Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Протягом усього місяця багато енергії і бажань, активності, прагнень до ідеалів і мрій, можливості зміцнити себе і працювати над майбутнім. Багато негативних трендів для Риб не матимуть великого значення. Займайтеся роботою, проектами і здоров’ям. Приділіть увагу навчанню, курсам, новим знанням і старим, багато енергії для навчання і можливостей. Багато любовних і творчих тем.

З 15 травня по 19 (30) липня зміцнюйте себе і свою віру, дружбу, статус, творчість, мрії. З 16 травня по 2 липня приріст енергії, бажання розваг і творчості, але в кінці періоду можуть бути конфлікти. З 1 червня по 3 (10) липня намагайтеся не лінуватися і не обманювати, переоціните професію і свої цілі, репутацію. З 9 червня по 3 липня налагоджувати відносини з рідними і прикрашайте будинок, хоча в кінці місяця могли бути проблеми. З 27 червня по 19 липня дізнавайтеся про фінанси, борги, збагачення від інших, різних виплатах.

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, додасть Вам енергійності і емоцій, посилить інтуїцію, принесе піднесений настрій. Пік хороший для нових початків, але не надто масштабних. Зверніть увагу на своє особисте життя і любов, романтику, заведіть новий роман. Оновіть свої хобі та захоплення, заведіть нові. Є можливість завагітніти або отримати новини від своїх дітей, щось нове з дітьми.

З 2 липня по 18 серпня більше енергії для роботи і здоров’я. Запишіться в спортивний клуб, займайтеся фізичним розвитком. На роботі більше сил, активніше і цілеспрямовано будете працювати, хороші дні щоб братися за складні проекти. Спочатку періоду, з 8 по 14 липня, можуть бути втрати або скандали. Можливо протягом усього періоду будуть конфлікти з клієнтами і співробітниками.

З 3 по 28 липня любовний період і творчий. В цьому році, на жаль, буде багато негативних трендів, розчарування і зміни (зради або розриви), але все ж більше харизми для Риб, бажання любові і розваг. Постарайтеся налагодити своє особисте життя, період краще для одиноких Риб і тих, кому не страшні інтриги. Займайтеся творчістю. Виховуйте дітей і налагоджуйте з ними контакт. Більше бажання бути на публіці, в центрі уваги, сяяти.

З 4 по 11 липня не поспішайте з конфліктами на роботі, можуть бути скандали з клієнтами і співробітниками. Обережніше з любовними інтригами.

З 7 по 11 липня може бути занепад духовних сил, прагнень, ідеалів, творчої енергії, любові. Можуть бути обмеження і розчарування в дружбі і любові, відносинах з дітьми і творчості. Не змішуйте любов і дружбу в ці дні. Погані дні для публічних і групових активностей.

З 8 по 14 липня перший конфліктний тренд. Для Риб він небезпечний травмами, сексуальної нестриманістю. Можуть бути конфлікти на роботі.

З 8 липня по 1 серпня період регресу, повернення до старого, переоцінки існуючого в роботі і здоров’я, після 19 серпня любові і творчості. Крім цього, цей період принесе повернення і переоцінку сімейних питань і важливих відносин. Дуже продуктивні дні, щоб завершувати і переоцінити старе і існуюче, а нове краще не починати. Під час періоду варто берегти техніку і документи, бути уважніше з інформацією.

З 9 по 13 липня прилив духовних сил і творчих, хороші дні для відпочинку і розваг. Буде сильна Ваша інтуїція, тренд згладить частково наступний тренд.

З 12 по 16 липня ще один негативний тренд для публічності і любові, вагітним потрібно бути обережніше. Можуть бути кардинальні зміни в творчості, любовних відносинах, дружбі і колективах, тиск і незадоволеність, бажання позбутися.

З 15 по 18 липня ще один негативний тренд для публічності і любові, тепер ще творчості і важливих відносин, здійснення важливих угод і покупок. Знову, можуть бути розчарування і обмеження, можливість інтриг і романів, незадоволеність існуючим.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, кульмінації, результати і завершення. Акцент на дружбу і колективи в яких Ви перебуваєте, громадську активність, любов, любовні романи і почуття, творчість, хобі та захоплення, плани та ідеї на майбутнє. Пік може принести кардинальні зміни, позбавлення, втрати. Потрібно бути обережніше, але можна від усього позбутися при бажанні, завершувати.

З 17 по 20 липень харизма, більше спокою на душі, тренд допоможе збалансувати себе і внутрішній світ. Будьте на публіці в ці дні, більше спілкуйтеся, приділіть увагу улюбленим і важливим людям.

З 19 липня по 11 серпня період посилить інтелект для водних знаків, для Риб дасть інтелектуальну творчість, інформацію про кохання і дітей, хобі. Займіться своїми хобі, якщо Ви поет або письменник прийшов Ваш час. Інтелектуальна творчість буде продуктивна. Спілкуйтеся з дітьми та коханими. До 1-го серпня варто займатися старим і незавершеним, переоцінювати існуюче.

З 19 по 22 липня тиск і конфлікти в особистих і ділових відносинах, з друзями і колективами, любовні негаразди, творче незадоволення. Можуть бути матеріальні втрати, намагайтеся багато на розваги і дружбу не витрачати.

З 20 по 22 липня багато новин і спілкування, важливі дні для важливого спілкування з коханими, дітьми, дізнаватися більше про хобі та захоплення.

З 22 по 28 липня прилив енергії, цілеспрямованості та наполегливості в питаннях роботи та здоров’я. Беріться за важливі проекти, доводьте їх до кінця.

З 24 по 25 липня пара дуже хороших днів для творчості (особливо для всього пов’язаного з комунікацією, письмом, виступами), спілкування з дітьми і коханими, для світу і поліпшення відносин. У ці ж дні можете укладати ділові угоди, проводити важливі переговори, писати листи. Найкраще переробляти старе.

З 27 липня по 1 серпня дні несподіваних змін, новин, подій стосуються боргів і підтримки, поїздок, спілкування з оточуючими. Намагайтеся обдумано витрачати свої гроші в ці дні, не поспішати давати і брати в борг, просити про допомогу. Для ділової активності дні невідповідні, занадто багато бажань і егоїзму.

З 28 липня по 18 серпня період для поліпшень відносин на роботі, з співробітниками і клієнтами, він пом’якшить скандали, простіше буде сподобатися і знайти компроміси. Можуть бути романи на роботі. Займайтеся важливими переговорами, укладайте договори, особливо після 1го серпня. Тільки один негативний тренд з 31 липня по 3 серпня, коли можуть бути інтриги або витрати. Протягом періоду поновіть робочі зв’язки, покращуйте відношення з колективом. Хороший період для косметичних процедур.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов і творчість, розваги.

З 2 липня за 18 серпня – активніше у праці і зі здоров’ям.

З 3 по 28 липня – творчий і любовний період, багато негативних трендів.

З 8 липня по 1 серпня – переоцінка і повернення у фінансовій інформації, відносинах, сімейних питаннях.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, усвідомлення, увага до дружби і суспільству, любові і творчості.

З 19 липня по 11 серпня – інтелектуальний тонус, хороший для творчості і спілкування, розваг.

З 28 липня по 21 серпня – ще один період для роботи і здоров’я, можливість оновити і поліпшити відносини на роботі.

Гороскоп опублікований 29.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,178