Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Відносини будуть головною темою для Риб спочатку вересня, а в кінці – вересень стане ареною для саморозуміння, а так же розуміння своїх потреб і своїх бажань по відношенню до партнера. Місяць, коли потрібно приділити час для компромісів, співробітництва, коли Ваші цілі можуть бути досягнуті тільки разом, а не нарізно (для бізнесменів), або Вам потрібно буде працювати над відносинами (якщо вони у Вас є) або ж Ви будете прагнути знайти свою другу половинку (якщо Ви самотні). Протягом усього вересня Риби будуть вкрай мрійливі і чутливі. Літо закінчилося.

Ще в кінці липня Риби почали відчувати тиск з боку інших на себе, у вересні тиск на Вас досягне піку. Вам необхідно буде приймати рішення, і брати на себе зобов’язання під тиском інших.

Початку вересня збільшиться кількість проблем на роботі, так само будуть неясні питання, пов’язані зі здоров’ям або енергійністю. Велике навантаження на роботі, багато роботи, світить Рибам в другій половині вересня.

8 вересня, плюс мінус 5 днів, Ви будете вкрай чутливі і образливі. Ймовірно, в житті відбудуться якісь зміни, які змусять Вас по-новому поглянути на себе в дзеркало. Раніше поховані під товстим шаром цементу емоції вирватися на поверхню! А й давні проекти або проблеми, можуть нарешті вирішитися!

У період з 10 вересня до 16 вересня у Вас можуть виникнути раптові ідеї, стрімкі і спонтанні, невгамовні, пов’язані з джерелами доходів і витратами, Ви знайдете спосіб, як оптимізувати свої борги, але може бути й інший варіант! Коли Ваші ідеї будуть помилкові і лише принесуть збитки, будьте обережні. Одне можу сказати точно, що в цей час більшість знаків Зодіаку будуть мислити нестандартно, кожен про певну сферу, і Риби в тому числі.

Можу порадувати Риб тим, що з 14 числа поліпшуватися справи з партнерством, як в бізнесі так і в любові.

Як я писала вище, місяць досить туманний, мрійливий, розпливчастий для Риб (хоча і для інших знаків Зодіаку так само в якійсь мірі), ближче до кінця місяця ситуація раптово прояснитися. Наприкінці вересня, з’явитися більше інтенсивності в дружбі. А ще в кінці цього місяця Риби можуть захотіти стати революціонерами! Захочуть змін!

З 16 вересня і до 25 вересня будьте обережні з керівництвом та фізичними навантаженнями.

25 вересня, плюс мінус 3 дня, зверне Вашу увагу на Ваші фінанси. Найімовірніше на видаткову частину бюджету. Так само раджу Вам подумати про кредит або борг, виплаті або взятті нового.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,240