Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Початок і кінець місяця будуть конфліктними, сприятливою буде середина вересня. Жовтень теж буде конфліктним місяцем. Так що, в середині вересня постарайтеся вирішити всі самі конфліктні питання. Вересень буде сприятливим місяцем для збагачення. Про сімейну сферу дізнаєтеся багато, рідних і нерухомість, будуть хороші і погані новини. З кінця місяця інтелектуально-творчий тонус.

З 27 червня по 7 січня зросте Ваша конфліктність, активніше будете у відстоюванні репутації і діях для поваги, важливий період для кар’єри і статусу, з середини вересня по жовтень будете дуже конфліктні, і з середини вересня по середину листопада активність буде давати менше результатів.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і рішення, новини. Акцент на Вашу життєву філософію, прагнення, ідеологію, знання. Можете отримати важливі звістки від знайомих, отримати результати або зважитися на поїздки близькі або далекі. Вдалий час для вирішення питань освіти.

З 2 по 6 остерігайтеся конфліктів, пов’язаних з відносинами і кар’єрою, великих витрат.

З 5 по 27 вересня новини від сім’ї, інформація про нерухомість, спілкування з рідними. Можна укладати угоди, пов’язані з нерухомістю, купувати і продавати, наймати працівників, оформляти документи, дізнаватися про нерухомість. Спілкуйтеся з рідними, дізнавайтеся потрібну і корисну інформацію. З середини вересня у періоду буде багато негативних трендів, треба бути обережніше.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період для багатства. Розвивайте свої колекції, можете почати щось цінувати більше, ніж раніше, щось почати колекціонувати. Шукайте нові джерела доходів, оновлюйте і розвивайте ті що вже є. Піднімайте ціни на свої послуги, можна укладати і оновити трудовий контракт, спробувати шукати додаткову роботу. Хороший період для важливих договорів, переговорів, розвитку ділових відносин. Купуйте собі те, що давно хотіли, вдалими будуть всі покупки. У періоду лише 3 дні негативних – з 13 по 17 вересня, коли треба намагатися обдумувати і не поспішати.

З 7 по 11 вересня сприятливий період для важливих переговорів, договорів, судів. Це не по збагаченню, а в цілому для відносин з іншими людьми. Розвивайте свої особисті і ділові відносини, знайомства. Найкраще для повторних, а не нових. Покажіть себе іншим людям.

З 10 по 13 вересня обережніше з ідеалами й ідеями, плітками, масштабними планами. Буде багато неуважності і ліні в ці дні.

З 10 вересня по 14 листопада зменшиться Ваша активності в досягненні цілей, боротьбі за кар’єру, відстоювання своєї репутації. Багато бажань і швидких починань, але це буде швидко припинятися і може бути лише всередині – нуртування, але не дії. Зросте Ваша уразливість за репутацію і кар’єру. Конфлікти будуть відбуватися з затримкою, але конфлікти будуть дуже сильними. Конфлікти можуть зруйнувати репутацію. Початок будь-яких нових конфліктів у цей період небезпечний, вони будуть сильними і тривалими. Можуть повернутися старі конфлікти. Бійтеся травм, відкладіть операції, бережіть особисті і ділові відносини, відносини з керівництвом.

З 12 по 16 вересня змінюйте свої відносини або ставлення до відносин. Сила волі для впливу на інших людей, бажання змін у відносинах. Легше змінити себе. Хороші дні для позбавлення від відносин, що зжили своє.

З 13 вересня швидше будуть втілюватися Ваші ідеї в сфері відносин, швидше будуть розвиватися відносини, масштабніші будуть зміни у відносини. Період уповільнюючий розвиток відносин був з 14 травня. У всьому (не тільки у відносинах) Ви станете більше максималістом, можете набрати зайву вагу, більше нових масштабних ідей і планів.

З 13 по 17 вересня обережніше з необдуманими покупками і витратами, вчинками з друзями і суспільством.

З 15 по 19 вересня зміцнюйте свої зв’язки і відносини, сприятливий пік для серйозних договорів і переговорів, відряджень.

З 16 вересня по 3 листопада останнє, третє, повторення сприятливого тренда. Був в липні-серпні і лютому-березні. Тренд для важливих відносин, світогляду і філософії життєвої, навчання, дуже вдалий для зарубіжних питань, поїздок, укладання важливих угод, судів, з’ясування істини, особистих ідеалів і цілей з прагненнями. Ці теми і питання можете розвивати дуже вдало, будь-які проблеми будуть пом’якшені, використовуйте для цього віру і інтуїцію, намагайтеся бути чесні і відкриті новому досвіду. Як мінімум цей період дасть більше гармонії душевної, спокою, розсудливості, особливо у важливих відносинах і філософії. Важливі відносини – це все відносини, які впливають на Вас і важливі для Вас – шлюб, близькі особисті і ділові відносини, ворожнеча.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і нове, сприятливий пік і він додасть Ракам сил і оптимізму, товариськості. Акцент на поїздки, новини, спілкування, можуть бути нові знайомства, навчання. Дуже добре повторно і серйозно почати щось робити, навчатися, знайомитися, спілкуватися, відправлятися в поїздку. Приділіть увагу відносинам.

З 19 вересня по 6 жовтня конфлікти в відносини і кар’єрі будуть дуже руйнівними, остерігайтеся конфліктів з керівництвом і партнерами, посилення конфліктів з суперниками і ворогами. Скоріш за все, що повторяться старі конфлікти, які почалися влітку. Але можуть бути і нові. Бережіть своє здоров’я в ці дні, остерігайтеся переломів, аварій, травм.

З 27 вересня по 28 жовтня інтелектуальний тонус, особливо помітно для творчості, захоплень і розваг, любові. Будете більше дізнаватися про свою любов, свою творчість і захоплення. Хороший для інтелектуальної творчості. Просто навчатися і спілкуватися в ці дні буде легше для Раків. Приділіть увагу інформації про дітей, якщо є діти, то постарайтеся більше спілкуватися з ними.

З 27 по 30 серпня дуже хороший тренд для судів, вирішення конфліктів, що впливають на Ваш статус і багатство.

З 29 вересня швидше будуть розвиватися плани і зміцнення в сфері відносин. Але можуть бути і більш швидкі руйнування слабких відносин. З 11 травня був фоновий період, який уповільнював це.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, новини, кульмінації. Бійтеся конфліктів, їх кульмінації будуть руйнувати статут і відносини. Але пік сприятливий, головне не конфліктувати. Акцент піку на сім’ї та рідних, кар’єрі та професії, Ваш статус в суспільстві. У цьому будуть важливі новини і можливість прийняти рішення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і новини, акцент на знання, поїздки, навчання.

З 5 по 27 вересня – інформація про дім і сім’ю.

З 6 вересня по 2 жовтня – збагачуйтесь матеріально і духовно, робіть покупки.

З 10 вересня по 14 листопада – остерігайтеся конфліктів, багато бажань і мало реалізації.

З 16 вересня по 3 листопада – сприятливий тренд для духовного зростання, відносин, світогляду, більше оптимізму.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове. Акцент на спілкування, навчання, новини, поїздки.

З 27 вересня по 28 жовтня – інтелектуальний тонус.

Гороскоп опублікований 7 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,474