Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Лютий буде легше і краще, гармонічніше, в порівнянні з січнем. Продовжуйте зміцнювати себе і своє становище в суспільстві, плани на майбутнє, віру, творчість. Гарний час для відпочинку в першій половині лютого, зайнятися своїм внутрішнім світом. Місяць буде багатим на новини, як таємні так і явні, можливість навчитися новому і пізнати нове. В кінці місяця варто приділити увагу відносинам.

З 1 по 4 лютого можуть бути сприятливі і несподівані романи або переговори, гарний час для відносин і закоханості, прискорення розвитку відносин ділових і дружніх. Можна акуратно інвестувати і здійснювати покупки, тільки не ризикуйте і слухайте свою інтуїцію.

З 4 лютого по 1 березня гарний час для громадської активності, більше спілкування з друзями, переговорів. Романи з друзями. Оновлюйте свої контакти, дружбу, вступайте в клуби і покращуйте, знаходьте нове в соціальній активності.

4 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Під час піку сприятливий період для нових починань, для Риб найкраще зайнятися своїм духовним світом, комплексами, релігією, психологією. Пік сприятливий. Почати щось нове в ці дні, розвиватися духовно, а можна і просто відпочивати. Можуть бути і зовнішні події, які підштовхнуть Вас до внутрішнього розвитку, таємниць. Може бути поїздка або таємні переговори, бажання побути наодинці.

З 10 по 16 лютого для світу, соціуму, може бути конфліктний період. Для людей все залежить від особистих гороскопів. Якщо Ви схильні до травм, витрат, скандалам через гроші або є ризик матеріальних втрат, тоді потрібно бути обережніше. Прискорення і несподівані активності в фінансових питаннях.

Дуже сильне посилення інтелектуальних здібностей, інтелектуальний тонус у Риб з 10 лютого по 17 квітня. Вчіться, оновлюйте знання до березня, в лютому починайте вивчати нове, в березні повертайтеся до старого. Багато новин і можливості дізнатися більше про те, що Вас цікавить. Нові знайомства та оновлення існуючих. Поїздки та відрядження. Більше торгівлі, різних угод і переговорів.

З 14 лютого по 31 березня активніше станете в спілкуванні зі знайомими і далекими родичами, сусідами. Більше будете відстоювати свої бажання і права. Період сприятливий для відстоювання своїх прав в колі своїх знайомих і сусідів.

З 16 по 20 лютого постарайтеся укріпити свої фінанси і відносини, тренд може бути як хорошим, так і поганим. Проблемні дні для слабкого, обмеження і розчарування. Намагайтеся не витрачати гроші на дурне, а для капітальних покупок тренд відповідний. Зміцнюйте дружбу або розривайте незадовільну.

Дуже хороший період для переговорів, спілкування з 19 лютого по 2 березня. Особливо з друзями, про плани на майбутнє, а ще ділових переговорів. Період підходить для інтелектуальної творчості, письменства.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Багато емоцій і багато енергії під час піку, багато суєти і хвилювань, але пік буде сприятливим, так що приймайте рішення і розбирайтеся в хвилюючому Вас. Пік кульмінацій і розумінь, завершень. Акцент для Риб на відносинах, час кульмінації для відносин і розібратися в партнерах, ворогах, коханих. Подумайте про продовження відносин або завершення. Проведіть важливі переговори.

З 21 по 24 лютого – час сприятливий щоб глибоко розібратися в дружніх відносинах, особистих, ділових. Може бути багато ревнощів в ці дні і бажання керувати. Період залежить від особистих гороскопів, може бути поліпшення або погіршення.

Великий приплив енергії і сил з 22 лютого по 5 березня. Реалізовуйте плани і бажання, прагніть до цілей, стійте за себе і працюйте на себе. Гарний час для здоров’я, пора зайнятися спортом.

З 28 лютого по 3 березня негативний тренд для відносин, можуть бути несподівані розриви або інтриги. Намагайтеся не поспішати в дружбі і особистих відносинах, не змішувати їх. Намагайтеся не ризикувати грошима і не витрачати їх.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на лютий 2019

Перший пік 4 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці і духовне.

З 4 лютого по 1 березня – хороший соціальний період.

З 10 лютого по 17 квітня – приділіть увагу знанню і знайомствам.

З 14 лютого по 31 березня – активний період в спілкуванні зі знайомими і оточенням.

Другий пік 19 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, акцент на відносини.

Гороскоп опублікований 30.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167