Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риб на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


Відносини – будуть головною турботою Риб у вересні 2013 року. Ймовірно, що відносини, людина, люди , які були у Вас на думці , ті про яких ви думали, яких ви бажали, тривалий період, були важливі для Вас, перейдуть на новий рівень. Вони стануть краще, важливіше, більш широкими і глибокими . У Вас з’явитися відчуття, буд-то сам Бог благословив їх.

Навіть самотні Риби стануть активнішими у відносинах, захочуть вступити в них. Особливо сильно бажати близькості Ви почнете з 10 вересня до 7го жовтня. Це буде дуже пристрасний, емоційний, і одночасно глибокий, період для відносин . Або ж бажання їх . Є висока ймовірність того , що важливі ( кармічні ) відносини почнуться 7го вересня. Цілком імовірно, що в цей день відбудеться подія, а наслідок від події настане 26го вересня. Я так само хочу звернути увагу на те, що можливо, Ви знайдете собі партнера , який старший для Вас . Значно . Але не варто переживати з – цього приводу. Головне – це Ваше взаєморозуміння! Вік – це всього лише цифри, якими наділяють нас люди …

19 вересня Риб чекають зміни. Постарайтеся реалізувати в ці дні всі Ваші глибокі плани і бажання. Всесвіт піде до Вас на зустріч. Це Ваш час засяяти! Показати себе! Показати свої достоїнства іншим. Відбудеться 19 вересня якась важлива подія . Постарайтеся використовувати весь свій шарм, магію, інтуїцію, чутливість, щоб зачарувати потрібних людей, від яких залежать Ваші плани і надії. Ви зможете домогтися бажаного!

На роботі у вересні у Вас буде завал … Особливо багато роботи і обов’язків звалять на Ваші плечі в період між 13-24 вересня, хоча ця ж робота принесе Вам і додатковий прибуток! Постарайтеся показати колегам свої ідеї, і те як їх можна реалізувати . Ймовірно, що Ваших знань буде не достатньо, так що необхідно заручитися підтримкою, не варто намагатися домогтися успіху в тих сферах, про які Ви не маєте уявлення. Зірки в цьому не допоможуть Вам .

Найважливіші проекти краще відкласти на жовтень. Зараз же краще прислухатися до більш досвідчених людей, збирати інформацію і збирати гроші. У жовтні Вас чекатимуть матеріальні втрати, хоча, можливе, і отримання раптових доходів ( по страховці , спадщину … ) .

Постарайтеся правильно оцінювати свої сили і можливість, не перебільшувати їх.

Найважливіші дату для Риб у вересні 2013

Романтичні та емоційні дні: 5-10 , 13 , 14, 17 , 18 , 21-22 , і 26-28 .

5 вересня хороший день для весілля , щоб закохатися або ж переходу відносин на новий рівень (цивільний шлюб ) .

7 вересня – найромантичніший день в цьому місяці. Навіть якщо у Вас і немає близької людини – Ви будете пристрасно бажати мати його .

13 і 14 вересня – отримання важливих новин або грошей .

19 вересня – кульмінація важливої події \ випадку у Вашому житті.

20 вересня – зміни , в кращу сторону , у Вашій соціальній сфері ( дружбу , спілкуванні , спільних планах) . Ймовірно , що якщо раніше Ви відчували затримку в цьому , то зараз події зрушитися з мертвої точки , і почнуть розвиватися швидше.

26 вересня – 2й по романтичності день цього місяця. А так само понад емоційний ( може бути емоції і не будуть показані іншим). Ймовірно , що 26го вересня Ваше лібідо (бажання сексу) досягне максимуму .

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,198