Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Непоганий місяць для Риб, багато спілкування і фізичних сил, дуже енергійний місяць. Конфліктні тренди не настільки сильні для Риб, як для інших знаків Зодіаку. Намагайтеся займатися сім’єю і професією в червні, гороскоп зверне Вашу увагу на них. Багато розваг, творчих сил і інтелектуальних. Багато мрій і бажань, ліні і неуважності протягом місяця, при можливості відпочивайте. До роботи і відносини ставитеся серйозніше. З середини місяця непоганий тренд для сім’ї та поліпшення будинку. У цьому гороскопі на червень буде шматочок гороскопу на липень для Риб.

З 21 травня по 4 червня було багато інформації про сім’ю, можливо обманів або бажань, розривалися між сім’єю і кар’єрою. З 15 травня по 9 червня дуже хороший період для спілкування, нових знайомств, ділових угод. З 15 травня по 19 (30) липня зміцнюйте себе і свою віру, дружбу, статус, творчість, мрії. З 16 травня по 2 липня приріст енергії, бажання розваг і творчості, але в кінці періоду можуть бути конфлікти.

З 1 по 4 червня змінюйте дружні відносини, особисті, поверхневі, можна поглиблювати і можна позбавлятися. Хороші дні для довгострокових інвестицій, змін у фінансах і матеріальному.

З 1 червня по 3 (10) липня, повторення тренда. Тренд перебільшення, схильності до марень і ліні, багато творчості і бажання більшого від життя, схильності до посилення обманів, юління, нездійсненних обіцянок. Зачепить все Ваше «життя», вплив найбільше на Вашу особу і кар’єру, статус, духовне і знання. Приділяйте більше уваги статусу і репутації, своїм знанням і філософії, віри, прагненням. Бійтеся брати на себе занадто багато і великих обіцянок, остерігайтеся все перебільшувати і фантазувати, щоб не було потім розчарувань. Він був з 2 по 26 січня і зараз старе може повторитися.

Пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, нові події, пік може звернути увагу на сім’ю і сімейні проблеми. Головне все не перебільшувати. Починайте щось нове в сімейних питаннях, з рідними і нерухомістю. Ремонт, переїзд, початок покупки або продажу нерухомості, допомога рідним або відправитися в гості до родини, допомогти близьким.

З 5 по 27 червня період посилить інтелект для водних знаків, для Риб дасть інтелектуальну творчість, інформацію про кохання і дітей, хобі. Займіться своїми хобі, якщо Ви поет або письменник прийшов Ваш час. Інтелектуальна творчість буде продуктивною. Спілкуйтеся з дітьми та коханими.

З 7 по 11 червня багато літання в хмарах, мрійливості, романтичності і уразливості. Найкраще відпочивати. Бійтеся обманів і самообманів публічних і сімейних.

З 9 червня по 3 липня період гармонії для сімейних відносин, поліпшення контактів з рідними. Можна прикрашати будинок, зайнятися декором, купувати щось для будинку. В кінці місяця будьте стриманіше.

З 9 по 12 червня ще один тренд мрійливості і літання в хмарах, але ще і схильності все перебільшувати, тепер в питаннях сім’ї, будинки, кар’єри та професії, статусу. Не давайте великих обіцянок і притримайте свої бажання.

З 11 по 17 червня помітний приплив сил фізичних, духовних і творчих. Реалізовуйте свої бажання в творчості. Розвивайте духовний світ, свою віру. Ймовірно, буде якийсь фанатизм. У будь-яких діях довіряйте своїй інтуїції і бажанням. Це ще й романтично-сексуальний тренд для Риб, посилення цих питань.

З 12 по 17 червня для світу будуть дні конфліктів, але для Риб це може не бути настільки важливо і помітно. Просто намагайтеся не конфліктувати з друзями і керівництвом, дітьми та коханими. Не руйнуйте творчість.

З 15 по 22 червня багато енергії для інтелектуальної творчості, писати листи, вірші, публічно виступати. Активні дні для спілкування з дітьми і коханими. Легко буде відстоювати і показувати свої знання, набувати нову інформацію.

Пік 17 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дуже багато всього, пік дасть кульмінації і закінчення. Займіться прийняттям рішень про хвилюючі Вас питання. Найкраще і продуктивніше – це приділити увагу кар’єрі і статусу, досягненням, положенню в суспільстві. Прийняти рішення про просування по службі або завершення, вступати в офіційний шлюб або розривати відносини. На другому місці будинок і сім’я. Крім цього, багато подій пов’язаних з друзями і любов’ю, хобі та захоплення, плани на майбутнє і громадської активності, поїздок і спілкування. Бійтеся конфліктів в ці дні.

З 17 по 23 червня ще один конфліктний тренд для світу, але менш помітний Рибам. Намагайтеся не конфліктувати, знову, з друзями та коханими, дітьми. Вагітним потрібно бути обережніше.

З 21 червня по 27 листопада період переоцінки себе, більше інтровертності, бажання триматися за старе або повернутися до старого, внутрішніх духовних бажань і мрій. Посилиться інтуїція і творчий потенціал. Переоціните себе і своє життя. При бажанні, повертайтеся до старого.

З 22 по 26 червня дні впливають на відносини і репутацію, фінанси і матеріальне. Можуть бути обмани Вас або від Вас. Бажання більшого і розчарування якщо не виходить. Обережніше з любовними інтригами з керівництвом і віп-персонами, можете постраждати репутація. Намагайтеся не витрачати багато в ці дні, не здійснювати дорогих покупок і не дуже матеріально і фінансово допомагати рідним. В борг у рідних не беріть і на житло своє гроші не витрачайте. Обережніше при оформленні угод ділових і по нерухомості.

З 27 червня по 19 липня багато роботи буде у Вас, клопоту на роботі. Плануйте реалізацію проектів, переговори, проходження курсів. Продуктивний період для набуття нових знань про працю та обов’язки. Інформація про клієнтів і колег, можливість дізнатися краще їх. Дізнавайтеся про своє фізичне здоров’я, лікуванні, дієтах.

Цей пік буде в гороскопі для Риб на липень, але він торкнеться і останні дні гороскопу на червень. Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, додасть Вам енергійності і емоцій, посилить інтуїцію, принесе піднесений настрій. Пік хороший для нових початків, але не надто масштабних. Зверніть увагу на своє особисте життя і любов, романтику, заведіть новий роман. Оновіть свої хобі та захоплення, заведіть нові. Є можливість завагітніти або отримати новини від своїх дітей, щось нове з дітьми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на червень 2019

З 1 по 3 (10) липня – стримуйте свої бажання і лінь, особливо в кар’єрі і тому що впливає на статус.

Пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на будинок і сім’ю.

З 5 по 27 червня – інтелектуальний період, інтелектуальна творчість, дізнавайтеся про улюблених і дітей.

З 9 червня по 3 липня – гармонійний період для сімейних питань, тільки в кінці місяця будьте обережніше.

Пік 17 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на кар’єру і сім’ю.

З 27 червня по 19 липня – багато роботи і інформації про роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 27.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,165