Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риб – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


Дуже гарний початок місяця, прихід грудня – це Ваш час Риби! Прекрасний час для кар’єри, підвищення соціального статусу, досягнення нового рівня поваги в суспільстві! 2 грудня у Риб відбудуться зміни в соціальному статусі, гарний час подумати про кар’єру. У перебігу двох тижнів ви можете отримати важливий лист, дзвінок, або пропозиція, яка розширить Ваш вплив. Риби стануть більш впливовими і знаменитими, більш шанованими. Місяць буде сповнений раптових змін і у фінансовому плані і заощаджень.

Так само в період з 7 грудня і до 25го липня у Вас, вірогідні, фінансові навантаження (можливо пов’язані з партнерством або законом), вони змусять Вас думати більше про ефективніше управління грошима. Членам сім’ї можуть знадобиться гроші від Вас, або творчий проект може потребувати більше грошей, Риби будуть шукати інвестиції і людей, готових вкласти свої гроші. Ваші витрати будуть високими, але так само і високим і інтенсивним буде ваша мотивація, щодо поліпшення свого доходу, пошуку нового грошового потоку, пошуку кредиторів. Це говорить про те, що Риби здатні знайти для себе нові джерела, але необхідно буде докласти до цього значних зусиль, енергію, якої зараз для цієї сфери у Риб буде предостатньо.

12-13 грудня варто очікувати на гарні звістки щодо особистого життя, можливо Вам зроблять пропозицію або Ви зважитеся на заручини, або дізнаєтеся про вагітність. Хороший день для спроби завагітніти. Новини отримані Вами будуть серйозними, глобальними і приведуть Вас в захват. Так само хороший період для початку довгострокового проекту.

Важлива подія або рішення у зв’язку з рідними і Вашим будинком відбудеться 17 грудня, найімовірніше, що завершиться якась історія, що почалася в минулому. Можливо Ви нарешті знайдете покупця на свій будинок, або знайдете потрібну Вам нерухомість. Хтось з Ваших батьків потребуватиме Вашої допомоги, або ж допоможе Вам.

Велика перерва станеться з фінансами в другій половині місяця. Нарешті зміни почавшісь півроку тому дадуть свій результат. Або, нарешті, Риби зможуть зробити бажані зміни. Будьте обережні в другій половині місяця, можливі аварії і травми. Що щодо фінансів і заощадження, то 24 або 25 грудня, у Риб можуть виникнути несподівані витрати (або повернення боргу). З Вас можуть витребувати гроші близькі або фінансові структури, або вони дадуть Вам гроші. Але точно можу сказати, що цю дату Ви запам’ятаєте надовго.

Другий датою пов’язаної з грошима, періодом, буде 29 грудня – 31 січня – гроші будуть Вашої хворою темою. Ймовірно, що викличе цю проблему один з Ваших друзів. Намагайтеся економити в цей період, поки ситуація не стане більш ясною.

Що щодо любові, творчості і дітей – в першій половині 2014 ця сфера буде для Вас важлива і успішна. Ви будете бажати розширення її. У період 21 грудня по 31 січня Ви можете зробити переоцінку своїх відносин, зустріти свою стару любов або партнера, ймовірно що і почуття спалахнуть знову. Не раджу заводити нові стосунки в період з 21 грудня по 31 січня – навряд чи вони закінчаться чимось добрим і важливим.

На жаль, але останніх 3 дні грудня 2013 для Риб будуть не найкращими, як каже гороскоп. Слід очікувати глобальних змін у світі.

Найважливіші дати для Риб в грудні 2013

Хороші дати в грудні: 1, 4-5, 8-9, 12 – 14, 17, 19, 23.

Нова влада, підвищення соціального статусу, кар’єрні зміни – 2 грудня, плюс два тижні.

Вашу увагу буде звернено до грошей 7 грудня, розлучення, іпотека, фінансові переговори – це триватиме до 25го липня 2014.

9 грудня – найкращий день для Риб цього місяця. Шукайте свою любов, їдьте в далекі країни, знаходьте нових друзів.

10 грудня – раптово отримаєте гарні новини. Хороший день для поїздки.

З 21 грудня і до 31 січня, вірогідні, проблеми з грошима і партнерами.

24-25 грудня – будьте обережні.

29 грудня – не самий хороший день для поїздок і спілкування, підписання контрактів і укладення договорів, продажу та купівлі.

30 грудня – так само не особливо хороший день. Вірогідні великі зміни у світі. Трансформація влади.

31 грудня – суперечки з родичами.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 35 T. 0,344