Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби, народжені з 19 лютого – 28 лютого, перша декада – Ґасбрук


Риби перша декада – це народжені з 19 лютого по 28 лютого

Цей характер виділяють творчий інтелект, милосердя, сила і практичні виконавські здібності. Логіка здорового глузду конфліктує з особистою симпатією.

Позитивний стан цієї особистості виражається скромністю, наполегливої ​​силою, надійністю, винахідливістю, заслуженою довірою і безмірною чутливістю. Вісімки Риб – ідеалісти, але до життя підходять практично, завжди творчо творчі, якщо говорити про їхні бажання. Об’єктивні, логічні, аналітичність, наділені ясним поглядом, вельми чесні і справедливі як в особистих, так і в ділових взаєминах з людьми, наділені проникливим розумінням цінностей як в малому, так і у великому. Свідомі і вельми педантичні трудівники, з величезним почуттям відповідальності за збалансованість порядку. Інстинктивно розуміють печаль, наділені найглибшим бажанням полегшити чужі страждання і пом’якшити обставини. Вони віддані, патріотичні і консервативні, але також розумні і мрійливі, володіють відчуттям ритму й краси, творчою силою і високохудожнім чуттям.

Негативний стан виражається в нетерпимості, вузькості поглядів, норовливий і нелюб’язно. Надмірно критичні до ідеям, роботі і поведінці інших людей. Життя розуміють занадто серйозно і з песимістичним ухилом. Дуже завужу кругозір. Безпосереднє майбутнє затуманює кінцевий результат, вони обплутують себе неважливими дрібницями. Розтрачують енергію на неважливі речі, відданість друзям стає руйнівною, перетворюючись в жорстокість і муки, притаманні до тих, хто не приймає їх суворого сприйняття життя і глибокого скептицизму до нових ідей.

Рівновага для вісімок Риб точно також, як і для всіх інших з частотою Сатурна, – у схильності до гумору. Сміх і готовність розглядати з ввічливою терпимістю всі точки зору або боку будь-якої проблеми створять цілком реальну противагу цим серйозним людям. Вони зобов’язані використовувати гумор, щоб пом’якшити симпатію чи співчуття, якщо не хочуть заподіяти зла більше, ніж добра. У всіх особистих зв’язках сміх і безтурботність, підкресливши шляхетні й привабливі властивості цієї особистості, сприятимуть покращенню контактів з людьми. В іншому випадку ці властивості придушуються дріб’язковим розумінням порядку і консервативного, з оглядкою, підходу до життя.

Коментар. У цій декаді ще раз проявилося доказ теорії, викладеної нами в коментарях до попередніх декадах про те, що інтелект, серед всіх інших, – саме плідну людська якість.

Особистість, народжена в даній декаді наділена проникливістю потенціалу Вісімки, відповідної сили частоти Меркурія, а частота Сатурна інтегрована в цю інтенсивну і творчу міць при творчому участі знака Води. З таким поєднанням особистість повинна бути сильною і благородної, м’якою і розумною.

Серед народжених в цій декаді Джордж Вашингтон, Джон Фостер Даллес, Вільям Коді, знаменитий «Буффало Білл»; поети Пу І, Лонгфелло, В. X. Оуден, Една Сент Вінсент Мілле; композитори Ф. Шопен; Віктор Гюго і Монтень, Джон Стейнбек; художник П’єр Огюст Ренуар, захисник споживачів Ральф Надер, містик Мехер-Баба, співак Джон Кіш, комік 3. Мостел. Серед народжених в цій декаді та Микола Коперник, який змінив уявлення про Всесвіт і Сонячну систему, а також Рудольф Штайнер, вчений, будівельник, архітектор, художник, філософ і ясновидець.

Як бачите, видатні люди цієї декади займаються різними аспектами людської діяльності, але за своєю силою і своїм характером кожен з них значний сам по собі. У звичайній і повсякденному житті народжені в цій декаді виділяються твердістю і надійністю. Вісімки Риб – природно збалансовані й урівноважені особистості, за успіхом і славою не ганяються, а успіх у житті досягають дуже спокійно.

Назва Таро-карти розкриває в них найбільшу слабкість – «Кинутий успіх». На картинці зображений чоловік, відвернувшись від кубків, раніше акуратно їм розставлених, двинувшийся через пустелю до тінистих вершин, в пошуках іншого, якоїсь неясної і невідомої мети.

Вивчення особистостей вісімок Риб показало, що вони з великою грунтовністю закінчують будь розпочату справу, зовсім не проявляючи інтересу до того, куди приведе обраний ними шлях. Очевидно, ця схильність є наслідком негативного звичаю приділяти дрібницям надто багато уваги, а тому і втрачати широту поглядів.

Вісімки Риб наділені сильним почуттям відповідальності перед людьми, прагнуть усунути людські страждання, підвищити знання людей, розвинути їх інтелект. І до того часу, поки Вісімки Риб будуть намагатися зберегти в собі почуття гумору й терпимість – дуже ймовірно, що вони залишать цей світ кілька поліпшеним своїми працями. Це всіляко робив Джордж Вашингтон, а хто виміряє те, що залишили нам Пу І, Шопен?

Ґасбрук М.Б.

  1. Один комментар до “Гороскоп Риби, народжені з 19 лютого – 28 лютого, перша декада – Ґасбрук”

  2. ВОВА в 09.01.2021 | Відповісти

    КЛАСНО СУПЕР

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,383