Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Цей місяць буде дуже хорошим для Вас, нове життя, нові можливості. Можливість глибоко розібратися в собі та інших, ідеях, інформації, знаннях, багато спілкування і новин. Багато фізичної енергії і вітальності. З середини місяця сприятливий період, посилення чарівності і харизми, оновлення відносин і любові, поліпшення збагачення. В кінці місяця період для вирішення сімейних питань. Дуже важливий пік, який дозволить змінити життя для Риб.

З 10 лютого по 17 квітня багато інформації, спілкування, новин і навчання для Риб. З 14 лютого по 31 березня більше енергії для спілкування, більше спілкування активного зі знайомими і близьким колом, поїздок, ще один період для навчання. З 8 січня по 4 березня (а можливо він і довше буде тривати) сприятливий період для зміцнення себе і дружби, віри, планів, творчості, більше впевненості в собі.

З 1 по 26 березня час для таємних відносин, переговорів, спілкування. Це може бути спілкування про таємне або приховане від інших, спілкування по інтернету. Можуть бути таємні романи або інтриги. Сприятливий період для відпочинку, вирушайте в поїздку, займіться медитацією, відпочивайте душею.

З 5 по 28 березня переоцінюйте і повертайтеся в стосунках, знаннях, навчанні, оформленні документів, відрядженнях, ділових проектах, знаннях про себе (самоаналіз), публіцистики. Але нове не починайте, а тільки повертайтеся до старого або глибше пізнавайте існуюче. Можуть бути проблеми з технікою і документами в ці дні. Можуть повернутися старі відносини і знайомі, а можете і самі повернутися до них. Виникне необхідність повторно щось вивчити або переробити – робіть це, не відкладайте на потім.

Багато романтики, сильна інтуїція, харизма і чарівність з 5 по 8 березня. Духовні пориви і бажання допомагати всім, посилена чутливість. Обережніше, щоб Вас не використовували, можете занадто фантазувати. Занадто велика неуважність і розслабленість.

Перший пік буде 6 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дуже важливий пік для Риб в гороскопі, найважливіший в 2019 році для особисто Вас, Вашої особистості, буття, життя. Новий етап в житті, нове починання, важливі події. Особливо тим хто народився в ці дні. Найкраще самим почати щось важливе в житті, нове. Тільки обережніше з обманом і самообманом. Починайте нове життя, новий проект, новий стиль і імідж, нове ставлення до життя.

З 7 по 11 березня сприятливі дні для публічності, спілкування з друзями, бути в суспільстві. Зміцнити свою репутацію і дружбу.

З 7 по 13 березня романтичні дні, посилення сексуальності. Дні гарні для творчості, роботи над духовним. Приплив енергії.

З 11 по 17 березня сприятливий час для активної участі в соціумі і дружбі, допомоги друзям і суспільству, відстоювання своїх прав, реалізації бажань.

З 11 по 15 березня багато духовної енергії і сили волі. Змінюйте себе і плани на майбутнє, оновлюйте, відроджуйте. Займіться дружбою і громадською активністю. Варто глибше розібратися в собі і друзях, суспільстві.

З 12 по 16 березня перший негативний тренд, занадто багато крайнощів у всьому, ліні і схильності ухилятися від обов’язків, вимогливості. Намагайтеся бути обережніше з професійними планами і проектами, керівництвом, не давайте великих обіцянок і не перебільшуйте все. Бійтеся своєї ліні. Не порушуйте правила, закони в ці дні, етику.

З 14 по 18 березня сприятливий тренд для роботи з інформацією, знаннями, дізнаватися більше про інших, оновити і змінити все це. Розберіться в друзях і відносинах, собі.

З 17 по 23 березня ще один період підсилює силу волі. Знову сприятливий для змін в дружбі і знайомствах, активних дій, відстоювання своїх бажань. Працюйте над довгостроковими планами.

З 17 по 24 березня другий негативний період в березні, скандальність, дратівливість, в суспільстві можуть бути конфлікти. В цей час Рибам потрібно бути обережніше з таємними романами і випадковими зв’язками, конфлікти з партнерами. Намагайтесь не дуже витрачати гроші, остерігайтеся витрат.

З 18 по 23 березня ще один період, що дозволяє розібратися з інформацією, знаннями, дружбою. Як я вже писала, в гороскопі для Риб на березень багато інформації і спілкування. Час зміцнити свої знання, знання про друзів і планах на майбутнє. Час гарний для серйозного повторного спілкування, навчання, переговорів.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, під час піку кульмінації і завершення, можливість прийняти рішень. Займіться своїми фінансами, особливо боргами, відносинами з боржниками і спонсорами, рахунками, витратами. Працюйте над цим, приймайте рішення або отримуйте результати. Приділіть увагу питанням спадщини. Можуть бути конфлікти через гроші, намагайтеся не витрачати багато, не втратити.

З 21 березня по 6 квітня тренд залежить від особистих гороскопів, матиме вплив на знання, спілкування, інформацію, поїздки. При позитиві – це можливість для інтелектуальної творчості, інтуїції, чуйного спілкування. При негативі – лінь і обмани, фантазії. Відкладіть важливі і серйозні проекти, що вимагають точність і відповідальність. Займіться творчістю і духовним.

З 26 березня по 20 квітня прилив харизми і чарівності для Риб. Багато гармонії у Вашому житті, спокою. Для жінок Риб більше впевненості в собі, Вам час зайнятися своєю зовнішністю і стилем. Для всіх Риб цей час акцентує відносини, більше уваги до відносин, новин, спілкування, ділового чи інтимного. Дуже романтичний і одухотворяє (поліпшує психологічний стан) період. Оновлення відносин, покращуйте стосунки, знаходьте нові відносини – ділові, любовні, близькі. Добре період буде впливати на фінансові питання і збагачення.

З 31 березня по 16 травня працюйте над сім’єю, будинком, сімейними питаннями. Направте сили і енергію на ремонт, захист рідних. Будете активно відстоювати свої права в сім’ї, можуть бути скандали. Під час цього періоду Ви будете більш дратівливі і агресивні, на словах конфліктні не тільки з рідними, а в цілому з усіма. У сім’ї щоб не було скандалів направте свою енергію на щось, ремонт саме те або воюйте з кимось за сім’ю і будинок.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на березень 2019

З 1 по 26 березня – таємні відносини, більше гармонії на душі.

З 5 по 28 березня – переоціните себе і інформацію, відносини. Не починайте нові проекти.

Пік 6 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, оновлення життя.

З 21 березня по 6 квітня – обережніше зі справами і інформацією.

З 26 березня по 20 квітня – харизма і відносини, фінанси.

З 31 березня по 16 травня – активність і енергія для сім’ї.

Гороскоп опублікований 01.03.2019 року. М. Бомбушкар.

  1. 2 коментарі до “Гороскоп Риби – березень 2019 від Марфи Бомбушкар”

  2. Світлана в 11.03.2019 | Відповісти

    загальна характеристика знаків доволі непогана. але місячні гороскопи абсолютно неправдиві, навіть вцілому геть не те. два місяці аналізувала прогнози для себе та інших знаків, навіть близько не вгадали загальні тенденції.

  3. Марфа Бомбушкар в 24.03.2019 | Відповісти

    Світлана в 11.03.2019, дякую!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,180