Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць, коли потрібно берегти гроші і дружбу. У всьому іншому місяць для Риб хороший, в гороскопі повернеться сприятливий тренд для Вашого знака, зменшитися конфліктності, в першу декаду буде багато духовних сил і творчості, може бути ліні і фантазій. З березня розпочнуться періоди які впливають на Вашу фінансово-матеріальну сферу. У березні буде піковий період для відносин, про який я вже писала в минулому гороскопі, в середині місяця піковий період для Вашої особистості і життя, а в кінці місяця для фінансових і матеріальних питань. У березні почнеться переоцінка і повернення в сімейних питаннях і відносинах. Місяць дуже насичений на різні тренди і періоди.

З 11 лютого по 7 березня – період оновлення відносин і фінансів, більше акцентів на цьому. З 18 лютого по 6 березня – період новин, навчання, вивчення, спілкування. З 27 січня по 18 березня – більше активності в питаннях кар’єри і досягнень.

Місяць почнеться з піку, про який я писала ще в гороскопі на лютий. Пік буде 2 березня, плюс-мінус 5 днів для Риб пікових і 10 днів спад, найбільш помітний тим Рибам, які народилися в цей період. Ще один період кульмінацій і завершень з посиленням всіх трендів. Для Риб найвірогідніше це переломний момент у відносинах, кульмінація і важлива інформація, час приймати рішення, пов’язані з відносинами. Приділіть увагу своїм діловим партнерам, ворогам, коханим, важливим для Вас людям. Розберіться в цих людях. Варто подумати про те, чи продовжувати чи ні відносини, як їх можна перебудувати і перевести на інший рівень. Вас чекає дуже багато новин. Багато емоцій і багато бажань.

З 2 по 9 березня гарний час для спілкування, укладення угод, здійснення покупок. Багато оптимізму, гармонії, особливо в стосунках і пік з 2 по 4 число, хороші дні для навчання.

З 3 по 7 – сприятливий період для Вас, що підсилює якості Вашого знака, схильність до мрій, творчості, допомоги іншим. Час сильної інтуїції і віри. Добре б в ці дні показати себе, але можна і просто відпочивати.

З 6 березня по 13 (14) травня у Риб буде багато фінансових і матеріальних новин, це можуть бути і новини про доходи або заощадження, роботу та проекти. Час обговорювати і укладати угоди і договори. При настільки тривалому періоді будуть позитивні і негативні тренди. Займіться своїми знаннями і зв’язками, заводьте нові контакти – це допоможе з збагаченням.

З 7 по 31 березня період найбільшої активності в фінансово-матеріальних питаннях, більше заробітків і витрат, будуть як сприятливі так і несприятливі періоди. Час оновити свої джерела доходів, приділити увагу заробіткам і накопиченням, укладати і розривати угоди, здійснювати покупки.

Великий приплив сил і енергії для всього Зодіаку, для Риб найбільше активності в фінансових питаннях і кар’єрі. Займіться завданнями, які вимагають швидкого рішення. Період з 8 по 15 березня.

У Вас буде час переоцінити себе і повернутися до старого, а так само переоцінити своє положення в суспільстві і професію в період з 9 березня по 10 липня. Період повернень, регресу, переоцінок, затримок у розвитку нового – це все може виходити від Вас, так і бути зовнішнім. Час працювати над своїм духовним світом.

Намагайтеся не робити дорогих покупок, обережніше і уважніше бути з документами і грошима, бути стриманішою у своїх бажаннях з 10 по 15 березня. Можуть бути розчарування в фінансах і відносинах.

Ще один хороший період для вітальності Риб з 12 по 16 березня, прилив сил і віри, успіху. Сприятливі дні, сильна інтуїція, вдалий період для публічних заходів. Везучі дні.

Другий пік буде одним з найважливіших, найсильніших піків в гороскопі для Риб в 2018 році. Найбільш помітний тим, хто народився під час піку. Пік 17 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Час почати нове, масштабне, довгострокове. Час розібратися в собі і своєму житті, змінити щось, що Вам заважає або що Ви хочете. Це період бажань, емоцій, мрійливості. Дуже часто Риби бувають мрійниками, але нічого не роблять. У ці постарайтеся щось почати або змінити в собі, в своєму житті. Від зачіски до місця проживання, від відносин до професії (не початку роботи, а здобуття нових професійних навичок). Все підвладне тільки Вам.

Ще один сприятливий період для ділових переговорів і угод, покупок з 17 по 22 березня.

З 18 березня по 16 травня у Риб почнеться активний період в дружбі, оновлення дружби, відстоювання своїх прав в колі друзів або захищати друзів, оновити дружбу. Більше соціальної активності. За такий довгий період будуть як сприятливі тренди, так і негативні.

Перший конфліктний період буде з 21 по 29 березня, в гороскопі для Риб він вказує на конфлікти з друзями, колективами, фінансові проблеми (можуть бути витрати або втрати). Намагайтеся не давати в борг друзям в ці дні і не «інвестувати» в дружбу, не хвалитися і не вимагати занадто багато чого. Для всього Зодіаку це конфліктні дні.

Повторення сприятливого періоду, який був у Вас з 31 грудня по 10 лютого, в цей раз він буде з 21 березня по 2 травня. Час міняти себе, свої знання, свої погляди на життя, духовний світ, психологію. Час сприятливий для трансформацій і змін. Ймовірно буде повернення старих питань пов’язаних з дружбою і навчанням, зарубіжжям, які виникли з грудня по лютий. Перечитайте гороскоп для Риб на грудень, в ньому детальніше.

Ще один негативний період для фінансів з 22 по 26 березня, можуть бути несприятливі витрати або втрати. Період, напружений для відносин, ділових і близьких, багато ревнощів і складності в знаходженні компромісів. Посилена сексуальність.

Загальний період, коли не слід починати нові проекти, обов’язки, здійснювати дорогі покупки техніки і електроніки, будуть проблеми з документами і бюрократією, технікою та інформацією з 23 березня по 15 квітня. Краще зайнятися старим, переробити або поліпшити. Для Риб цей період поверне старі фінансові та матеріальні питання, сімейні і відносини. Гарний час переоцінити і повернути свої відносини, фінанси, сім’ю.

Час несподіваних вчинків і подій у відносинах і фінансах з 27 по 31 березня. Швидкий розвиток. Буде це добре чи погано залежить від особистих гороскопів. Але можете раптово щось купити або втратити, закохатися або розлюбити, укласти угоду або розірвати.

Бережіть здоров’я з 28 березня по 1 квітня.

З 30 березня по 7 квітня, загальний, період конфліктів і агресії. Для Риб помітнішою всього з друзями і, знову, в питаннях фінансів. Бережіть свої накопичення і дружбу, не вимагайте багато чого. Можливі конфлікти з керівництвом. А може бути і повний занепад сил, так що не варто себе навантажувати.

31 березня буде останній пік, плюс-мінус 3 дні, посилить всі тренди і буде часом кульмінацій і завершень. Для Вас це акцент на фінансах, витратах, спадщині, виплати і боргах. Постарайтеся вирішити питання з цим. Можуть бути травми, період посилить негативні тренди.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Риб

2 березня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів спад – відносини. Період кульмінацій.

З 6 березня по 13 (14) травня – багато фінансових новин.

З 7 по 31 березня – вдалий, але не завжди, період для заробітку грошей і збагачення.

17 березня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів спад – Ви і Ваше життя. Період починань.

З 18 березня по 16 травня – активніше в соціумі.

З 21 березня по 7 квітня – пара негативних періодів, для Вас в дружбі і через гроші.

31 березня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – фінанси і витрати, можуть бути травми. Період завершень.

Гороскоп опублікований 01.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,163