Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Не занадто важливий місяць для Риб, мало важливих сфер будуть акцентовані в гороскопі на квітень для Риб, хіба що в персональних гороскопах буде щось важливе. Квітень місяць фінансів, нових можливостей заробити або знайти джерела доходів, роботу або підробіток, підвести підсумки в своїх знаннях, питаннях судових, зарубіжжі і філософії. Намагайтеся не дуже скандалити з друзями і партнерами на початку місяця і наприкінці. Займіться старими бізнес-проектами до середини місяця, нові починайте лише з середини.

З 23 березня по 15 квітня у Вас можуть бути проблеми з документами, затримки в розвитку проектів, повернення старих партнерів і сімейних питань, не починайте нове. З 9 березня по 10 липня Ваше життя сповільнитися, переоціните себе і свою філософію, повернетеся до старого. З 31 березня по 24 квітня більше спілкування і знайомств. З 6 березня по 13 травня більше ділових новин. З 18 березня по 16 травня більше соціальної активності, намагайтеся спочатку квітня до 7 числа, не особливо скандалити з друзями і керівництвом, в суспільстві, а так ж в кінці місяця. З 21 березня по 2 травня – є шанс повторно і сприятливо змінити себе, плани на майбутнє та ідеї, погляди на життя, дружбу, період був з 31.12 по 10.02.

Місяць почнеться з новин, від друзів і у справах, бізнесу і завданнях, фінансах. У перший тиждень можливі скандали, так що не поспішайте приймати рішення з 1 по 7 число, намагайтеся бути стриманіше і серйозніше, бережіть відносини і інформацію.

Низка сприятливих періодів буде з 6 по 19 квітня. Сприятливі періоди для любові і романтики, а так само заробітку грошей і налагодженню відносин з партнерами та друзями, коханими і керівництвом з 6 по 14 число, період буде посилено з 8 по 14 для Риб. Час здійснювати капітальні покупки, здійснювати нові покупки до 15 числа не бажано, але проаналізувати свої бажання можна, подумати над тим що потрібно придбати. Романтичні і творчі дні, особливо з 11 по 14 число. У Вас буде більше впевненості в собі, сили і енергії з 11 по 19 квітня. Найбільш романтичний і вдалий для бізнесу, заробітків, творчості період буде з 8 по 14 число.

Хоча буде багато сприятливих періодів, для фінансів і дружби, але є ризик фінансових втрат з 9 по 13, конфліктів. У ці дні потрібно побоюватися травм і аварій, скандалів, обережніше з операціями.

16 квітня буде пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік посилить всі тренди, принесе нове і несподіване. Період піковий не прогнозований, несподівані зміни, бажання, бунтарство, бажання свободи або нового початку. Торкнеться найсильніше фінансової сферу для Риб, можливість почати новий проект, новини, нові джерела доходів або інвестиції. Намагайтеся в ці дні не надто вже й багато вимагати, не поспішати, не витрачати багато на незрозуміле лише через бажання. Можуть бути і втрати, бажання позбутися від джерел доходів, роботи, бунтарство. Події можуть бути як зовнішні, так і від Вас.

З 16 по 19 квітня, буде той самий період, який буде стимулювати Вас до нерозумних витрат, витрат грошей на свої бажання. Крім витрат, в ці дні Ви будете схильні до ліні, вимогу більшого від інших. Намагайтеся не порушувати закони і правила в ці дні, які не скандалити і не вимагати багато чого від партнерів, вчителів. Це хороші дні розібратися у своїх фінансах і відносинах, оновити, поліпшити, трансформувати.

З 17 по 21 квітня, буде період егоїзму в фінансових питаннях і матеріальних, бажання все поміняти і мати більше, несподіваних ідей і прагнень. Можуть бути несподівані творчі ідеї, здатні допомогти збагатитися, а може і просто приплив творчості. Можуть бути закоханості в ці дні. Для соціуму це час бунтарства, так що можете бунтувати в любові, творчості, фінансових питаннях.

Ще один конфліктний період, з 23 квітня по 1 травня. Спочатку він буде «згладжений» і додасть Вам сил з 23 по 28 квітня, але все ж на протязі всього періоду Ви будете бажати домінувати в дружбі, управляти і панувати над друзями, але найбільше напруги буде після 28 числа. Ці дні гарні для силового і скандального рішення суперечок з друзями, розриву дружби якщо необхідно. І це ще один небезпечний травмами період, але вже підходить для операцій. У суспільстві в ці дні буде напруга. Намагайтеся з 23 по 28 квітня обережніше укладати угоди і реалізовувати завдання, бережіть свою репутацію і відносини.

З 24 квітня по 19 травня приділіть увагу красі свого будинку, поновіть меблі або прикраси. Приділіть увагу рідним, батькам і членам сім’ї. Сприятливий період для сімейних відносин. Допомагайте рідним, покращуйте красу свого житла. Знаходьте гармонію і заспокоєння. Можна спробувати поцікавитися угодами з нерухомістю, а укладати їх в червні.

З 28 квітня по 2 травня, постарайтеся, зміцнити свою дружбу і зв’язки, зміцнити свої ідеї та плани на майбутнє, репутацію і кар’єру. Хоча в ці дні і буде схильність до скандалів, але все ж.

30 квітня буде другий пік, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, пік торкнеться перші дні травня і буде кульмінаційним, можливість завершити і усвідомити, для Риб він так само принесе більше енергії. Рибам варто розібратися в своїх знаннях, відношенню до життя, духовних питань, вірі, світогляді. Крім духовного світу, ці дні хороші щоб розібратися в цілому в своїх знаннях, підвести підсумки, завершити щось вивчати або прийняти рішення про навчання. Можуть бути новини і вирішення питань зарубіжжя, суду, наставництва. Головне серйозно до всього цього поставитися.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Риб

З 1 по 7 квітня і з 23 квітня по 2 травня – намагайтеся не конфліктувати, особливо з друзями і керівництвом, партнерами.

З 6 по 19 квітня – сприятливий період, для любові, заробітків, творчості, покупки до 15 краще не робити, багато енергії.

З 11 по 14 – найбільш сприятливий період для Риб в квітні місяці, майже для всіх сфер, головне не витрачати багато по дурості.

16 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – несподіваний і непрогнозований, нове. Нові можливості заробити або робота, а можуть бути і втрати через бунтарства або бажання позбутися.

З 17 по 21 – намагайтеся не конфліктувати через гроші і не потурати своїм дурним бажанням.

З 24 квітня по 19 травня – гармонія в будинку і сім’ї.

30 квітня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад – кульмінації і усвідомлення. Час серйозно поставитися до знань, дружби, філософії, ідей і планів на майбутнє, зміцнити.

Гороскоп опублікований 30.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,182