Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Оманливий місяць, багато польотів в фантазіях, перебільшень, неуважності протягом усього квітня. Багато інформації, роздратування, нетерпіння, харизми і чарівності. Варто зайнятися своїми фінансами, доходами, заробітками, на початку місяця, а в кінці місяця витратами і підвести фінансові результати. У квітні буде багато триваючих з попередніх місяців періодів, нові будуть лише в кінці місяця. Багато трендів для Риб, в порівнянні з іншими знаками Зодіаку, для Вас гороскоп буде багатим, можливості для відродження і усунення, психології, фінансів, дружби, відносин і знань, бізнесу.

Все так же буде багато спілкування та інформації, справ, але тепер все буде розвиватися швидше ніж в минулому гороскопі, вчіться новому займайтеся новими проектами, бізнесом, цей період почався ще 10 лютого і буде по 17 квітня, затримки і повернення могли бути з 5 по 28 березня. Все ще будете дуже нетерплячі і схильні до подразнення, особливо з рідними, період з 31 березня по 16 травня, постарайтеся енергію спрямувати на вирішення сімейних питань, ремонту. З 26 березня у Вас більше харизми, привабливості, гармонії, займіться зовнішністю і відносинами, робіть покупки по 20 квітня (тільки 2 негативних маленьких тренда в квітні).

Перший тренд дозволить вирішувати складні питання, сприятливий для переговорів, укладення угод, оформлення документів і навчання з 4 по 10 квітня. Можна виступати публічно, аналізувати дружбу, колективи, довгострокові плани.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, під час піку нові події, нові старти. Займіться фінансами, багатством, цінностями. Знаходьте нові цінності, робіть інвестиції, шукайте підробітку або нову роботу, нові заробітки. Займіться своїми колекціями або починайте колекціонувати щось нове.

З 8 по 12 квітня бережіть дружбу і гроші, здоров’я. Тренд може розчарувати і обмежити, будьте стриманішими і не порушуйте правила.

З 8 по 11 квітня багато романтики, посилення харизми, мрійливості. Тренд залежить від особистих вказівок, але постарайтеся зануритися в любов, зрозуміти глибше улюблених, займіться творчістю, допомагайте іншим і не вимагайте від інших. Варто побоюватися скандалів і обманів в ці дні з улюбленими і через гроші, ворогами і діловими партнерами.

Час змінювати свої знання, відроджувати, змінювати і відроджувати знайомства і відносини з 8 по 12 квітня. Хороші дні для глибокого аналізу, використовуйте інтуїцію – це допоможе пізнати друзів і інших людей, себе.

З 10 квітня по 11 серпня період не особливо помітний, фоновий, не для всіх. Але Рибам він може принести більше інтровертності, переоцінки себе і життя, прагнень і ідеалів, бажань, кар’єри і досягнень, положення. Я б не радила починати масштабні проекти, нове навчання, перехід на нову посаду. Є можливість розібратися зі своїм минулим, знаннями і філософією, повернутися до старого.

З 11 по 15 квітня обережніше з ризиком, втратами, особливо з друзями і фінансами. Можуть бути конфлікти в колективах, конфлікти з інвесторами і клієнтами. Не інвестуйте в дружбу і довгострокові плани, можуть бути втрати матеріальні.

З 12 по 16 квітня займайтеся кар’єрою і важливими проектами, нагородами, досягненнями, репутацією. Бажано старим, повернутися до старого. Вдалі дні для інвестиції в кар’єру і заробітку за рахунок репутації, підняти ціни на свої послуги. Проводьте переговори, покажіть себе клієнтам і керівництву.
З 15 по 17 квітня багато бажань, матеріальних і духовних, любовних. Намагайтеся стримувати це все, щоб не розчаруватися, обережніше з інтригами з клієнтами і керівництвом. Не варто купувати багато і дороге, відкривати депозити.

Навчайтеся новим способам заробітку, проходьте курси підвищення кваліфікації або фінансові з 17 квітня по 6 травня. Дізнавайтеся більше про існуючі джерела доходів, роботу, клієнтів і про нове цікаві Вам. Використовуйте інформацію для заробітків, заробляйте своїми знаннями і контактами.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік може бути з дуже несподіваними результатами і подіями, варто завершувати почате і розбиратися в існуючому. Акцент на психологію, борги, фінанси. Дізнайтеся про борги і боржників, скоротіть свої витрати, можуть бути нові витрати, спадкові питання. Намагайтеся не ризикувати під час піку, можуть бути фізичні травми і фінансово-матеріальні втрати. Приділіть увагу психології, своїй психіці, езотерикі. Час розібратися з кризами, психологічними і фінансовими.

Час несподіваних змін, подій в суспільстві і для всіх знаків Зодіаку з 20 по 25 квітня. Може бути бажання кинути або почати навчання, розірвати контакти і знайти нові, несподівані новини і відрядження.

З 20 квітня по 15 травня буде період який акцентує фінансову сферу, на протязі цього періоду будете більше заробляти і витрачати, парочка позитивних і негативних трендів в травні. Здебільшого цей період поліпшить Ваше матеріальне і фінансове становище. намагайтеся оновити свої фінанси і матеріальне в ці дні, знайти нових клієнтів і джерела доходів, поліпшити відносини з існуючими клієнтами, почати збирати кошти, робити інвестиції.

Конфліктний період з 24 по 30 квітня, конфлікти через ідеї і бажання, але можуть бути і страхи конфліктів з образами. Можуть бути травми через необережність. Відкладіть складні фізичні вправи і велике навантаження. Конфлікти найсильніше будуть з рідними. Бійтеся зрад і обманів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на квітень 2019

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

З 10 квітня по 11 серпня – переоціните себе і життя, кар’єру, прагнення, філософію, регрес і не час для нового.

З 17 квітня по 6 травня – інформація і контакти для багатства.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення і рішення можуть бути несподіваними, фінанси, психологія, кризи.

З 20 квітня по 15 травня – період збагачення, заробітків.

Гороскоп опублікований 29.03.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,425