзій.

З 9 вересня по 31 жовтня у Риб буде більше харизми, гарний час для публічності, спілкування, налагодити відносини з наставниками і покровителями. Хоча з 9 по 15 можуть бути конфлікти.

З 9 по 15 ще один конфліктний період, через егоїзм і ексцентричну поведінку, буде схильність змінювати і міняти, розривати, поспішність в спілкуванні і відносинах. У Вас буде багато харизми і бажання показати себе, це хороші дні для одиноких Риб і проблемні для Риб у відносинах. Обережніше з покупками в ці дні, поспішними і витратами на знайомих і навчання, поїздки. Бережіть відносини з покровителями і вчителями, можуть бути романи з ними.

Час змінювати відносини, приріст сили волі для дій в питаннях важливих відносин, дружби, любовних, ділових, ворожих з 9 по 13 вересня. Хороші дні для трансформації їх або усунення.

Перший пік 9 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік буде емоційним, насиченим на нові події і зміни, бажання, енергію. Пік вдалий час для початку нового, хоча можуть бути і скандали, які приведуть до нового, розриви, втрати або рішення. Надто вже насичені дні. Акцент на важливих відносинах, початок нових відносин або важливі події в існуючих, але крім відносин, в меншій мірі, акцент буде на дружбу, знайомствах, знаннях, навчанні. Обережніше зі скандалами і витратами. Багато харизми у Вас, хороші дні для публічності.

З 11 по 24 вересня, з піком з 10-14, буде агресивний і конфліктний період, він вже був з 26 липня по 10 серпня і з 10 по 22 травня, для Риб не настільки помітний, але все ж. Скандали, розтрати, конфлікти, травми, посилена сексуальність, небезпека для Ваших таємниць.

З 11 вересня по 15 листопада повториться період, який був з 16 травня по 13 серпня, буде більше духовних сил, завзяття, але мало фізичних. Наодинці Ви будете більш активні, ніж в колективі. Вдалі дні зайнятися своїм здоров’ям, таємницями, духовним світом. Можуть бути приховані сексуальні зв’язки.

З 19 по 23 вересня багато новин про важливі відносини, партнерів, фінанси, борги. Гарний час показати себе кредиторам і спонсорам, але потрібно бути стриманими в своїх бажаннях.

З 21 вересня по 10 жовтня багато інформації і новин, переговорів в сфері боргів, спадщини, фінансів, кредитів, сексу, езотерики. Час дізнаватися нове про це, вивчати, аналізувати, проводити переговори, навчитися новому.

З 22 по 25 вересня хороші дні, щоб проявити таємну активність в переговорах і спілкуванні, щодо боргів, підтримки, спадщини, зайнятися вивченням своєї психології і комплексів, сексуальності. Але це повинно бути таємним, проявіть свою завзятість.

Другий пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Час підвести підсумки, розібратися, завершити в фінансових питаннях, спадщині, боргах, виплати, заробітках, джерелах доходів, інвестицій. Час приймати рішення і отримувати результати. Ймовірно, що пік буде розчарувати. Не раджу приймати необдумані рішення, брати в борг або давати, просити багато чого від спонсорів або кредиторів, міняти роботу. Хороші дні провести переговори і розібратися, але не починати нове.

З 24 по 27 вересня може бути розчарування в друзях і планах на майбутнє, слід берегти свою репутацію на роботі і в дружньому колективі, не перебільшувати і багато чого не вимагати.

З 25 вересня по 1 жовтня у Вас буде достатньо сил для роботи над своїми таємницями і комплексами, психологією, сексуальністю. Багато енергії на самоті, займіться собою.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Риб

З 6 по 21 вересня – багато інформації про важливі відносинах і спілкування.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – багато нового, особливо в стосунках. Емоційні дні, час починати нове.

З 9 вересня по 31 жовтня – багато харизми.

З 11 вересня по 15 листопада – займіться таємницями, комплексами, можливі таємні романи.

З 21 вересня по 10 жовтня – вчіться і дізнавайтеся більше про фінанси, сексології, езотерики.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і розуміння фінансових питань, заробітків, прийняття рішень.

Гороскоп опублікований 30.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,171