Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Важливий і складний місяць. Бережіть здоров’я, занепад сил, песимізм. Вказівки на проблеми з кар’єрою і репутацією, в сімейній сфері, у відносинах і ворожнечі. Гороскоп гірше в середині місяця, у другій декаді, з початку третьої декади гороскоп буде ставати краще. У цьому місяці хорошим буде спілкування, навчання, може бути успіх в поїздках.

З 27 червня по 7 січня зросте Ваша конфліктність, активніше будете у відстоюванні репутації і діях для поваги, важливий період для кар’єри і статусу, з середини вересня по жовтень будете дуже конфліктні, і з 10 вересня по 14 листопада активність буде давати менше результатів і впаде. З 16 вересня до 3 листопада розвиток відносин, духовності, філософії життя. З 27 вересня по 28 жовтня інтелектуальний тонус, помітніш для творчих людей.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, новини, кульмінації. Бійтеся конфліктів, їх кульмінації будуть руйнувати статусу і відносини. Але пік сприятливий, головне не конфліктувати. Акцент піку на сім’ї та рідних, кар’єрі та професії, Ваш статус в суспільстві. У цьому будуть важливі новини і можливість прийняти рішення.

З 3 до 27 жовтня задоволення від спілкування, легше проводити операції і переговори, оновлення і розвиток відносин зі старими і новими знайомими, успіх на публіці. З старих і нових знайомих можете зробити партнерів в бізнесі і житті. Краще період буде з 17 до 26 жовтня, коли можна розвивати будь-які відносини, зменшиться ворожість з суперниками, переукладати угоди.

З 3 – 24 жовтня чреда вказівок на конфлікти і руйнування, внутрішня фрустрація і незадоволеність, перепади в активності і фізичному стані. Найгірше в другій декаді жовтня. Бережіть будинок і сім’ю, репутацію, кар’єру, відносини. З відносинами легше стане після 17 жовтня.

З 5 – 12 жовтня і з 16 – 22 жовтня багато новин, спілкування, ідей, навчання, творчих поривів і планів, але мало реалізації цих ідей. Намагайтеся більше концентруватися на дрібних завданнях.

З 9 – 20 жовтня друга черги поганих вказівок для сім’ї та будинки, відносин. Будьте серйозніше до проблем в цих сферах, вказівки на розчарування, втрати, незадовільні зміни, неотримання бажаного.

З 14 жовтня до 3 листопада проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. Період загальний, дивіться деталі в загальному гороскопі. До 28 жовтня Ракам проблеми з творчими ідеями, переоцінка любові і дітей. Після 28 жовтня переоцінка сімейної сфери і нерухомості.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, головне в цей пік не почати нових скандалів, щоб не було руйнувань в сім’ї, ділових і особистих стосунках, берегти здоров’я. Акцент піку на сімейній сфері, нерухомості, переїздах, рідних, будь-які починання треба здійснювати обдумано і обережно.

З 17 – 26 жовтня хороші вказівки для відносин, буде згладжування негативного, пом’якшення. Угоди, переговори, поїздки, суди, розвиток знайомств, розвиток і зміна особистих і ділових відносин.

З 27 жовтня до 21 листопада період розвитку відносин в сім’ї та цей період поліпшить сімейну сферу. Хорошим період буде до 8 листопада, потім можуть бути конфлікти з рідними, втрати в сімейній сфері. До 8 листопада покращуйте свій будинок і відносини з рідними. З 3 до 8 листопада займіться новими договорами з нерухомості, але обережніше з інформацією і документами.

З 28 жовтня до 10 листопада інформація та новини про сім’ю і нерухомості, спілкування з рідними. У періоду тільки погана вказівка, будьте серйозніше зі спілкуванням, документами, допомогою рідним, судами.

З 29 жовтня до 3 грудня масштабний тренд для сфери відносин. Він принесе великі зміни у відносинах, це можуть бути втрати, позбавлення, відродження, розвиток відносин. Так само, все залежить від особистих гороскопів. Впливати він буде на серйозні відносини для Вас, а не на будь-які. Він змінить Ваші ідеали у відносинах, прагнення, бажання. Перший раз був в березні-травні.

З 29 жовтня – 11 листопада менше вимог і будьте уважні до угод, поїздкам, судам, ворогам і партнерам, членам сім’ї.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, можливість розібратися, все буде швидким і несподіваним. Ракам для незалежних від них обставин пік непоганий, але свої рішення намагайтеся обмірковувати. Акцент на дітей, любов, творчість, розваги, дружбу, плани, суспільство. Краще обережними бути з азартом і розвагами, романами на стороні. Пік дасть енергії і сили.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 3 до 27 жовтня – відносини зі знайомими.

З 14 жовтня до 3 листопада – проблеми з інформацією, документами, технікою.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини і нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 27 жовтня до 21 листопада – відносини в родині, поліпшення будинку.

З 28 жовтня до 10 листопада – інформація про сім’ю.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміни у відносинах.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на дружбу, плани, суспільство, дітей, любов.

Гороскоп опублікований 16 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,168