Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже сприятливий початок місяця і складне завершення. Все що вимагає удачі, любові і романтики краще зробити в першу декаду червня. Все що небезпечно для любові, відносин, репутації і фінансів, буде особливо крихким в кінці червня. Акцентами місяці будуть сімейна сфера, любов і розваги, дружба і громадська діяльність, таємниці і духовний світ. Червень допоможе Вам переоцінити себе, у Риб посилиться період для самокопання. Багато сімейних новин і про партнерів. Постарайтеся більше відпочивати в кінці місяця, плануйте свій графік з відпочинком в кінці червня. У самому-самому кінці червня розпочнеться довгостроковий період пов’язаний з навантаженнями на роботі.

Детально про ці періоди і тренди в гороскопах, коли вони почалися. З 11 травня по 13 червня – віра, навчання, надії, розширення горизонтів і можливостей, сприятливі і вдалі дні. З 16 травня по 13 серпня більше таємної активності і одиночної, працюйте над внутрішнім світом і здоров’ям. З 19 травня по 14 червня – любов і романтика, творчість. З 30 травня по 12 червня сімейні новини і спілкування.

Дуже сприятливі перших 3 дня місяця, для любові, творчості, збагачення, навчання, важливих переговорів, великих надій і бажань, примирення. У Вас багато харизми, чарівності, гарного настрою. Займіться відносинами і фінансами, дуже сприятливі дні. Робіть покупки, робіть інвестиції, миріться з улюбленими, ведіть перемовини з діловими партнерами.

А ось в період з 4 по 7 намагайтеся бути обережніше з любов’ю і відносинами, фінансами. Втрати, ревнощі, бажання змін і схильність до зрад. Багато новин від рідних і сім’ї, але намагайтеся не витрачати гроші в ці дні, бережіть накопичення і джерела доходів.

В період з 5 по 9 обережніше будьте з будь-якими обманами і лінню. У ці дні у Вас буде багато творчих ідей, бажань, мрій, харизми і бажання бути поміченими. Але разом з цим буде схильність обманювати інших і себе, брехати, перекручувати, викручуватися звалити все на інших. Особливо це буде помітно з рідними і роботою, здоров’ям. Не беріться за складні завдання, намагайтеся не зіпсувати собі репутацію, не дуже вірте іншим і намагайтеся не брехати.

Період посилений для літературної творчості з 12 по 29 червня. Посилиться інтелектуальний тонус, можна зайнятися навчанням, читанням книг. Дізнавайтеся більше про любов, дітей, флірт, захоплення.

Пік 13 червня, плюс-мінус 4 дня і спад протягом 10 днів, під час піку сприятливий період для початку нового в сімейній сфері, переїзду, нового сімейного проекту, а можуть бути і просто новини про сім’ю і нерухомості. Але в ці дні не варто купувати нову нерухомість, брати кредити на нерухомість, брати гроші в борг або давати родині до 16 червня. Сам пік сприятливий для початку у всьому, крім фінансів і відносин.

Приділіть увагу своєму здоров’ю, час для косметичних процедур з 14 червня по 9 липня. Рибам можна оновити і поліпшити відносини з клієнтами і колегами, робочі відносини.

З 13 по 16 червня несподівані зміни і події в фінансах і відносинах. Можете зробити несподівані покупки, несподівані вчинки у відносинах. Обережніше з романами на роботі і зі знайомими. Покупки краще не робити.

З 20 по 23 конфліктний період, особливо для відносин, любові. Бережіть свої таємні зв’язки в ці дні. Намагайтеся не скандалити з клієнтами і співробітниками. Не порушуйте правила. Ще один період, можливих, матеріальних втрат і дурних витрат.

З 19 червня по 25 листопада період переоцінки себе, більше мрійливості, більше інтровертності у Риб, схильності повертатися до старого. Особливо до 10 липня (з 9 березня у Вас вже йде один період переоцінки і ретроградності). Риби і так, часто, інтроверти, а зараз лише посиляться ці якості. Розвивайте свій внутрішній світ.

Намагайтеся не скандалити з партнерами, керівництвом, дітьми і не ризикувати з 22 по 24 червня. Можуть бути втрати в сімейній сфері, відносинах, любові і творчості.

Несприятливий період для здійснення дорогих покупок і великих вимог до улюблених, колег і клієнтів з 24 по 27 червня. Намагайтеся не давати великих обіцянок і не просити. У Вас багато харизми в ці дні, схильності до романів.

Бережіть дружбу і любов, творчі та ідеї з 25 по 29 червня, період розчаровує, гнітючий. Намагайтеся не ризикувати в любові і розвагах, притримайте свій азарт, не час для романів з друзями.

У Вас будете ще більше духовних сил, можливості переоцінити свої недоліки і комплекси, працювати над ними. Більше енергії, щоб переробити свій внутрішній світ, таємниці, секрети з 27 червня по 28 серпня. Ще з 16 травня Ви стали активніше в цьому. Повернуться старі таємні активності і бажання, внутрішнє напруження.

Пік 28 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік посилить тренди, дні кульмінацій і новин. Час для дружби, клубів в яких Ви перебуваєте, спільної творчості, захоплень, планів на майбутнє. Намагайтеся більше дізнатися про це все, більше бувати на людях. Небезпека скандалів з друзями та спільнотами, розчарування в дружбі і любові. Негативний піковий період, бережіть дружбу, любов, інтриги, захоплення.

З 29 червня по 6 вересня у Риб буде багато роботи, оновлення і повернення проектів і обов’язків, клієнтів, співробітників. Багато клопоту і турбот. Необхідність вивчати нове і повторити старе. Займіться своїм здоров’ям в ці дні. Намагайтеся правильно планувати літні проекти на роботі, особливо в липні і на початку серпня, щоб все встигнути. Багато робочих новин.

Перший напружений період в роботі і здоров’я з 29 червня по 1 липня. Прагніть не дуже поспішати, ідей в ці дні буде багато і бажань швидше все вивчити і зробити, але мало обережності і багато дурної впертості. Раптові скандали на роботі і з партнерами, необдумані вчинки, необережність з інформацією і словами.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Риб

З 12 по 29 червня – творчий інтелект.

Пік 13 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 14 червня по 19 липня – покращуйте зовнішність і робочі відносини.

З 20 по 23 червня – обережніше з багатством і відносинами.

З 25 по 29 червня – обережніше з любов’ю і дружбою.

З 27 червня по 28 серпня – активніше зі старими таємницями і недоліками.

Пік 28 червня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації, дружба, любов, плани.

З 29 червня по 6 вересня – маса роботи, інформації про роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 28.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,160