Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Для Риб місяць буде сприятливим, особливо для особистих відносин і розваг, в ділових питаннях (на роботі) все-таки може бути напруга. Гороскоп в липні найбільше акцентуватиме любов, творчість, розваги, важливі відносини і ворожнечу, роботу і завдання, дружбу і соціум. Життя трохи прискориться. Якщо є можливість, то варто більше відпочивати, в серпні буде багато роботи і нові робочі проекти можна починати тільки до кінця червня.

З 16 травня по 13 серпня менше фізичних сил, більше духовних, потаємна активність. З 14 червня по 9 липня постарайтеся налагодити робочі стосунки, час для косметичних процедур і дієт. З 29 червня по 6 вересня багато роботи і новин щодо неї. Деталі в гороскопах на травень і червень для Риб.

Підйом духовних сил, оптимізму, віри в майбутнє. Щасливі дні з 3 по 7. Займіться любов’ю і творчістю, знаннями і далекими поїздками, дітьми. Дуже успішні дні для Риб, особливо в любові, для переоцінки майбутнього і бажань. Слухайте свою інтуїцію. Не бійтеся показати себе.

З 4 по 6 можуть бути конфлікти на роботі і через справи, велика завантаженість. Обережніше з плітками і скандалами. Не зовсім сприятливий період для конфліктів з ворогами і партнерами.

Ще один сприятливий період з 6 по 10, знову приплив сил і слухайте свою інтуїцію. Дні для творчості і любові. Варто показати себе, багато харизми у Вас.

Намагайтеся не роздавати проекти на роботі, не роздувати своє навчання і питання навчання, не зовсім сприятливі дні для покупок і поїздок з 7 по 11 липня. Не занадто хваліться своїми знаннями і завданнями. Не вимагайте багато від колег і клієнтів, і не обіцяйте.

Після 10 липня життя у Риб трохи прискориться, особливо в питаннях навчання і поїздок, період застою, переоцінки і повернення до старого був з 9 березня і описаний в гороскопі на березень. Пора розвивати свої знання, міжнародні зв’язки, світогляд.

Цього року з 10 липня по 7 серпня сприятливий період для відносин, багато сприятливих періодів. Акцентуються питання відносин, шлюбу, ділового співробітництва, ворожнечі. Оновіть відносини, покращуйте їх, забудьте про старі і знайдіть нові.

Перший сприятливий період для відносин з 10 по 13, раптово знайти нові або перевести на новий рівень існуючі, забути старі. Багато романтики і спілкування в ці дні, несподіваних рішень і вчинків, сприятливих. Слухайте свою інтуїцію і реалізуйте бажання. Сприятливі дні для покупок.

З 10 по 14 можуть бути конфлікти з друзями і дітьми, можуть бути конфлікти в романах (інтригах) і творчості, обережніше з інтригами і захопленнями, розвагами. Період усунень і напруги.

З 12 по 15 липня хороші дні для зміцнення відносин особистих і ділових, укладання важливих ділових угод, переговорів, здійснення необхідних дорогих покупок. Сприятливі дні для участі в громадських заходах.

Перший пік 13 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Нове, новини, нові бажання, багато емоцій, посилення трендів. Для відносин хороші дні, можете знайти нові і зміцнити існуючі. А ось в любові (романах і інтригах) і дружбі треба бути трішки обережніше, а так само з творчістю і дітьми – ці сфери можуть бути незадовільні для Вас. Можете зважитися на нове або грубі зміни існуючого і позбавлення від існуючого.

Прискорення розвитку знайомств, знань, дружби, громадської активності (якщо Ви активіст або політик) з 18 липня по 6 жовтня. Розвитку ідей на майбутнє, планів, можливо кар’єри і професійного росту.

Багато романтики і мрійливості з 23 по 26 число, ідеалізму, бажання відпочивати і розважатися. Намагайтеся не давати обіцянок і не вимагати, не витрачати по-дурному гроші, обережніше будьте зі справами, бережіть репутацію. Можуть бути романи в ці дні і обмани.

З 23 по 27 багато активності на роботі, імпульсивності, несподіваних новин і вчинків, бажання бунтувати і егоїзму. Намагайтеся не братися за складні завдання. При цьому буде багато конфліктності з 25 по 28 число.

З 26 липня по 19 серпня не варто братися за нові проекти на роботі, починати нове. Повернуться старі знайомі, сімейні питання, відносини, а можна самим повернутися і повернути старе. Переоцінка роботи, відносин, сімейних питань і здоров’я. Не робіть покупку техніки. Проблеми з бюрократією.

Не занадто помітний для Риб, але помітний для інших, конфліктний період з 26 липня по 10 серпня. Намагайтеся не конфліктувати на роботі, не міняйте поспішно свої завдання і проекти. Бережіть здоров’я, не міняйте поспішно свої звички і дієти, остерігайтеся великого навантаження фізичного.

Ще один сприятливий період для відносин з 26 по 30 липня. Час оновлювати відносини, позбавлятися від відносин, розібратися глибше в стосунках. Приділіть увагу партнерам і друзям.

Другий пік 27 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Час побути наодинці з собою, можуть бути і вимушені ізоляції. Бережіть здоров’я. Пік посилить тренди, кульмінації і новини, рішення. Подумайте про свої таємниці і бажаннях, бережіть свої секрети. Підведіть підсумки.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Риб

З 10 липня по 7 серпня – приділіть увагу важливим відносинам.

13 липня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове. Багато енергії і бажань, грубості. Нова любов або творчість, зміни в існуючих.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення дружби і планів на майбутнє, громадська активність.

З 24 по 28 липня – конфліктні дні, небезпека травм, обережніше на роботі.

З 26 липня по 19 серпня – повернення і переоцінка відносин, роботи, звичок, сімейних питань. Не варто починати нове, поверніться до старого.

З 26 липня по 10 серпня – конфліктний період для Зодіаку, для Риб не настільки помітний, але будьте обережніше на роботі і з проектами.

27 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – усамітнення, таємниці, бажання, підсумки.

Гороскоп опублікований 25.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,165