Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Агресивний місяць для Вас, багато емоцій і бажань, перепадів настрою. Є ризики витрат і травм, потрібно бути обережніше. Один піковий період почне щось нове в сімейних питаннях, другий завершить в планах на майбутнє і дружбі, коханні і дитячих питаннях. Буде довгий період, що дозволяє знайти нові навички для роботи, дізнатися щось корисне про здоров’я, багато робочих ідей і проектів, а в листопаді і грудні повторити. Повернеться період гармонії в сімейних відносинах і можливості прикрасити будинок. Місяць, емоційно насичений для Раків.

З 18 липня по 6 жовтня сприятливий період для перебудови і зміцнення дружби і відносин, планів на майбутнє і колективів. З 9 вересня по 31 жовтня більше розваг, бажання любові і веселощів, хороші дні для відпочинку, приділіть увагу коханим і дітям, більше харизми у Вас, але будуть і скандальні дні. Активніше стали витрачати гроші, шукати спонсорів, боротися за гроші і борги з 11 вересня по 15 листопада. З 21 з вересня по 10 жовтня спілкування з рідними і інформація про сім’ю і нерухомості.

Загальний і сильний, рідкісний, період впливає на відносини і фінанси з 5 жовтня до 12 листопада. Детально загальні риси його описані в загальному гороскопі, період переоцінки, затримок, регресу в питаннях фінансів і збагачення, відносин. Не варто починати нові стосунки, здійснювати дорогі покупки, укладати важливі угоди і контракти. Поверніться до старого, переоціните існуюче, чекайте затримок у розвитку. Для Раків цей період, додатково, поверне любовні і творчі питання до 31 жовтня, а так само щодо дітей – варто повернутися до старого і переоцінити. З 31 жовтня по 12 листопада поверне питання сімейних відносин, поліпшення нерухомості, угод.

З 8 по 13 обережніше з закоханістю, романами, творчістю, дітьми, витратами, питаннями спадщини і переговорами про чужі гроші, боргами, партнерами, ворогами, улюбленими можуть бути втрати і скандали, агресія. Багато пристрасті і уразливості. Цей період був з 5 по 12 вересня, ймовірно повернуться старі питання.

Пік 9 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік принесе нове, посилить Ваші емоції, в ці дні Ви можете бути агресивні, навіть жорстокі, схильні керувати і усувати. Акцент на сімейну сферу і рідних, можуть бути скандали, втрати, нові бажання. Скандали можуть бути з ворогами і діловими партнерами з-за сімейних питань. Бережіть рідних і нерухомість, будь-які втрати будуть болючі. Почніть щось нове в сімейній сфері, але обережно, переїзди, ремонти, продаж або купівля, позбавлення від чого-небудь.

Інтелектуальний тонус з 10 по 31 жовтня, багато інформації про творчість, захоплення, дітей та коханих, з цими людьми намагайтеся більше спілкуватися і дізнаватися про них. Хороші дні для публіцистики і виступів, навчання.

Можуть бути конфлікти в спілкуванні і переговорах зі спонсорами, дітьми, коханими, творчі та фінансові розбіжності з 17 по 21 жовтня. Не кращі дні для з’ясування думок і відстоювань їх.

24 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік додасть енергії, егоїзму, емоцій, прагнень, схильності до поспішних дій і бажанням, якоїсь емоційної нестабільності, при цьому пік дасть несподівані результати і рішення. Ексцентричні вчинки, зміни, бажання свободи в питаннях любові і розваг, дружби, планів і прагнень. Піковий час дозволить розібратися з дружбою і дітьми, любов’ю і захопленнями, прийняти рішення і зробити вчинки. Найбільший акцент на друзів і плани на майбутнє.

Багато романтики з 25 по 27 жовтня, час показати свою любов, показати себе в любові. Хороші дні для творчості. Приділіть увагу дітям.

З 27 по 31 жовтня багато новин, вдалі дні для поїздок і розмов, але не укладення угод. Можна здійснювати обдумані покупки.

З 27 жовтня по 4 листопада повториться період, який був у вересні з 9 по 15. Можуть повернутися раптові зміни і пориви в любові, фінансах, дружбі, розвагах. Можете закохатися в друзів, можуть бути зради, розриви любові і дружби, посилиться сексуальність, образливість. Бережіть репутацію, намагайтеся менше витрачати гроші, не час для скандалів. А може бути і нове в питаннях дружби.

З 31 жовтня по 1 грудня Вас чекає багато роботи, проектів, відряджень, переговорів. Готуйтеся використовувати свої навички на роботі, отримувати нові знання, повертатися до старого. Знайдете нові знайомства і обновіть існуючі. Продуктивні дні щоб дізнатися нове про здоров’я та лікуванні, дієтах, лікувальних процедурах.

З 31 жовтня по 2 грудня буде повторення періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня. Здебільшого це сприятливий період для відносин з рідними, налагодження відносин і пошуку компромісів, переговорів. Хороші дні щоб прикрасити свій будинок. До 12 листопада повертайтеся до старого і завершуйте старе, розберіться в існуючому і не починайте нове. Після 12 листопада можна починати нове.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Рака

З 5 жовтня по 12 листопада – переоцінка, затримки, повернення в стосунках і фінансових питаннях.

9 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – акцент на сім’ю і нерухомість, нове, грубі дні.

З 10 по 31 жовтня – інтелектуальна творчість, романтична інформація.

24 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – акцент на дружбу, товариство, плани на майбутнє, завершення, несподівані події.

З 31 жовтня по 1 грудня – працюйте і вчіться праці та оздоровленню.

З 31 жовтня по 2 грудня – гармонія в сім’ї, поліпшення будинку.

Гороскоп опублікований 30.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,162