Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби, народжені з 11 березня – 20 березня, третя декада – Ґасбрук


Риби третя декада – це народжені з 11 березня по 20 березня

Життєва енергія, особиста привабливість, чутливість і емоційність складають основу особистості, народженої в даній декаді. Активність конфліктує з апатичним.

Позитивний стан виражається в дружелюбності, відданості і гостинність. У самій природі Десяток Риб вже є можливості для впевненого успіху. Творчі, замріяні, інтуїтивні, з прямим відношенням до життя, але пом’якшеним прихильністю і розумінням людей. Енергійні і активні, ідеалісти і творці, вони наділені сильним прагненням до грунтовності і досконалості. Люблять красу, задоволення і радості, що для них важливіше, ніж слава і багатство. Наділені чарівним особистим магнетизмом, дуже привабливі, особливо для протилежної статі, інстинктивно розуміють людські проблеми, дуже емоційні в особистих зв’язках. Люди даної декади – пристосовність, товариські і популярні.

Негативний стан виражається в поступливості своїм слабкостям, чужому впливу, надмірної чутливості й цілковитій непрактичності. Вперто йдуть за своїми імпульсами і бажаннями, не рахуючись ні з розумом, ні зі своїм оточенням. Дозволяют інстинктам і уяві керувати своїми вчинками і реакціями, готові наслідувати швидше за емоціями, ніж за логікою, таким чином дозволяючи своєму серцю керувати головою. Можуть стати забобонними, вірять в ілюзії і неіснуюче. У такому випадку проявляють нестриманість, неприборканість і суб’єктивність у фізичних насолодах і особистих почуттях.

Рівновага виникає за наявності постійних критичності, самоконтролю, об’єктивності в підходах до всього, для рівноваги Десяток Риб – це найкращі складові. Позитивна сила частоти Марса може послужити антитезою еластичному знаку Води, однак, можливо переорієнтувати на творчі цілі і всетормозящее безсердечність потенціалу Десятки. У обуздиваніі або стримуванні себе лежить ключ щастя та успіху для частоти Марса в будь декаді пропонованої системи, і це особливо цінно для Десяток Риб через наявність потужних і напружених динамічних сил, що вимагають особливого управління і контролю.

Коментарі. Дана декада, завершальна сонячний рік, має, на перший погляд, суперечливі і часто дуже складні, дуже сильні контрасти в психологічній структурі особистості. Активність і життєстійкість частоти Марса знаходяться в різкому протиріччі і протистоянні з твердої, грунтовної наполегливістю потенціалу Десятки, при цьому жодна з цих діючих сил не знаходиться в гармонії з м’якою гнучкістю Води. Але, можливо, саме через таку складності, люди, народжені в цій декаді, можуть бути надзвичайно обдарованими і привабливими – їх присутність відчувається усіма оточуючими.

Серед них психіатр Едгар Кейс – типовий представник і приклад позитивних можливостей Десяток Риб, окультист і письменник Менлі Палмер Холл, поет-символіст Стефан Малларме, науковий геній Альберт Ейнштейн, письменники Микола Гоголь, Генріх Ібсен, Ірвін Уоллес, Едвард Олбі, Філіп Рот, композитор Сергій Рахманінов, психолог, засновник «біхевіоризму» – В. Скіннер, найбільший піаніст Святослав Ріхтер. У цій декаді народжені легендарний Вацлав Ніжинський і сучасний геній танцю, блискучий Рудольф Нурієв.

Марс і як планета, і як міфологічне божество концептуально пов’язаний з поняттям війни, і тому його вважають бойовою силою. Ми відкрили при ретельному і уважному розгляді відповідних символів, що таке поняття не зовсім точно. Сила Марса чоловіча, творча, завжди позитивна, крім тих випадків, коли ця сила не врівноважена. Ось тоді вона може бути і небезпечною, і деструктивною. І тому самоконтроль вважається найкращим ключем до успіху і задоволеності для будь-якої особи, народженої в частоти Марса. Сила Марса в структурі особистості виражається коханням, ревнощами, пристрасним бажанням, заздрістю і т. д., а щоб з ним справитися потрібна тверда, вміла рука. Емоційний контроль у Десятки Риб нам представляється у вигляді тонкої нитки, що пролягає між успіхом і невдачею, щастям і нещастям, а тому він життєво важливий для їх благополуччя. Однозначна, проста щоденна дисципліна в дрібницях і в малих речах, одного разу, коли виникне необхідність прийняти серйозне рішення і братися за велике діло, повернеться сторицею і насамперед особистим щастям, до якого Риб бажано дістатися раніше, всього іншого на світі.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,393