Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Перша половина гороскопу на січень для Риб, друга половина буде після 5го січня. Місяць буде дволиким, двостороннім, мінливим, як і самі Риби. При роботі і старанні буде можливість зміцнити, а при ліні і мріях – втратити. Розпочнеться активний період в фінансових і матеріальних питаннях. Період оновлення дружби і публічності, багато новин і спілкування. Здебільшого місяць буде напружений, але тільки з середини січня. Акценти на дружбу, роботу, плани, здоров’я, публічність і обов’язки. Почнуться важливі тренди, які будуть повторюватися протягом року.

З 1 січня по 14 лютого період активності в фінансовому та матеріальному, покупках, інвестиціях. В цьому році буде багато негативних трендів, так що намагайтеся бути обережніше з грошима і речами, можуть бути скандали, втрати, докори, витрати. Протягом періоду потрібно більше працювати, відстоювати свої права, праця і активність будуть приносити доходи, поновіть свої джерела доходів, відстоюйте свої права на фінанси і матеріальне. Шукайте бажані товари і робіть покупки. Але намагайтеся бути обережніше під час «проблемних» трендів.

Важливий період або тренд розпочнеться 2 січня і буде по 26 січня, плюс-мінус 1/1,5 тиждень. Період перебільшення, схильності до марень і ліні, багато творчості і бажання більшого від життя, схильності до посилення обманів, юління, нездійсненних обіцянок. Період торкнеться все Ваше «життя», вплив найбільше на Вашу особу і кар’єру, статус, духовне і знання. Приділяйте більше уваги статусу і репутації, своїм знанням і філософії, вірі, прагненням. Бійтеся брати на себе занадто багато і великих обіцянок, остерігайтеся все перебільшувати і фантазувати, щоб не було потім розчарувань.

З 5 по 24 листопада багато спілкування з друзями, новин від друзів. Оновіть свої знання про дружбу, спільні плани та ідеї, колективах. Хороші дні для публічних виступів.

З 7 січня по 3 лютого цей час оновити відносини, які впливають на Вашу кар’єру, Ваш статус. Можна спробувати поліпшити відносини і з рідними, але краще приділіть увагу керівництва і ВІП-персонам. Залагоджувати конфлікти робочі, шукайте підтримку у керівництва. Ваші відносини будуть мати сильний вплив на статус. Є ймовірність відносини з керівництвом. Можна офіційно оформити існуючі відносини.

Перший пік 6 січня, плюс-мінус 3 дні, посилення всіх трендів і нове. Акцент на дружбу, нові плани та ідеї, колективну активність. Варто бути публічними в ці дні, більше спілкуватися, знаходити нових друзів і починати нові плани та ідеї про майбутнє. Але намагайтеся не перебільшувати в кар’єрних питаннях і витратах.

З 8 січня по 4 березня, другий важливий тренд \ період (в 2019 році буде повторюватися), може бути він триватиме навіть до серпня місяця (дивлячись як рахувати)… Це період, коли результати будуть тільки якщо працювати і бути серйозними. Період дає можливість Вам зміцнити себе, свою дружбу і своє становище в суспільстві, значимість для друзів і оточуючих, плани і ідеї. Можна зміцнювати свою віру і релігію, містичні здібності, творчість, свої сили і впевненість у собі, зміцнювати життя. Час структурувати і розібратися з містикою, духовним, творчістю, дружбою і планами на майбутнє.

З 9 по 13 січня можуть бути конфлікти з друзями і в суспільстві, оновлення дружби і Вашої репутації, вираження себе в суспільстві. Період конфліктний для соціуму, трансформує і усуває. Можете втратити друзів або плани, але це гарний час для очищення і позбавлення.

Гороскоп опублікований 24.12.2018 року. М. Бомбушкар.

  1. Один комментар до “Гороскоп Риби – січень 2019 від Марфи Бомбушкар”

  2. Іра в 27.12.2018 | Відповісти

    Напишіть будь ласка гороскоп на січень 2019 рік рак і тілець,дуже дякую вам

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,388