Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Починається Ваша пора, важливі періоди для Риб зачіпають особисті питання. Цей лютий буде місяцем насиченим, ймовірно скандальним для Вашого знака Зодіаку, слід більше відпочивати і берегти свій статус, менше обіцяти і більше робити. Основні акценти місяці торкнуться відносини, кар’єри, роботи, досягнень, таємниць, фінанси, духовний світ і езотерику, навчання і поїздки, багато новин і пліток, багато бажань і емоцій, особливо багато емоцій буде в кінці місяця. Занадто багато всього чекає Риб в гороскопі на лютий.

З 31 грудня до 10 лютого йде період сприятливий для зміни себе, трансформації, позбавлення або відновлення, особливо своїх знань і прагнень, планів на майбутнє, дружби. З 18 січня по 11 лютого гарний час для відпочинку, можливі таємні романи і більше творчості. З 27 січня по 18 березня активний період для відстоювання свого імені, боротьби за досягнення і нагороди, поновлення статусу, роботи над проектами, що впливають на кар’єру \ професію, а в гіршому випадку для Риб це буде час скандалів, особливо з керівництвом і батьками. Детально про ці періоди було написано в старих гороскопах.

Перший пік буде 1 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, час завершень та кульмінацій всіх трендів, особливо пов’язаних з роботою і здоров’ям. Завершуйте важливі проекти на роботі, переговори з клієнтами, приділіть уваги задачам та співробітникам. Гарний час підлікувати своє здоров’я, зайнятися своїми обов’язками і звичками. Це період кульмінацій, так що варто звертати уваги на новини пов’язані з роботою і здоров’ям, вони будуть важливими. Час позбавлятися, а не починати.

Вас чекає більше пліток з 1 по 18 лютого, можливість дізнатися якісь таємниці, може бути таємних переговорів або знайомств.

Постарайтеся не робити дорогих покупок і поменше масштабів в інтригах і інтрижках, менше пліток з наставниками і обіцянок з 3 по 13 лютого, бережіть свої таємниці, не надто хваліться своїми знаннями. Обережніше будьте з подорожами і іноземцями. У ці дні у Вас буде багато бажань і енергії, але складно буде сфокусуватися на чомусь одному, а погнавшись за двома зайцями жодного не знайдете.

Період романтичний і творчий, добре впливає на відносини і фінанси, у всякому разі більше уваги будете приділяти цьому і бажати цього. Період з 11 лютого по 7 березня, але мінус його в тому, що буде тренд, який негативно впливає на нього, особливо помітний для Риб, з 22 лютого по 1 березня. Прагніть не дуже скандалити з улюбленими і керівниками, обережніше будьте з інтригами і інтрижками на роботі і з керівництвом, бережіть свої гроші (не витрачайте занадто багато) і не робіть покупок за бажанням з 22-1 числа! Особливо з 20 по 24 число, коли буде багато романтики і сексуальності, творчості і мрій, але потрібно бути обережніше з відносинами і фінансами (небезпека обману), менше ідеалізувати і демонізувати партнерів і матеріальне-фінансовий стан. В кінці лютого буде хороший період з 28 по 3 березня, коли можна здійснювати дорогі покупки і покращувати відносини. Протягом всього періоду з 11 лютого по 7 у Риб буде більше привабливості, особливо у жінки Риб, яким цей період сприятливий.

Конфліктний, в цілому, період для Риб, а найбільш помітний в питаннях статусу та кар’єри з 14 по 21 лютого. У цей час намагайтеся не робити великих обіцянок, не займатися проектами, обмеженими за термінами, остерігайтеся обманів від керівництва і клієнтів, та й самі намагайтеся менше обманювати. Може бути, обмани і не будуть прямими, а просто надмірні обіцянки або бажання, ідеалізації або навпаки пессімізування. Намагайтеся не поспішати з реалізацією своїх рішень. Намагайтеся фокусувати свою енергію і не розпорошуватися, при цьому у Вас можуть бути величезні напади ліні і схильності звалювати все на інших! Можуть бути травми через неуважність або аварії.

Другий пік 15 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, краще провести наодинці з собою, тільки пік. Період старту, нового, можливо і в різних сферах, але найкраще розібратися в собі, бути в підпіллі і слухати новини і плітки. Багато новин в ці дні, різних секретів. Можна приділити увагу своєму здоров’ю, гарний час щоб обстежитися у лікарів. Хороші дня для нових духовних практик, вивчення нового в езотериці. Піковий період посилить всі тренди, так що уникайте скандалів.

З 15 по 20 лютого – багато новин, для Риб ймовірно за все пліток, можливо про сім’ю або партнерів, вдалий час для таємних переговорів (головне не скандалити). Хороший період для творчості пов’язаної з літературою і публіцистикою.

З 18 лютого по 6 березня у Вас буде хороший інтелектуальний тонус, займіться своїми знаннями, публіцистикою, завданнями на роботі і в житті, які вимагають вивчення, написання, аналізу. Вчіться і працюйте. Буде більше новин, спілкування, розмов, можливо поїздок. До того ж у Вас буде багато енергії для всього цього, більше звичайного. Гарний час для творчості літературної з 24 по 27 лютого. З 27 лютого по 3 березня можуть бути скандали в спілкуванні, знову з керівництвом або через професією \ статус, намагайтеся не надто вже воювати за свої знання.

Останній пік буде 2 березня, плюс-мінус 5 днів для Риб пікових і 10 днів спад, найбільш помітний тим Рибам, які народилися в цей період. Ще один період кульмінацій і завершень з посиленням всіх трендів. Для Риб найвірогідніше це переломний момент у відносинах, кульмінація і важлива інформація, час приймати рішення, пов’язані з відносинами. Приділіть увагу своїм діловим партнерам, ворогам, коханим, важливим для Вас людям. Розберіться в цих людях. Варто подумати про те, чи продовжувати чи ні відносини, як їх можна перебудувати і перевести на інший рівень. Вас чекає дуже багато новин. Багато емоцій і багато бажань.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Риб

1 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і завершення, усвідомлення. Приділіть увагу роботі і здоров’ю.

З 1 по 18 лютого – багато пліток і таємниць.

З 3 по 13 лютого – будьте обережніше і стриманіше в своїх бажаннях і знаннях, секрети.

З 11 лютого по 7 березня – період харизми і любові, творчості і романів, більше уваги відносинам і фінансам.

З 14 по 21 лютого – конфліктний період, особливо в питаннях кар’єри і статусу, може бути багато ліні або неуважності.

15 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починання і бажання, посилення всіх трендів. Краще побути наодинці, приділити увагу духовному світу.

З 18 лютого по 6 березня – інтелектуальний період, багато новин, розмов, вдалий час для публіцистики.

З 22 лютого по 1 березня – скандальний період, скоріш за все у відносинах і з керівництвом (вищестоящими людьми), можуть бути необдумані романи або покупки.

З 28 лютого по 2 березня – хороший для дорогих покупок і фінансової сфери.

2 березня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів спад – період кульмінацій і завершень, усвідомлення. Займіться своїми відносинами важливими для Вас і конфліктами.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,431