Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць сприятливий і навіть важливий для дружби і громадських заходів, не сидіть вдома, більше бувайте на людях. Нагадайте про себе друзям, колективам, займіться спільним проведенням часу. Місяць принесе активний тренд в питаннях кар’єри і боротьби за своє ім’я, а крім питань статусу Риби стануть більш дратівливими і скандальними. Вас чекає багато новин і знайомств, а в кінці місяця період таємних романів або просто задоволення від самотності, творчості.

З 11 січня вдалий час для спілкування з друзями, колективами, для публічних виступів, написання слоганів, листів, різних листівок, а може просто буде багато новин від друзів і колективів по 1 лютого. Небезпечний період буде тільки в кінці, з 27 по 30 січня, коли Ваш егоїзм і бажання показати себе, активно взаємодіяти можуть нашкодити дружбі або навіть відносинам з партнерами і родиною. З 27 по 30 намагайтеся не поспішати в роботі, спілкуванні, не здійснювати дорогих угод. Зате період з 24 до 26 січня дозволить більш глибше розібратися в друзях, партнерах, сім’ї або інформації про це.

Якщо місяць січень почався з успішного періоду для відносин, фінансів і дружби, було багато сприятливих трендів. То в середині можуть бути проблеми, багато напруженості з 12 по 17 число. Для фінансової сфери, заробітку і матеріального, остерігайтеся поспішних покупок і інвестицій, розтрат і втрат. Для відносин в цей час можете бути занадто вже егоїстичні, а з іншого боку влюбчіви, так що можете закохатися або завести інтрижку. У дружбі можете надто вже бажати показати себе, похвалитися собою, бути вкрай епатажні і готові на несподівані вчинки з друзями і в колективах.

Другий пік січня буде 16 числа, плюс-мінус 3 дні, а після 10 днів спад, період несподіваних бажань і починань, подій, найбільший акцент буде на дружбу, заробітках і матеріальному, колективах. Несподівані зміни і бажання, можете легко закохатися в друга або витратити свої гроші на друзів. Можете знайти нових друзів або розірвати стосунки зі старими друзями. Варто бути трішки обережніше, якщо є ризик втрат. Може бути будуть зміни в Ваших довгострокових фінансових планах, відносинах, любові і творчості.

Відпочивайте душею, займіться медитацією або духовними практиками, займіться улюбленою творчістю, відпочиньте від оточуючих Вас людей з 18 січня по 11 лютого. В цей же час може бути таємна любов або роман. Сприятливий час для самотності, можна творити і лікувати себе.

Займіться своєю кар’єрою і репутацією, ставте перед собою великі і важливі цілі, час приділити увагу професії і статусу. Більше енергії для цього, прагнень, можливості оновити, поліпшити, відстояти свої права (кар’єру, статус, досягнення) з 27 січня по 18 березня. В цей час Риби стануть більш конфліктні і дратівливі, особливо в питаннях професії, відносин з батьками та керівництвом.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Риб

З 11 січня по 1 лютого – більше спілкування з друзями і колективом, новин.

Другий пік 16 січня плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нові питання в дружбі і планах на майбутнє, фінансах, відносинах, нові можливості.

З 18 січня по 11 лютого – відпочивайте або творіть, таємні романи.

З 27 січня по 18 березня – займіться своїм статусом.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,165