Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, не дуже важливий. З можливістю заробити і спілкуватися, знаходити нових друзів і нові знання, приймати рішення про навчання і коло спілкування. Початок буде конфліктним, але після маса сприятливих вказівок в гороскопі. Готуйтеся до приросту енергії і творчих сил, більше відпочинку і розваг з середини травня.

З 31 березня по 16 травня енергійний і активний період для вирішення сімейних питань і нерухомості, відносин з родиною, дій, спочатку травня будуть конфліктні дні. З 17 квітня по 6 травня, багато інформації про гроші, заробітках, переговорів і навчання. З 20 квітня по 15 травня можливості заробити або зробити вдалі покупки, збагатитися, інвестувати, оновити свої доходи, в середині травня негативні тренди.

З 3 по 8 травня намагайтеся не конфліктувати з рідними і керівництвом, важливими персонами, конфлікти можуть бути дуже масштабними, але скороминучі. Не перебільшуйте і не лінуйтеся з проектами та планами на роботі і вдома.

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилення трендів і нове. Можливість знайти нові знайомства, поїздки та новини, почати навчатися чогось (курси, самонавчання). Можете починати писати важливі листи або інші документи, цікавитися чимось корисним або дізнатися щось важливе.

З 6 по 21 травня період спілкування і навчання, більше знайомств і поновлення кола спілкування, новини від знайомих, поїздок, торгівлі. Будуть хороші і погані тренди, але всі вони дуже швидкоплинні і мало значущі, тому просто розвивайте свої знайомства і знання.

З 6 по 9 травня будьте стриманішими у витратах і інвестиціях, особливо на довгострокове і дружбу. Здійснюйте обдумані покупки. Можуть бути фінансові проблеми в ці дні. Крім фінансів потрібно бути серйозніше і стриманіше із відносинами, особистими, діловими і дружніми.

З 7 по 11 травня приплив вітальності і енергії, більше романтики і творчості. Хороші дні для публічних виступів, громадської активності.

З 8 по 11 травня будуть два паралельних тренда. Негативний – ревнощі, можливість втрат фінансових, дружніх, відносин і конфлікти в стосунках. Сприятливий – можливості інвестувати в кар’єру, налагодити відносини з керівництвом, здійснювати масштабні покупки і інвестиції (особливо добре заради кар’єри або репутації), поліпшити важливі для Вас відносини.

З 9 по 13 травня хороші дні для повернення, переоцінки і зміцнення в дружбі і спілкуванні, навчанні та планах на майбутнє, соціальних заходів, колективів. Можна працювати над кар’єрою.

З 12 по 16 травня хороші дні для змін, повторних і нових, трансформацій і позбавлення в дружбі і планах на майбутнє, навчанні, творчості, колективах. Приріст сили волі та наполегливості, цілеспрямованості.

З 15 травня по 9 червня ще один період акцентує спілкування і навчання, торгівлю і поїздки. Сприятливий період, можливість зміцнити зв’язки, укладати торговельні угоди. Буде кілька покращуючих трендів протягом періоду.

Повторення важливого і дуже сприятливого тренду для Риб з 15 травня по 19 липня (може бути до 30 липня). Він був з 8 січня по 4 березня. Це період, коли результати будуть тільки якщо працювати і бути серйозними. Період дає можливість Вам зміцнити себе, свою дружбу і своє становище в суспільстві, значимість для друзів і оточуючих, плани та ідеї. Можна зміцнювати свою віру і релігію, містичні здібності, творчість, свої сили і впевненість у собі, зміцнювати життя. Час структурувати і розібратися з містикою, духовним, творчістю, дружбою і планами на майбутнє. Цього разу, травень-липень, можна повертатися до старого.

З 16 травня по 2 липня приплив енергії для Риб. Більше любовної активності, творчої, бажання розваг. Можете направити енергію на творчість або завойовуйте кохану людину. Виховуйте дітей, приділяйте більше уваги дітям. Під час періоду будуть негативні тренди в червні, коли можете втратити те що є або сильно скандалити. В цілому, період додасть Вам фізичних сил, енергійності, активності.

З 17 по 20 травня нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів, але зміни будуть швидкими і несподіваними. Акцент на відносини, любов, спілкування, фінанси. Може бути раптова закоханість або нове знайомство, роман, вчинок у відносинах. Можете робити несподівані покупки. Все може бути хорошим і поганим.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні, посилення трендів і кульмінації. Вирішуйте, думайте, отримуйте важливі новини, акцент на навчання і світогляд, зарубіжжя, суди, релігію. Займіться життєвою філософією, вірою, можете змінювати їх або зміцнити. Можете вдало виступити публічно. Пік буде сприятливий.

З 20 по 23 травня багато спілкування, добрі дні для публіцистики, написання листів і подібного. Намагайтеся більше спілкуватися, покращувати свої зв’язки, показати себе в колі знайомих. Гарний час показати свої знання, захищати диплом або іншу важливу інформацію.

З 21 травня по 4 червня період інформації та спілкування з рідними і про сім’ю. Дізнавайтеся корисну інформацію про нерухомість, якою володієте або хочете купити. Оформляйте документи на нерухомість або для сім’ї.

З 30 травня по 2 червня сприятливий тренд для зміцнення особистих і ділових відносин, здійснення капітальних і довгострокових інвестицій, зміцнення дружби і відносин з керівниками.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на спілкування і знання.

З 6 по 21 травня – вчіться, знайомтеся, спілкуйтеся, подорожуйте.

З 15 травня по 9 червня – хороший період для знайомств, оновити спілкування, торгівлі.

З 15 травня по 19 липня – зміцнюйте репутацію, дружбу, кар’єру, себе.

З 16 травня по 2 липня – прилив сил, активніше в любові, розвагах, творчості.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на знання, зарубіжжі, філософії.

Гороскоп опублікований 30.04.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171