Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


В останні місяці Риби відчували проблеми з грошима, заробітком і накопиченням. Грошей йшло дуже багато, а приходили копійки. Але ось прийшов квітень місяць і з собою приніс шанси на поліпшення матеріального становища – ловіть хвилю Риби! Більшість труднощів буде пов’язано не з тим що Ви зробили або не зробили, а із зовнішніми, не залежними від Вас обставинами, над якими у Вас якщо і є, то дуже маленький контроль. Хтось із членів Вашої родини може попросити у Вас грошей у борг, або ж Ваша колишня дружина \ чоловік позбудеться своєї роботи і не зможе утримувати Ваших дітей. Будьте готові в квітні до раптових доходів і видатків, витрати будуть пов’язані з боргами.

Початок місяця – буде дуже активним, мінливим і несподіваним. Ви зможе знайти нові джерела доходів, а от після 16 квітня – раптово з’являться нові джерела для витрат. Раджу в перебігу перших 5 днів квітня вкласти свою енергію в пошуки нових способів заробітку, беріть участі в нових проектах – але обережно! Вас може відвідати ідея – по новому способу заробітку грошей. У квітні у Вас буде відчуття, що Ви заслуговуєте більше, ніж насправді Вам платять – можете попросити про надбавку до заробітної плати, хоча так легко надбавку Вам і не дадуть – треба буде трохи «надавати» начальство. Хоча з тиском потрібно бути дуже обережними, особливо після 14 квітня.

А з 16 квітня настане час – боргів. І не обов’язково, що Вам потрібно буде комусь заплатити борг, може хтось повинен буде Вам повернути його. 16 квітня, плюс мінус 3 дня, відбудеться череда подій, які змінять Ваше фінансове становище. Ви можете отримати заборгованість, страхову виплату, а може навпаки – Вам потрібно буде повернути борг або сплатити страховку.

Але це ще не все відносно 16 квітня. У цей день Вам так само слід очікувати важливих новин, необхідних Вам, які привідкриють таємницю, розвіють туман у Вашій голові.

Будьте обережними 23-24 квітня – це досить критичний і травматичний день.

30 квітня Вам може випасти поїхати кудись не далеко, або знову ж, Ви отримаєте важливі новини, зможете укласти гарну угоду, поспілкуватися з родичами. Цей період 30 квітня – + – 3 дні – хороший для поїздок, написання листів і книг, спілкування, торгівлі.

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в квітні 2014

12 і 18 квітня – найромантичніші дні цього місяця, в ці дні Ви будете бажати любити і бути коханими.

6 квітня – 3 травня – настає любовний період у Риб, особливо у жінок. Жінки будуть почувати себе більш жіночними, впевненими у своїх жіночих якостях. Захочуть змінити гардероб та імідж. Всі Рибки, не залежно від статі, стануть більш м’якими і емоційними, захочеться завести роман. Ви станете більш харизматичними і привабливими, особливо жінки Риби.

16 квітня – досить стресовий день, особливо щодо деяких фінансів: боргів, страховок, обов’язкових платежів, загальних (з партнером) грошей. Настануть несподівані зміни. Протилежна сторона почне вимагати від Вас більше, ніж заслужила.

30 квітня – наступаючий період 30 квітня ( плюс \ мінус 3 дні) принесе Вам поїздку, не далеко, але приємну. Гарний час для укладання бізнес угод, а так само написання книг. Ви отримаєте новини від своїх сестер і братів, або інший не особливо близької рідні.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,157