Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рака на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


В останні кілька років перед Раками вставали перешкоди, зміни, зовнішні впливи проти яких Ви не мали сили і які змінювали Вас, завдання, які були Вам не по плечу. Згадайте, як змінювалася Ваше життя починаючи з 2009 року до 2011 – тепер настає період у Вашому житті, в якому Раки отримають те що заслужили. У силу вступають закони карми. Сподіваюся, що з 2009 року Ви змінилися, стали дорослішими, розумнішими і зможете зустріти «повернення» кармічного боргу. І Ви зможете вступити на новий шлях, який буде для Вас доленосним. Ваша нова стезя почнеться в липні 2013 року, і як мінімум протривати до липня 2014.

Ті зміни, які почнуться в липні 2013 продляться до липня 2014 року. Якщо минулого 2009 та 2011 зміни були, скажімо так не найкращі (навіть якщо на той момент ви і вважали, що вони були на краще, пізніше виявилося, що ви були не зовсім праві), то зміни наступаючі зараз будуть на краще. До Ракам повернеться удача, Ви помітите, що світ навколишній Вас стає більше і приймає Раків, балує їх. Ваше життя стане краще, можливо що змінитися і Ваше ставлення до навколишнього світу. Ви станете бажати більшого, і нарешті почнете видобуватимуться цього самі, а не чекати коли доля вам подарує. Хоча доля буде балувати Вас подарунками. Цей період буде одним з найкращих у Вашому житті.

Починаючи з липня Вам варто намагатися реалізувати себе і свої ідеї, про які Ви думали до цього моменту. Вас може очікувати фінансовий успіх, подорожі, відновлення справедливості, розширення ваших знань. Якщо минулого Вас щось не влаштовувало, стримувало і заважало – настав момент змінити ЦЕ – продати, забути, відпустити, змінити своє ставлення до цієї людини або проблемі. Як я вже говорила, життя дає Вам можливості і шанси – хапайте їх!

Ви можете легко знайти нових покровителів, наставників, людей які допомагатимуть Вам. Головне, правильно розставте пріоритети, пам’ятайте, що за день або два всього зробити не може ні хто. Потрібно спланувати своє майбутнє правильно. Вибирайте і беріть тільки ті шляхи та подарунки від зірок, які для Вас будуть самими прийнятними. Варто придивлятися тільки до тривалих проектам, перспективам і ідеям – відсів всі «одноденне» і не значне.

На початку місяця у Вас можуть виникнути проблеми. 1 і 3 з 4 липня, хтось може почати тиснути на Вас і переконувати Вас у тому, що Ви не праві. Вимагати від Вас змінити свої плани і думка, підлаштуватися під нього (того, хто на Вас буде тиснути). Це буде людина, що впливає на Вас, авторитетний Вам, людина звикла отримувати бажаного. Ця конфронтація з ним може викликати у Раків психологічний зрив і не впевненість у собі. Варто послухати його і не лізти відразу ж на рожен, можливо він правий, а може і помиляється. Обміркуйте його слова. Обміркуйте і свої думки з приводу того, до чого Вас «примушують», якщо праві Ви – тоді дайте ясно зрозуміти, що не згодні з ним. Не варто сумніватися в своїх думках. Так само, для отримання бажаних результатів від інших людей, Вам буде необхідно натиснути на них.

У липні всіх Раків чекає успіх і удача, ви будете популярні і затребувані. Так само ви будете сповнені ідей та енергії, які потрібно починати реалізовувати. Не варто просто будувати замки з хмар, краще починати коштувати їх на землі з каменю! Всесвіт допоможе Вам у реалізації Ваших найграндіозніших планів та ідей!

Зверніть увагу на 21 липня, плюс мінус 2 дні, у цей день сильно може змінитися Ваш соціальний статус. Гарний час натякнути начальству про підвищення на роботі, хоча може бути, в цей період ви просто отримаєте нові обов’язки або ж почнете реалізовувати багаторічні проекти.

Слідкуйте за своїми фінансами. Цілком імовірно, що в цьому місяці Вас очікують дорогі покупки. Можете без страху позичати гроші у близьких або просити допомоги у партнерів по бізнесу, але ні в якому разі не маніпуляціями – простіше попросити про це безпосередньо.

Любов, секс і романтика. Романтики у Раків в цей місяці буде предостатньо. Гарний час, щоб знайти нову любов. Так само ви станете дуже сексуально активні, можливі навіть випадкові зв’язки. Ви будете вести активний соціальний спосіб життя (я не кажу, про те, щоб спати з усіма підряд, а маю на увазі ходіння по клубах, дискотеках і тд.).

Саме славне час для Раків в липні настане в межах 15-22 липня (точніше кажучи 17-20). Саме в ці дні, щось важливе станеться у Вашому житті. Щось пов’язане з відносинами з коханою людиною, дітьми і творчістю. Гарний час для подорожі.

Якщо у Вас зараз існують якісь неясності з партнером, можливо в лютому Ви відчули, що він охолов до вас або ж виникли якісь проблеми з коханим (мій) і Ви не знаєте що робити. Відповідь на Ваші питання, вирішення проблем Ви отримаєте 7го липня. Якщо Ви били нещасні з ним, велика ймовірність на те, що відносини припиняться. Якщо ж ви думали про те, зробить він Вам пропозицію руки і серця чи ні (і знали, що він Вас ДІЙСНО ЛЮБИТЬ) – вітаю, Ваші стосунки перейдуть на більш високий рівень!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,235