Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато періодів і трендів почалися ще в липні і триватимуть в серпні. Для Риб серпень буде хорошим місяцем, одним з кращих в році. Небезпечною буде тільки перша декада, та й то за загальними трендам – обережніше до 13 серпня. У цьому місяці потрібно буде багато працювати, розібратися з боргами і виплатами, в кінці місяця буде можливість зрозуміти себе і закінчити щось важливе. Багато повернення старого в цьому місяці.

З 16 травня по 13 серпня час зайнятися своїми комплексами, таємницями, духовними питаннями, прилив енергії для цього, але краще займатися старим. З 29 червня по 6 вересня багато роботи, можливості оновити робочі знання і зв’язки, відряджень, але нові проекти не починайте з 26 липня по 19 серпня. З 26 липня до 19 серпня переоцінка відносин, сім’ї, роботи і здоров’я, повернення старого. З 9 липня по 7 серпня сприятливий період для відносин і активність у відносинах. З 18 липня по 6 жовтня зміцнюйте і оновлюйте дружбу і плани на майбутнє, знайомства. Деталі в старих гороскопах.

З 1 серпня по 1 вересня буде повернення сприятливого періоду, хорошого для особистого росту, впевненості в собі, одухотворяющого, творчого, що приносить успіх і оптимізм, в гіршому випадку лінь і мріяння. Період вже був з 23 листопада по 14 грудня 2017 року і з 11 травня по 13 червня в 2018. Займається творчістю і духовним, езотерічним, розширюйте свій світогляд. Вдалі дні для далеких поїздок і навчання, громадської активності.

Приплив оптимізму і ліні, бажання більшого на роботі і в навчанні з 4 по 9 серпня. Намагайтеся не роздувати проекти і навчання в ці дні. Можете собою занадто хвалитися.

Романтичний період з 6 по 9 серпня. Хороші дні для психології.

З 7 серпня по 9 вересня час приділити увагу боргах, виплат, пошуків спонсорів і переговорів про підтримку. Посилиться сексуальність. В основному період буде сприятливий.

Маса новин, особливо щодо роботи, проектів, переговорів з 8 по 10 серпня. Варто показати себе.

Обережніше з покупками і борговими питаннями з 8 по 11 число, щоб не розчаруватися потім. Намагайтеся не порушувати правила. Період обмежує в фінансових питаннях і відносинах, необхідно бути серйозніше.

З 9 по 13 серпня не беріть на себе занадто багато в навчанні і на роботі, не перебільшуйте і не давайте великих обіцянок. Обережніше з навчанням і поїздками. Цей же період повториться з 26 по 30 серпня.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це період нового в роботі або нової роботи, здоров’ї, обов’язках. Намагайтеся повністю нове не починати, а спробуйте знову зайнятися старим. Піковий період посилить всі тренди і треба бути обережніше, скромніше в своїх обіцянках і спілкуванні на роботі.

З 13 серпня по 10 вересня повториться ще один період, який був в гороскопі у Риб з 18 березня по 16 травня, Ви знову станете соціально активними, більше енергії будете витрачати на друзів і суспільство, активніше реалізовувати і будувати плани на майбутнє. По 28 серпня можуть повернутися старі скандали з друзями і суспільством.

Маса сприятливих «соціальних» трендів буде з 23 по 27 число, періодів хороших для дружби, відносин, судових питань, особистих зв’язків, шлюбу, знайомств. Час покращувати, зміцнювати, змінювати всі види відносин, розібратися з планами на майбутнє, відрядженнями, навчанням, партнерами. Дуже хороший період для прагматичних відносин, по вигоді, ділових. Тренди будуть посилені піковим періодом, сприятливим і хорошим для прийняття рішень.

З 24 по 29 серпня обережніше з борговими питаннями, виплатами, кредитами. Не беріть і не давайте в борг. Можуть бути фінансові та матеріальні втрати або несприятливі зміни. Обережніше з відносинами, спонсорами, партнерами, багато уразливості і ревнощів, бажання більшого.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дні результатів, усвідомлення, кульмінації, багато емоцій і бажань. Пік з акцентом на Вашу особу і Ваше життя, важливі відносини в Вашому житті, шлюбні, ворожнечу, ділові відносини, любов. Пік посилить сприятливий період, з 23 по 27 число (може бути навіть довше на 1-2 дні). Варто прийняти остаточні рішення або бути готовими до отримання результатів щодо себе і відносин, дружби, знайомств. Багато новин, результатів, знайомств, спілкування в ці дні. Сприятливі дні для ділових відносин. Займіться собою, розберіться в собі і партнерах. Час оновлювати, змінювати, зміцнювати, завершувати, переходити на новий рівень.

Повторення ще одного сприятливого періоду з 30 серпня по 23 вересня, він уже був з 21 березня по 2 травня 2018 року і з 31 грудня по 10 лютого. Період описаний детальніше в тих гороскопах, це його останнє повторення і наступне буде не скоро. Вплив на Ваш світогляд і соціальне життя, більше сили і впевненості в собі, більше сексуальності. Можливість змінити плани на майбутнє, погляди на життя, дружбу, зміцнити себе, оновити.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Риб

З 1 серпня по 1 вересня – впевненість в собі, удача, творчість.

З 7 серпня по 9 вересня – акцент на фінанси, борги, вдалий період і посилення сексуальності.

11 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове в роботі, здоров’я, обов’язки.

З 13 серпня по 10 вересня – активніше в соціальному житті, з друзями.

З 23 по 27 (29 максимум) – дуже сприятливий період для відносин, знайомств, дружби, планів на майбутнє.

26 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і результати, розуміння і новий рівень. Акцент на важливих відносинах і своїй особистості.

Гороскоп опублікований 31.07.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,414