Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби, народжені з 11 березня – 20 березня, третя декада – Ґасбрук


Риби третя декада – це народжені з 11 березня по 20 березня

Життєва енергія, особиста привабливість, чутливість і емоційність складають основу особистості, народженої в даній декаді. Активність конфліктує з апатичним.

Позитивний стан виражається в дружелюбності, відданості і гостинність. У самій природі Десяток Риб вже є можливості для впевненого успіху. Творчі, замріяні, інтуїтивні, з прямим відношенням до життя, але пом’якшеним прихильністю і розумінням людей. Енергійні і активні, ідеалісти і творці, вони наділені сильним прагненням до грунтовності і досконалості. Люблять красу, задоволення і радості, що для них важливіше, ніж слава і багатство. Наділені чарівним особистим магнетизмом, дуже привабливі, особливо для протилежної статі, інстинктивно розуміють людські проблеми, дуже емоційні в особистих зв’язках. Люди даної декади – пристосовність, товариські і популярні.

Негативний стан виражається в поступливості своїм слабкостям, чужому впливу, надмірної чутливості й цілковитій непрактичності. Вперто йдуть за своїми імпульсами і бажаннями, не рахуючись ні з розумом, ні зі своїм оточенням. Дозволяют інстинктам і уяві керувати своїми вчинками і реакціями, готові наслідувати швидше за емоціями, ніж за логікою, таким чином дозволяючи своєму серцю керувати головою. Можуть стати забобонними, вірять в ілюзії і неіснуюче. У такому випадку проявляють нестриманість, неприборканість і суб’єктивність у фізичних насолодах і особистих почуттях.

Рівновага виникає за наявності постійних критичності, самоконтролю, об’єктивності в підходах до всього, для рівноваги Десяток Риб – це найкращі складові. Позитивна сила частоти Марса може послужити антитезою еластичному знаку Води, однак, можливо переорієнтувати на творчі цілі і всетормозящее безсердечність потенціалу Десятки. У обуздиваніі або стримуванні себе лежить ключ щастя та успіху для частоти Марса в будь декаді пропонованої системи, і це особливо цінно для Десяток Риб через наявність потужних і напружених динамічних сил, що вимагають особливого управління і контролю.

Коментарі. Дана декада, завершальна сонячний рік, має, на перший погляд, суперечливі і часто дуже складні, дуже сильні контрасти в психологічній структурі особистості. Активність і життєстійкість частоти Марса знаходяться в різкому протиріччі і протистоянні з твердої, грунтовної наполегливістю потенціалу Десятки, при цьому жодна з цих діючих сил не знаходиться в гармонії з м’якою гнучкістю Води. Але, можливо, саме через таку складності, люди, народжені в цій декаді, можуть бути надзвичайно обдарованими і привабливими – їх присутність відчувається усіма оточуючими.

Серед них психіатр Едгар Кейс – типовий представник і приклад позитивних можливостей Десяток Риб, окультист і письменник Менлі Палмер Холл, поет-символіст Стефан Малларме, науковий геній Альберт Ейнштейн, письменники Микола Гоголь, Генріх Ібсен, Ірвін Уоллес, Едвард Олбі, Філіп Рот, композитор Сергій Рахманінов, психолог, засновник «біхевіоризму» – В. Скіннер, найбільший піаніст Святослав Ріхтер. У цій декаді народжені легендарний Вацлав Ніжинський і сучасний геній танцю, блискучий Рудольф Нурієв.

Марс і як планета, і як міфологічне божество концептуально пов’язаний з поняттям війни, і тому його вважають бойовою силою. Ми відкрили при ретельному і уважному розгляді відповідних символів, що таке поняття не зовсім точно. Сила Марса чоловіча, творча, завжди позитивна, крім тих випадків, коли ця сила не врівноважена. Ось тоді вона може бути і небезпечною, і деструктивною. І тому самоконтроль вважається найкращим ключем до успіху і задоволеності для будь-якої особи, народженої в частоти Марса. Сила Марса в структурі особистості виражається коханням, ревнощами, пристрасним бажанням, заздрістю і т. д., а щоб з ним справитися потрібна тверда, вміла рука. Емоційний контроль у Десятки Риб нам представляється у вигляді тонкої нитки, що пролягає між успіхом і невдачею, щастям і нещастям, а тому він життєво важливий для їх благополуччя. Однозначна, проста щоденна дисципліна в дрібницях і в малих речах, одного разу, коли виникне необхідність прийняти серйозне рішення і братися за велике діло, повернеться сторицею і насамперед особистим щастям, до якого Риб бажано дістатися раніше, всього іншого на світі.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,172