Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – лютий 2014 від Марфи Бомбушкар


Лютий для Риб почнеться досить ліниво, повільно, Ви будете занурені в свої мріяння, буде багато часу для відпочинку. На початку місяця, після, 5 числа Ви можете захотіти відправитися в подорож, або піти у відпустку – це гарний час для нього. Вам захочеться спонтанності, Ви будете експериментувати, але в той же час, Ви помітите, що потрібно починати економити. Ця тенденція, у Риб (економити або брати в борг), з’явилася ще в грудні місяці, Ви стали більш свідомо ставитися до грошей, як до своїх, так і до чужих, і цей період продовжитися до липня місяця. У лютому навряд чи у Вас будуть великі витрати, якщо і будуть, то короткострокові. А от у квітні варто очікувати витрат.

Гроші будуть йти – і гроші будуть приходити, так що не варто засмучуватися і особливо переживати, якщо на щось не вистачає. Якщо хтось не повернув Вам борг у січні, у Вас є шанс «нагадати» про борг і отримати його повернення в лютому. Починаючи з 1го лютого, хочу порадити, Вам звернути увагу на те, що потрібно платити за рахунками, і вимагати від інших – повертати свої борги. Але я не раджу Вам вимагати доплати за свою роботу або додаткових комісійних з клієнтів, почекайте, з великим запізненням, але Ви отримаєте своє.

З 6 лютого до 28 лютого не слід починати нових ділових проектів, проектів пов’язаних з інформацією (написання книг, укладення нових договорів, оформлення документів) – висока ймовірність, що бажаний результат Ви не отримаєте, що пізніше потрібно буде переробляти все і коригувати помилки. Але це хороший період для перегляду існуючих договорів, коригування їх. Можете повернутися до тих проектів, які лежали на саме дні Вашої скриньки, або в самій забутої папці на комп’ютері. Так само це гарний час, для коригування поточних документів та інформації.

14 лютого, плюс пару днів, слід очікувати приросту капіталу і доходів, Вам можуть відкритися нові шляхи заробітку, або ж Ви зможете просто збагатитися. Варто розширити свою базу клієнтів в цей період, якщо Ви боялися комусь запропонувати свої послуги – настав Ваш час.

Приділіть увагу своєму здоров’ю 14 лютого (плюс пару днів), в цей період Ваш організм буде дуже вразливий. Після 14 лютого відпочивати Вам вже не вийде, так що, засукувати рукави – Вас чекає робота.

День Святого Валентина принесе радість тільки тим Рибкам, у яких вже є 2я половинка. На жаль, але «вільним» Рибам не варто чекати романтики і любові в цей день. Шанс знайти свою другу половинку зірки подарують Вам в період з 6 березня до 15 липня.

Кінець місяця для Риб буде дуже яскравим, емоційним, очманілим, мрійливим, а може бути і відкриєте для себе якусь таємницю або новий шлях. 28 лютого, плюс пару днів, на Вас чекатиме удача, Ваші покровителі допоможуть Вам у всьому. Хороший період для реалізації своїх бажань, якщо Ви хотіли розширення в якійсь зі сфер, або початку чогось нового – настав Ваш час. Ви будете сповнені сил, та й самі зірки підуть Вам на зустріч, так що дерзайте!

Це один з найбільш Важливих періодів в житті у Риб, в 2014 році. Особливо у народжених в першу і другу декади.

Найважливіші дати в гороскопі для Риб у лютому 2014

Хороші дати в лютому : 1, 5, 6, 10-11, 14-15, 19-20, 28 (дуже важливий день + 3 наступних дні).

6 лютого – до 28 лютого не варто починати читати нову книгу, домовлятися про нову угоду, очікуйте проблем з документами.

1 лютого – з цього дня справи в соціального життя і відносинах з партнерами та коханими, можуть, піти на поправку, стати більш відкритими.

14 лютого – чекайте проблем зі здоров’ям і навантаження на роботі.

28 лютого – ЗОРЯНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ РИБ, точніше період, протриває до 3-4 березня. Особливо важливий буде для тих, хто народилися в 1шу декаду і початок 2гої. Хороший день для початку чогось нового і важливого, прийняття рішення.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.02.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,314