Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Доброю буде друга половина місяця, перша половина дуже конфліктна і нервова. У цьому місяці активні будуть сфери статусу і любові, творчості і кар’єри. Багато енергії, але спочатку місяця складно її буде використовувати правильно і небезпека травм і скандалів. Приріст харизми, соціальної активності і любові.

З 16 листопада по 1 січня у Вас приріст фізичних і духовних сил, але спочатку небезпеку конфліктів і підвищена уразливість, можливість травм. З 17 листопада по 7 грудня не починайте нові проекти, переоціните відносини, кар’єру, знання, знайомства та повернення старого.

З 1 по 13 грудня час навчатися, посилиться інтелектуальний тонус, до 7 грудня відмінні дні для повторного навчання або більш глибокого, а після 7 для нового. Хороші дні для публіцистики і будь-якого інтелектуальної навантаження, спілкування.

З 2 грудня по 7 січня у Вас буде приріст харизми. Бувайте більше на публіці, можна вирушати в далеку подорож. Вирішуйте судові питання. Сприятливі дні налагодити відносини з покровителями, вчителями, учнями.

З 4 по 7 грудня постарайтеся подолати свою лінь і схильність до обманів і самообманам, зайві хвастощі – це все буде небезпечно для репутації та кар’єри.

З 4 по 10 листопада період багато в чому залежить від особистих гороскопів. Комусь дасть енергію для творчості, духовного зростання і духовних занять, вивчення релігії і містики. А хтось може вдаритися в алкоголь або іншу недобру активність. У ці дні складно буде концентруватися на чомусь, краще не займатися складними проектами.

Пік 7 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік буде конфліктним і оманливим, самообман або обмани інших людей. Найсильніше акцент буде на кар’єрі, відносинах з керівництвом, статус, нагороди. Намагайтеся бути серйозніше. Будьте обережніше з новими починаннями під час піку і емоціями.

З 13 грудня по 5 січня приділяйте увагу інформації і знанням про роботу, кар’єру, важливих персонах і керівників. Навчайтеся новому і використовуйте наявні знання для поліпшення свого становища. Можуть бути відрядження, важливі переговори і новини в ці дні.

З 14 по 20 грудня хороший період для Риб, багато сил, посилення сили волі та наполегливості, впевненості в собі. Енергію направте на зміни себе, своїх планів на майбутнє, відстоювання своїх планів і ідей! Навіть можна конфліктувати. Розберіться з друзями і своїми бажаннями. Час сприятливий як для позбавлення, так і для активних дій, вимог.

З 19 по 22 грудня хороший період для використання інтуїції і осяянь в питаннях кар’єри і заробітків. Багато енергії і сил для роботи, можливості несподівано і швидко заробити, щось купити або продати, для роботи над досягненнями.

З 19 по 23 грудня любовні і романтичні дні, гарні для творчості. У Риб буде багато харизми в ці дні, так що можете її використовувати для вирішення конфліктних питань, судових, особистих і ділових. Сильна інтуїція і чарівність.

Багато новин з 20 по 23 листопада, приділіть увагу кар’єрі.

Пік 22 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік буде гармонійним, сприятливим для вирішення питань любовних, творчих, дружніх. Розібратися в любові і дружбі, дітей, захоплення, розвагах. Можна приділити увагу планам на майбутнє, підвести підсумки і змінити їх. Дуже хороші дні для публічної активності! Приймайте рішення, гарний час для остаточних завершень. Розберіться з дитячими питаннями, можуть бути результати про вагітність або новини про дітей. Приділіть увагу друзям, своїм хобі, працюйте над творчістю. Багато любовних бажань, випадковий роман може перерости в любов.

Інтелектуальна неуважність з 23 по 26 грудня, схильність до обманів і необережності в спілкуванні, обережніше будьте на роботі.

Намагайтеся серйозніше бути з друзями і планами на майбутнє з 31 грудня по 4 січня. Не особливо фантазувати. Багато що залежить від особистих гороскопів. Комусь це буде час для зміцнення дружби і своїх ідей про майбутнє, а для когось час розчарування. Бережіть здоров’я в ці дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Риб

З 1 по 13 грудня – вчіться.

З 2 грудня за 7 січня – більше харизми, час публічності.

Пік 7 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, небезпека конфліктів, акцент на статус.

З 13 грудня по 5 січня – інформація і навчання для кар’єри і досягнень, керівництва.

Пік 22 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення, акцент на любов, творчість, дітей.

Гороскоп опублікований 24.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169