Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Для Раків гороскоп на жовтень і частина листопаду обіцяє конфлікти в родині і з важливими для Вас людьми, це можуть бути конфлікти через домашні питання, конфлікти з ворогами, партнерами, членами сім’ї. Але зате в любові і розвагах все буде чудово, більше публічності і харизми, товариськості, творчості. У відносинах повторяться сприятливі можливості для розвитку їх і зміцнення, і для навчання і світогляду.

З 18 серпня активний період в спілкуванні по 4 жовтня. З 14 вересня більше уваги до відносин в родині по 8 жовтня. З 14 вересня більше інформації про сім’ю і нерухомості по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня для Раків буде інтелектуальний тонус, непоганий період для навчання, публіцистики, виступів і спілкування. Але, куди сильніше буде інтелектуально-творчий тонус, творити інтелектом, маса корисних ідей для творчості. Можете завести собі нове хобі, дізнатися більше про цікаву для Вас творчості. Крім цього, період дасть інформацію про кохання, дітей, більше спілкуйтеся і дізнавайтеся. Ви станете більш товариські.

З 24 квітня по 3 жовтня триває фоновий період, внутрішніх змін які стосуються відносин і внутрішнього світу. Ви змінювали і оцінювали відносини всередині себе, всіх важливих для Вас людей.

З 4 жовтня по 19 листопада період оновлення, активності та енергійності, дій в сімейній сфері. Багато конфліктних трендів і ймовірностей скандалів в домашніх питаннях, відродження старих і посилення існуючих. Якщо за вдачею Ви скандальна людина, то ймовірно зросте Ваша скандальність і дратівливість, ймовірність конфліктів з усіма і травм. Але все ж, період дасть енергію, тому можете робити вдома ремонт або інші сімейні проекти. Направте свою енергію на захист рідних і нерухомості, відстоювання своїх заслужених благ і прав. Конфлікти будуть найсильніше під час негативних трендів, але частіше за все через Ваші бажання і права, тиск на Вас або Ваш тиск.

З 5 по 10 жовтня занепад сил, можуть бути проблеми у відносинах і сім’ї, скоріш за все розчарування або засмучення. У діловому співробітництві треба бути серйозніше, перевіряти все і не порушувати правила.

З 8 жовтня по 1 листопада дуже сприятливий період для всіх водних знаків, в гороскопі для Рака він дасть харизму, творчу енергію, бажання розваг, він оновить Вашу творчість, любовні почуття, стосунки з коханими і дітьми. Можете починати нове, оновлювати і покращувати існуюче, забути негативне старе. Ви будете бажати більше розважатися і буде більше шансів для відпочинку та розваг. Приділіть увагу творчості і розвагам. Намагайтеся бути більше на публіці. Дуже хороший період для творчих і романтичних особистостей.

З 11 по 14 жовтня несподівані закоханості, інтриги. Добре для одиноких Раків і погано для обтяжених відносинами. Особливо якщо відносини погані, тоді можуть бути і розриви. У ці дні дивіться за своєю репутацією і публічною поведінкою, намагайтеся багато не витрачати на розваги, друзів і дітей.

З 12 по 16 жовтня негативний тренд для сім’ї та відносин, Ви будете грубі або до Вас будуть грубі, це непрямі конфлікти, а приховані. Але буде готовність до кардинальних дій.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – перший пік в жовтні, маса емоцій і енергії, але він негативний, так що емоції і вчинки будуть грубі, кардинальні, багато уразливості. Пік дасть результати і новини, найбільший акцент на сім’ю і кар’єру – в цих сферах можуть бути зміни які усувають, втрати. Але все ж можете зважитися на зміни самі або отримати результати. Намагайтеся не ризикувати, якщо є можливість втратити або змінюйте остаточно все.

З 14 жовтня по 30 листопада, можливо по 12 грудня, повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня і з 15 травня по 19 (30) липня. Тренд сприятливий, одухотворяє, пом’якшувальний і зміцнює. Час працювати над своєю філософією і відносинами, духовним світом, ідеалами, знаннями, навчанням. Приділіть увагу діловим і особистим відносинам, використовуйте інтуїцію і вчіться відчувати партнерів і ворогів, дізнаватися їх ширше. Використовуйте творчі ідеї для відносин, особистих і ділових, ворожих. У навчанні час глибше зрозуміти все і зміцнити свої знання, а так само в ідеалах і життєвої філософії – це все можна зміцнити і стабілізувати. Займіться своєю вірою і релігією, містикою.

З 14 по 17 жовтня творчі ідеї, посилення інтуїції, духовний та інтелектуальний час.

З 20 по 23 жовтня дуже романтичний тренд і дуже творчий. Можете робити покупки, допомагати іншим, відпочивати душею і розважатися.

З 24 по 30 жовтня дуже конфліктний тренд, особливо в питаннях сім’ї і відносин. Бережіться ворогів, утискання своїх прав, порушення правил. Є ймовірність занепаду сил і травм.

З 26 по 30 жовтня несподівані вчинки в дружбі і любові, творчості і розвагах, можуть бути розриви або набуття нового. Ексцентрична публічна поведінка.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік теж не зовсім сприятливий, але для Раків краще, ніж для інших знаків Зодіаку. Під час піку багато егоїзму, емоцій, бажань, більш швидкий розвиток подій, несподівано щось почнеться і щось завершиться, бажання свободи. Найбільший акцент на любов і розваги, творчість, дітей. Можливість для нових романів і інтриг, і навіть нової любові, що краще для одиноких Раків. Нова творчість і захоплення, та й бажання позбутися від того що є. Можливість несподівано завагітніти, але вагітним треба бути обережніше.

З 31 жовтня по 20 листопада переробляйте старі проекти, особливо творчі та які приносять доходи, відроджуйте старі контакти і знайомства. Але не починайте нові ділові проекти, оформлення документів, угоди, переговори – це не дасть результатів, при можливості повторіть старі і завершуйте їх. Обережніше з документами, поїздками, технікою.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – інтелектуально-творчий тренд, багато спілкування.

З 4 жовтня по 19 листопада – активний сімейний період.

З 8 жовтня по 1 листопада – любовно-творчий період.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, сім’я і кар’єра.

З 14 жовтня по 30 листопада – розвивайте стосунки і зміцнюйтеся духовно.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, несподівані події, акцент на любов, творчість і розваги, дітей.

З 31 жовтня по 20 листопада – завершуйте старі проекти і не починайте нові.

Гороскоп опублікований 30.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,411